1:3
0:3
- : -

IBK Hradec Králové - Bulldogs Brno 1:9
26. Michaela Hladíková - 1. Eva Stará, 14. Romana Bačová, 16. Pavlína Bačová, 23. Pavlína Bačová, 30. Tereza Halaštová, 34. Romana Bačová, 43. Pavlína Bačová, 44. Eva Stará, 55. Pavlína Bačová; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Adéla Reslerová 37 - Veronika Šplíchalová 14, Michaela Křížová 8; po třetinách: 0:3, 1:3, 0:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích O. Vaňkáta: Děkuju soupeři za zápas a gratuluji mu k výhře. Přeji šťastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostí: Jak jsem říkal včera, do Hradce jsme si přijeli pro vítězství a od první minuty po šedesátou jsme měli zapas pod kontrolou a užívali si tuto nádhernou hru :)
59:59
Počet střel: 8 - 15
59:59
Hráčka utkání hostí: 87 Romana Bačová, Hráčka utkání domácích: 99 Barbora Havlová.
59:08
Dalekonosná střela končí na dobře hrající Šamalové, další střelecký pokus Brna a třetí tyčka.
59:00
Poslední minuta utkání. Brno na míčku a snaží se zaokrouhlit výsledek. DOmácí obrana teď se štěstím proti.
58:13
Domácí v plném počtu.
57:51
Eva Stará míjí hradeckou branku o dobrý metr a domácí alespoň na chvíli vyhazují.
57:08
Timeout Bulldogs Brno
57:08
Romana Bačová málem prorazila dřevené obložení za brankou domácích.
56:30
Brno postavilo domeček, Halaštová nadvakrát pálí mimo.
56:12
Vyloučen hráč Michaela Hladíková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
56:01
Domácí pod tlakem vyráží a míček doputoval až k hostující golmance.
55:13
Reslerová vs. Brucháčková 3:0, ani napotřetí si Ema na domácí brankářku nepřišla. Z následné rozehry nadvakrát Šípková, ale přestřeluje.
54:54
Střela Havlové sražena mimo.
54:33
Brno zkouší střílet ze všech úhlů a docela mu to vychází, další branka v hradecké síti.
54:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Eva Stará (1:9).
53:59
Hušková vyhozením trefuje zapisovatelský stolek.
53:39
Další tyčka hradecké branky.
53:07
Dury Hladíková na míčku, šetří čas a umožňuje spoluhráčkám vystřídat a Hradec založil útok.
52:38
Brněnské útočné snahy pro změnu narážejí na důraz domácí obrany.
51:34
Po sérii akcí nahoru dolů, zkusila v útoku Barča Havlová překvapit hostující brankářku. Její střela z úhlu ale neprošla.
50:23
Když už je Hradec na míčku, většinou z toho nic není, Buldočky důrazným napadáním dělají hradecké obraně velké problémy.
49:53
Další střela Brucháčkové a opět vyniká Reslerová.
49:23
Reslerová teď vystihla kličku Brucháčkové a ukradla jí gól.
47:54
Šamalová vyváží míček a připravila útok pro dvojici Týna a Týna. Po faulu mají hradecké hráčky k dispozici i rozehrávku, ale nic z toho. Naopak do útoku jde Brno. Dvě nebezpečné situace musí řešit Reslerová.
47:02
Venclová si teď naněkolikrát ubojovala míček, zkusila i střelu, ale hostující obrana byla proti.
45:04
Hradec měl standartní situaci na hraně velkého brankoviště hostí, dobře rozahranou situaci zhatilo zaspání na střele. Z následného protiútoku zahrozilo Brno a Barča Šámalová vytahuje míček z hrany malého brankoviště a uklízí ho do bezpečí.
44:09
Navzdory nepříznivému výsledku domácí fanoušci neustále ženou své hráčky dopředu.
43:18
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Pavlína Bačová (1:8).
43:18
Ztráta míčku na středu hřiště a dvě na jednu a další branka hostí, co napsat.
42:15
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Tereza Halaštová (1:7).
42:15
Už jsem chtěl napsat, že má Hradec přesilovku dobře rozehranou, ale nepřesná přihrávka a dlouhý výhoz Brna na nabíhající hráčku a je to tam :-(
41:24
Vyloučen hráč Lucie Pryclová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
41:21
V hale je tolik diváků, že není pořádně vidět na hřiště.
40:47
První střela Brna ale šla hodně mimo.
40:01
Brno vyhrálo vhazování, ale samo sebe zahnalo až ke své bráně, odkad se postupným útokem,a le neuspěšně.
39:41
Brno opět u míčku a kombinuje za hradeckou brankou, což je přesně to, co mu vyhovuje.
39:01
Nadějný protiútok skončil přihrávkou na paty nabíhající hráčky.
38:16
Na jednu stranu nedůraz domácích ve velkém brankovišti přinesl Brnu míček, na druhou stranu byly holky natolik důrazné, že vytlačily hosty do rohu, kde si získaly balonek zpět.
37:32
Míček se teď jen tak prokutálel po hraně malého brankoviště domácího týmu, naštěstí pro domácí tam nebyl nikdo, kdo by dorážel a hradecké hráčky uklízí míček do relativního bezpečí.
36:28
Havlová teď přesně přes půl hřiště na Macháčkovou před hostující brankou, ta zblízka neúspěšná.
35:43
Agilní Hladíková opět jen do hostující brankářky.
35:13
Po chvilce opět Hradec v útoku, i když byly holky aktivnějšía důraznější, nakonec se do střelecké pozice nedostaly.
33:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Romana Bačová, asistoval Michaela Šimková (1:6).
33:11
Hladíková zkoušel obloučkem z půlky přehodit bránící hráčku i golmanku, v prvním případě byla úspěšnější, Šplíchalovou, ale nepřekvapila.
32:43
Střela Halaštové rozezvučela masku domácí golmanky, která vyráží míček mimo hřiště.
31:37
Vyloučen hráč Kristýna Hofmanová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
31:34
Gocová z otočky jen do bránicích hráček.
31:12
Teď pro změnu na hradecké půlce chvilku kombinuje Brno. Hradecký přechod do protiútoku zastavil náš soupeř jen za cenu faulu a Hradec rozehrává.
30:36
Hradec kombinuje na vlastní půlce a snaží se najít skulinku a přejít do útoku. To se mu nakonc podařilo, byť střela Elišky Benešové šla mimo.
29:13
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Halaštová bez asistence (1:5).
29:13
Hradec při přechodu do útoku ztrácí míček, čehož využívá Halaštová a obloučkem překvapuje domácí golmanku.
28:44
Ze stejného místa jako gólová Hladíková pálila i Gocová, její střelu golmanka sráží do rohu.
28:00
Zažil jsem už hodně zápasů proti buldočkám, ale dnes poprvé jsou jejich bubeníci přehlušeni.
27:11
Po další střele P. Bačové si připisuje další zákrok Reslerová.
26:36
Vstřelená branka domácí hráčky povzbudila a holy přidaly na pohybu a napadání.
25:39
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Michaela Hladíková, asistoval Kristýna Gocová (1:4).
25:39
Gocová nahrává Hladíkové a ta z první propaluje vše, co jí stojí v cestě.
24:35
Po útočném faulu je u míče Brno a snaží se šetřit čas. Jejich snahu přerušuje rozhodčí a Hradec je u míčku a na útočné polovině.
24:13
Vyloučen hráč Eva Stará družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
23:52
Kozlová si chvilku vodila hostující obranu sem tam a připravila střeleckou situaci pro Volejníkovou, ta pálí jen do golmanky.
23:02
Po nedůrazném pokusu o zpracování od ŠImkové se do útoku dostal i Hradec, střela Venclové jen těsně míjí branku hostí.
22:34
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Romana Bačová (0:4).
22:34
Spolupráce Romany a Pavlíny Bačových končí další brankou v hradecké síti.
22:18
Výhoz domácí golmanky na nabíhající útočnice byl moc dlouhý a skončil až v náručí brankářky hostí.
21:16
Dnes velmi kativní Volenjníková hledala před brankou Hladíkovou, která byla obsazena, její další střelu vyráží hostující golmanka.
20:48
Do druhé třetiny se nám probudily také domácí fanoušci a halou se ozývá zvuk bubnů a skandování HRADEC, HRADEC.
20:01
Úvodní vhazování druhé části opět pro hosty, tentokráte ale Hradec útok BRna ubránil a naopak se přesunul na polovinu hostí, odkad je vykazuje hvizd rozhodčích
20:00
20:00
19:59
Počet střel v první třetině: 7 - 8
19:55
Eva Stará vyslala jedovatý projektil, který o půl metru míjí hradeckou branku.
19:01
Sabina Labudová teď ve spolupráci s Týnou Gocovou na několikrát potrápily hostující obranu. Každopádně ke škodě domácích, k ohrožení branky hostí nedošlo.
17:02
Výborně hrající R: Bačová teď málem byla u dalšího gólu, tentokráte ale do vlastní brány. Střelu Venclové vyrazila Šplíchalo a moc nechybělo, aby se od Bačové odrazila zpět do branky. NAštěstí pro hosty se tak nestalo.
16:34
Hladíková teď promeškala vhodný okamžik ke střele a pak už bylo pozdě.
15:42
15:42
Nacvičený signál po brněnské rozehrávce a je to o tři branky.
15:00
Na to, že tu mají bubny i fanoušci hostů i fanoušci domácích, tak je zatím atmosféra poněkud ospalá.
14:15
Mezi naší devítkou a brněnskou dvacítkou je ve výšce dobrých 40 čísel rozdíl, přesto byla hradecká obránkyně v osobním souboji důraznější a vyslala své spoluhráčky do útoku.
13:48
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Romana Bačová, asistoval Pavlína Bačová (0:2).
13:48
Když nevíš co s míčkem, vystřel. Tímhle heslem se teď řídila Romana Bačová a její polovysoký projektil zapadl do hradecké branky.
13:28
Tyčka hradecké branky zazvonila po střele Hroudné.
12:22
Gocová vybojovala míček a posílala ho na volnou Labudovou, bohužel její střílená přihrávka byla příliš prudká a Sabina neměla možnost ji využít.
11:46
Za brankou domácích teď kralovala Barča Havlová a v souboji s přesilou brněnských hráček byla úspěšnější a udržela míček na hradeckých hokejkách.
10:51
Další střelecký pokus BAčové blokuje Šamalová a sráží míček do rohu. Další brněnská střela končí v autu.
10:02
Hradec vyrazil do útoku, zblokovaná a přizvedlá střela byla lahůdkou pro hostující golmanku.
09:24
Voltrová úspěšnější v souboji se Šimkovou.
08:35
Buldočky opět na míčku a motají se kolem hradecké brány. Bačová nakonec pálí a míjí jednu z tyček branky domácích.
07:27
Volejníková nebezpečně pálí, Šplíchalová vyráží.
07:07
Sérii soubojů před hradeckou brankou ukončil hvizd rozhodčí a Hradec má šanci jít do protiútoku. Útočné snažení domácích přerušuje rozhodčí.
06:48
První útok IBKáčka na chvíli zamkl Brno na jeho polovině, ale ani jeden ze střeleckých pokusů hostující brankářku neohrozil.
05:41
Macháčková vybojovala míček a nahrávala Huškové, tu zdvojila brněnská obrana. Po serii soubojů se ke střele dostala Macháčková, ale trefuje jen hráčku před sebou.
04:45
Brno začíná další útok až od své branky, naše holky se snaží dobrý pohybem jim rozehrávku znesnadnit.
03:28
Hradec je byl teď asi půl minuty zamčený na své polovině, proti byla Hladíková, která nadvakrát vybojovala míček a vyvezla ho.
02:40
Další útočné snažení skončilo tečovanou střelou do autu. Po rozehrávce se snažil Hradec si vypracovat střeleckou pozici, ale hosté byli proti. Následné souboje u mantinelu přerušil hvizd rozhodčího a Brn rozehrávalo.
02:01
Po sérii brněnských útoků výborně zasáhla Labudová a vyvezla míček ze své poloviny.
00:16
Úvod jak hrom. Hned po buly vyrazilo Brno do útoku a dostává se do jednobrankového vedení.
00:15
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Tereza Halaštová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Kateřina Kulhavá.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Veronika Šplíchalová; hráči v poli: Romana Bačová, Eva Stará, Lucie Krajícová, Tereza Halaštová, Pavlína Bačová
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Adéla Reslerová; hráči v poli: Kristýna Gocová, Klára Voltrová, Kristýna Venclová, Sabina Labudová, Barbora Havlová