0:2
2:3
2:1
- : -
branky (asistence): 20:25 Lucie Jandová (Zuzana Tučková), 28:53 Eliška Matějková (Kristýna Kleknerová), 32:07 Lucie Jandová (Zuzana Tučková), 33:16 Nina Schumannová (Klára Šarochová)
branky (asistence): 03:57 Radka Koulová, 05:32 Dominika Vatahová (Ivana Drugdová), 18:33 Denisa Razímová (Terezie Lejbová), 29:13 Kateřina Studeníková (Lucie Lomozová), 29:25 Tereza Havlová, 32:29 Radka Koulová (Ivana Drugdová)

TJ Sokol Nové Strašecí - FBŠ SLAVIA Plzeň B 4:6
21. Lucie Jandová, 29. Eliška Matějková, 33. Lucie Jandová, 34. Nina Schumannová - 4. Radka Koulová, 6. Dominika Vatahová, 19. Denisa Razímová, 30. Kateřina Studeníková, 30. Tereza Havlová, 33. Radka Koulová; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Vendula Lisá ? - Lenka Šindelářová ?; po třetinách: 0:2, 2:3, 2:1;
45:00
42:12
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
39:23
Vyloučen hráč Lucie Jandová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
33:16
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nina Schumannová, asistoval Klára Šarochová (4:6).
32:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Radka Koulová, asistoval Ivana Drugdová (3:6).
32:07
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Lucie Jandová, asistoval Zuzana Tučková (3:5).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč Magdalena Kolářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře.
29:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Tereza Havlová bez asistence (2:5).
29:13
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Kateřina Studeníková, asistoval Lucie Lomozová (2:4).
28:53
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Matějková, asistoval Kristýna Kleknerová (2:3).
20:25
18:33
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Denisa Razímová, asistoval Terezie Lejbová (0:3).
16:34
Vyloučen hráč Zuzana Tučková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
05:32
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Dominika Vatahová, asistoval Ivana Drugdová (0:2).
03:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Radka Koulová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň B: brankář: Lenka Šindelářová; hráči v poli: Radka Koulová, Kristýna Šlehoferová, Magdalena Kolářová, Ivana Drugdová, Pavlína Škardová