2:1
1:0
4:5
- : -
branky (asistence): 00:07 Jakub Jirkal (Antonín Ballák), 03:01 Jakub Jirkal (Tomáš Kadlec), 25:55 Petr Čech (Richard Ondřich), 38:03 Petr Čech (Václav Pöschko), 43:58 Jakub Jirkal (Petr Dreiling), 44:23 Petr Dreiling, 44:41 Jakub Jirkal (Tomáš Kadlec)
branky (asistence): 12:36 Jan Volf (Pavel Procházka), 31:29 Kryštof Süsmilich (Adam Černý), 32:00 Pavel Procházka, 37:53 Adam Černý (David Staněk), 40:19 Ondřej Šach (Pavel Procházka), 40:34 Adam Černý (Kryštof Süsmilich)

FBC Spartak Kaplice - FBC Došwich Milevsko A 7:6
1. Jakub Jirkal, 4. Jakub Jirkal, 26. Petr Čech, 39. Petr Čech, 44. Jakub Jirkal, 45. Petr Dreiling, 45. Jakub Jirkal - 13. Jan Volf, 32. Kryštof Süsmilich, 33. Pavel Procházka, 38. Adam Černý, 41. Ondřej Šach, 41. Adam Černý; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Šubjak ? - Luboš Rybák ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 4:5;
45:00
44:59
Střely ve 3. třetině: 9:12.
44:59
Viděli jsme divoký zápas, kde Kaplice ukázala, že nic nevzdává. Vítězí tedy 7:6.
44:41
Timeout FBC Došwich Milevsko A
44:41
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jakub Jirkal, asistoval Tomáš Kadlec (7:6).
44:41
Výpadek Milevska znamená obrat skore.
44:41
Hosté si berou oddechový čas.
44:23
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Dreiling bez asistence (6:6).
44:23
Risk je zisk. Domácí dvěmi slepenými brankami dorovnávají.
43:58
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jakub Jirkal, asistoval Petr Dreiling (5:6).
40:43
Domácí jdou na risk a odvolávají brankáře.
40:34
Timeout FBC Spartak Kaplice
40:34
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Adam Černý, asistoval Kryštof Süsmilich (4:6).
40:34
Nabuzení domácí navyšují skore. Hezky Černej.
40:34
Domácí si berou oddechový čas.
40:19
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Ondřej Šach, asistoval Pavel Procházka (4:5).
40:19
Kombinaci v přesilové hře ukončuje Ondřej Šach.
39:38
Vyloučen hráč Filip Musil družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře.
38:03
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Čech, asistoval Václav Pöschko (4:4).
38:03
Vedení moc dlouho netrvalo,domácí srovnávají.
37:53
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Adam Černý, asistoval David Staněk (3:4).
37:53
Tak to byla florbalová lahůdka, krásná rozehrávka, střela Černého a krásna clona před brankářem. Hosté jdou dnes poprvé do vedení.
37:19
Hezké nahození, ale ještě lepší zákrok brankáře Kaplice.
36:39
Rybák teď sevřel své betony.
35:20
Kaplice se nemůže dostat přes mohutnou obranu Milevska k vážnější střele.
34:20
Staněk opět předvedl svůj vytříbený slovník.
33:31
Koukol na střídačce opravuje rozbitou podrážku boty značky Adidas.
32:00
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Pavel Procházka z trestného střílení (3:3).
32:00
Procházka se postavil na trestné střílení hostů. On je umí.
32:00
A to také ukázal. Střelou nad lapačku srovnává zápas. 3:3.
31:29
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Kryštof Süsmilich, asistoval Adam Černý (3:2).
31:29
Teď už se ale Susmilich nemýlil. Po krásné přihrávce Černého skoruje.
30:10
Pokud chtějí milevští zápas otočit, musí začít střílet také branky.
30:00
30:00
29:59
Střely na branku ve druhé třetině: 9-8.
29:28
Střelu Hrůzy Jaromíra chytá golman levým betonem.
28:41
Na Susmilichově zakončení byla vidět včerejší oslava narozenin.
28:11
Volf skolen k zemi.
27:31
Rozehrávkou volného úderu trefuje Procházka pouze nohu obránce. Škoda, byla to pecka.
25:55
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Petr Čech, asistoval Richard Ondřich (3:1).
25:55
Jmenovec brankáře fotbalového Arsenalu navyšuje skore na 3:1.
25:44
Staněk posílá bombu do hrudi kaplického brankáře.
24:21
Oba dva týmy se nám nějak rozstřílely, ovšem na gol ve druhé třetině stále všichni čekáme.
22:13
V obraně milevských se teď nachází jak trenér A týmu, tak trenér B týmu.
21:48
Brankář Kaplice ukryl míček pod svoje tělo.
20:38
Ani pověstné sekery zde dnes nechybí.
19:26
Vašek Dvořák odkopl míček od branky jako Sergio Ramos.
17:04
Pěkný dvojzákrok Rybáka.
16:04
Likvidační zákrok na Susmilicha, který vytřel mezeru mezi mantinely.
15:00
15:00
14:59
Střely na branku po první třetině: 5-6.
13:49
Náhradní brankář Milevska, Vlastimil Dvořák, se na střídačce klepe zimou. Je tu chladno.
12:36
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Jan Volf, asistoval Pavel Procházka (2:1).
12:36
Krásnou kombinaci hostů zakončuje bombou Volf.
11:58
Hráč s číslem 13 v bílém dresu teď zakročil místo brankáře a chytil hokejkou střelu do prázdné.
11:21
Další klidný zákrok milevského brankáře.
10:13
Kaplickou střelu skryl do výstroje Rybák.
08:46
Hosté drží Kaplici před vlastní bránou, ale střely se zatím jenom hrnou do mantinelů za brankou.
06:01
Útok hostů 3 na 1 k ničemu nevedl.
03:01
03:01
Domácí tým odskakuje na rozdíl dvou branek díky dvougolovému střelci Jirkalovi.
01:56
Volfova raketa končí na prsou brankáře.
00:07
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil Jakub Jirkal, asistoval Antonín Ballák (1:0).