0:4
1:6
- : -

1. FC Rokytnice v O.h. SUPY - Florbal Primátor Náchod B 1:17
33. Michal Mikulecký - 5. František Donaj, 7. Aleš Kaválek, 7. David Kocián, 8. Jiří Juhász, 8. Jakub Divišek, 14. Tomáš Poupa, 15. Marek Šolc, 25. Filip Pajkrt, 28. Tomáš Poupa, 28. Aleš Kaválek, 30. Tomáš Poupa, 35. David Kocián, 36. Aleš Kaválek, 40. František Donaj, 41. Tomáš Poupa, 45. David Kaválek, 45. Dan Kazda; rozhodčí: Lenka Jansová - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Miroslav Greguš 24 - Matěj Stuchlík 13; po třetinách: 0:7, 0:4, 1:6;
45:00
44:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Dan Kazda, asistoval Jakub Divišek (1:17).
44:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Kaválek, asistoval Marek Čížek (1:16).
40:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Jiří Juhász (1:15).
39:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil František Donaj, asistoval Matěj Stuchlík (1:14).
35:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Václav Grulich (1:13).
34:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Kocián, asistoval František Donaj (1:12).
32:27
Branku družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY vstřelil Michal Mikulecký, asistoval Tomáš Bašarin (1:11).
31:13
Jsme svědky prvního náchodského oslabení
31:12
Vyloučen hráč Dan Kazda družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely v druhé třetině - Náchod 14, Rokytnice 5
30:00
29:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Tomáš Kopecký (0:11).
27:38
Desítka je doma!
27:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Jakub Divišek (0:10).
27:21
24:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Filip Pajkrt, asistoval Jakub Divišek (0:8).
24:39
Náchodští v přesilovce dominovali, ale gol nedali
22:39
Vyloučen hráč Jan Hanus družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za hra bez hokejky.
14:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Marek Šolc, asistoval Vlastimil Skalický (0:7).
13:20
07:36
Náchod teď střílí goly jak na běžícím pásu!
07:27
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Divišek, asistoval Aleš Kaválek (0:5).
07:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jiří Juhász, asistoval Tomáš Poupa (0:4).
06:20
06:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Filip Pajkrt (0:2).
05:55
Jeden z hráčů Rokytnice teď srazil náchodského golmana k zemi
04:16
Obávaný střelec František Donaj vstřelil branku v přesilové hře
04:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil František Donaj, asistoval Marek Šolc (0:1).
03:44
Vyloučen hráč Filip Šveřepa družstva 1. FC Rokytnice v O.h. SUPY na 2 minuty za sekání.
02:00
Utkání začalo vysokém tempu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lenka Jansová a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B: brankář: Matěj Stuchlík; hráči v poli: David Kaválek, Tomáš Kopecký, Tomáš Poupa, Jiří Juhász, Marek Čížek