1:0
- : -
Florbal MB

1. SC Vítkovice - Florbal MB 4:0
24. Jakub Hubálek, 25. Adam Delong, 31. Josef Rýpar, 60. Adam Delong; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 360; zásahy brankářů: Lukáš Souček ? - Lukáš Bauer ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 1:0;
60:00
Střely na Branku po třetí třetině Vítkovice 7 MB 13
60:00
Nejlepší hráč domácího celku: Lukáš Souček Nejlepší hráč hostujícího celku: Jan Natov
60:00
Komentář k zápasu trenéra hostů Pazdery: Rozhodly dvě věci, náš výpadek ve druhé třetině kdy byly na hřišti jen Vítkovice a gólově vytěžily maximum. A ve třetí třetině mizerná produktivita, protože šancí na otočení zápasu jsme měli spoustu.
60:00
Komentář k zápasu trenéra domácích Bruse: Dneska z naší strany koncentrované a zodpovědné. Škoda asi 8 gólovek v průběhu celého zápasu, bohužel produktivita nám dneska taky pokulhávala. Zasloužená výhra
60:00
59:12
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jan Jastřembský (4:0).
58:39
Bauer zpátky, proč? Protože Rýpar, Hájek Sladký, i když vedle * //EDIT omlouvám se dotčeným, v původní verzi mi vypadlo v odpovědi na řečnickou otázku slovo PROTOŽE
57:00
Poslední tři minuty a hostující branka zeje prázdnotou
56:23
Jelínek orazítkoval Součkovu helmu, Souček orazítkoval břevno
55:32
Obrannou snahu odnesl Nehera a Neheru odnesli ze hřiště, ale vypadá to , že bude OK
46:27
Vyloučen hráč Marek Bräuer družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
46:27
Novák prchal, Bräuer zařadil dvojku a Nováka přejel, za nedovolené přejíždění jde sedět
43:10
Tato několika sekundovka patřila modrostravským Nehera od půlky na branku Firda před Bauerem nad branku
42:51
První tříminutovka třetí třetiny patřila bíloslavským téměř výhradně
41:58
Tomašík se pokusil překvapit zeď tím, že do ní napálil míček ze standardky
41:10
Bolka má míček, Krzyžanek vypíchl dvojtého salchova a uhání k nejbližšímu obránci v modrém
38:05
Skončila pasáž kdy se s míčkem pomazlili kluci v bílém, a Souča se trochu rozchytal
35:03
Vyloučen hráč Milan Tomašík družstva Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
35:03
Bílí zaspali a Jastřembský poslal Sladkého pod kola parního válce, kterým ho přejel Tomašík hned potom co Před brankou zpracoval míček
30:06
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Jakub Hubálek (3:0).
30:06
Tak ne, ve čtyřech se to neosvědčilo, Rýpar ránou o vzdálenější tyč posílá Řehoře zpět do hry
28:56
Vyloučen hráč Jan Řehoř družstva Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání.
28:56
Mladá Boleslav zkouší různé taktické varianty nejprve zkusili v šesti s golmanem, teď zkusí ve čtyřech
26:40
Vítkovice rychlou kombinací Sladký Hubálek Šebesta, Bauer
24:04
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Jiří Besta (2:0).
24:04
Vítkovice přišly na to, že na gól je třeba vystřelit Besta zleva krosem na Delonga, ten rozsvítil červené světlo
23:13
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek bez asistence (1:0).
23:13
Hubálek profičel hřiště a rozjásal halu
22:20
Rýpar na kus řeči s Tomašíkem, myslím, že říkal "kamaráde" ale já v tom slyším takové to...
21:31
Na míček se dostaly Vítkovice po úvodní minutě a půl nahrávání na půlce hráčů v bílém s korunkou
20:01
První vhazování druhé třetiny po táhlém boji Sladký prohrál
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: Vítkovice 14 MB 8
20:00
Skončil přestávkový program, který alespoň trochu rozvířil stojaté vody v kýblu nudy
20:00
17:18
Firda se nenechal otrávit a s ukořistěným míčkem zaběhl pozdravit Bauera, no počínal si stejně kvalitně jako všichni předchozí stečaři v první třetině
17:15
Boleslav se zdá se snaží unudit soupeře miliardou nahrávek na vlastní polovině
13:24
Hubálek se před rozehrávkou chce přesvědčit zda balonek není píchlý... je to na 0,8, je to dobré, může se hrát
11:59
Höffer přišel při pokusu o střelu o míček i o půlku hokejky, jde si ji na střídačku svařit
10:49
Teď se pro změnu drží na míčku Vítkovice, rozdíl je v tom, že Bauer musí i chytat
08:00
NUtno podotknout, že za těch 8 minut strávili hráči středočeského týmu na míčku 98procent času, přičemž ty dvě zbývající procenta vypadaly jako reálný pokus o útok na druhou stranu