2:0
2:0
2:2
- : -
branky (asistence): 08:40 Pavel Procházka (Jan Volf), 14:36 Adam Černý (Václav Strouhal), 18:56 Jan Volf (Pavel Procházka), 24:29 Lukáš Brož (Adam Černý), 35:51 Václav Strouhal (Adam Černý), 37:51 Adam Černý
branky (asistence): 32:24 Daniel Špírek (Michael Kolínský), 39:28 Daniel Špírek (Vladimír Lešek)

FBC Došwich Milevsko A - FBC Sokol Písek B 6:2
9. Pavel Procházka, 15. Adam Černý, 19. Jan Volf, 25. Lukáš Brož, 36. Václav Strouhal, 38. Adam Černý - 33. Daniel Špírek, 40. Daniel Špírek; rozhodčí: Adam Hofhansl - Lukáš Teska; vyloučení: 5:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák ? - Robert Veselý ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:2;
45:00
44:59
Končí dnešní utkání, které Milevsko ovládlo na plné čáře a připisuje si tak 3 body do tabulky jihočeské ligy. Děkujeme hráčům za krásný zápas,
44:25
Hosté drží Milevsko na jejich polovině, ale už je jasné, kdo se stane vládcem okresu.
44:01
Střela hostí končí v síti. Ovšem v té zelené za brankou, těsně.
43:07
Vyloučení..ano, hádáte správně, na straně domácího týmu.
43:06
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za sekání.
42:54
Dnešní utkání sleduje úžasných 21 diváků, děkujeme!
42:15
Hosté stále buší na vrata, ale ty jsou dneska pečlivě zavřené.
41:27
Dvořák to hraje hlavou a maskou vyráží střelu. WHAT A SAVE!
40:23
Dorážku Černého hostující brankář lapil a drží.
39:28
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Daniel Špírek, asistoval Vladimír Lešek (6:2).
39:28
Nedůraz před brankou a Špírek dnes podruhé překonává brankáře domácích.
38:49
Hráč s číslem 69 z týmu hostí po zranění opouští hřiště za mohutného potlesku.
37:51
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Adam Černý bez asistence (6:1).
37:51
Černý si teď pohrál s obrannou, ani neví jak. Chlapec je asi přítel paní Štěstěny. DEBAKL.
36:09
Střela Písku a.....Zase Dvořák. Co jiného bychom čekali.
35:51
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (5:1).
35:51
Chlapci z jiniorky si dnes zřejmě přišli nahnat kanadské body a Černý se Strouhalem přidávají další gol za brankáře hostí.
35:37
Mexická vlna mantinelů oživuje dnešní zápas.
34:23
Střely na milevskou svatyňi létají slušně, ale trefují buď Dvořákovy končetiny, nebo boční síť.
33:12
Trestů na milevské straně přibývá, ale písečtí jsou zatím v přesilových hrách bezzubí.
33:11
32:24
Branku družstva FBC Sokol Písek B vstřelil Daniel Špírek, asistoval Michael Kolínský (4:1).
32:24
Vlasta lehce pootevřel a Špírek do té mezírky zavěsil. Písek snižuje. 4:1.
31:23
Musíme ale uznat, že i přes nepříznivý stav se Písek snaží a nebalí to. Ovšem ve druhé bráně je dneska zamčeno.
30:39
Tohle byl pamlsek pro Dvořákovu pravačku. Takzvanou Kahyho jednoručkou chytá.
30:00
30:00
29:59
Ve druhé třetině Milevsko přidalo další dvě branky a uniká tak svému rivalovi.
29:59
O přestávkovém programu můžeme vidět utočníka dorstenců místního FBC jak si strílí na prázdnou branku.
29:22
Začíná se přiostřovat a na hrací ploše se to hemží tvrdými hity a poněkud vulgárními výrazy. Pěkné derby.
28:27
Další přesilovka bez využití. Kdy jindy se chtějí hosté chytnout...
27:35
Dvořák teď opět podržel tým a stále tedy neinkasoval. Pojď si pro nulu, synu.
26:27
Vyloučen hráč Lukáš Brož družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za špatné střídání.
25:50
Písek se snaží vstřelit branku a aspoň oživit naději, ale obrana+Dvořák v kase, to je zeď.
24:29
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Lukáš Brož, asistoval Adam Černý (4:0).
24:29
Další rozebíračka obrany. Tentokrát to byla lajna Černý-Strouhal-Brož, no a tento šikovný player po lahůdkovém pasu zakončuje do odkryté klece.
23:26
Stráňka našel před brankou volného Procházku, ale ten před prázdnou kasou míček netrefil.
21:04
Vysoký pressink Stráňky zneklidnil obranu Písku. Nedivím se. Jezdí jak drak.
20:09
Chobotnice Vlastimil Dvořák si svými chapadly stahuje další míček.
18:56
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Jan Volf, asistoval Pavel Procházka (3:0).
18:56
Pastva pro oči. Nádherná kombinace dvojky Procházka-Volf a druhý jmenovaný ji zakončuje.
18:01
Gepardí skok předvedl Dvořák. Poté předvedl, že se orientuje i vleže a likviduje další 2 pokusy týmu hostí.
17:05
Koukol v nových botách i opravenou ledničkou maká a napadá obranu soupeře.
15:48
Písek začíná v soubojích přitvrzovat. Ale není se čemu divit, vzdyť jde o derby.
15:00
15:00
14:59
První třetina nám nabídla velmi vyrovnaný souboj, ale domácí jsou zatím úspěšnější v efektivitě a tak vedou 2:0.
14:36
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (2:0).
14:36
A navrátilec z trestné lavice, Adam Černý, davá gol. Po spolupráci s parťákem z juniorky Václavem Strouhalem překonává hostujícího brankáře.
14:18
Přesilovka hostů zatím nic, než moc.
13:24
Dvořák starší pomohl brankáři, Dvořákovi mladšímu a blokuje střelu.
12:05
Černý napodobil Staňka, ale tahle sekera už bez povšimnutí rozhodčích nebude. Milevsko bude bránit.
12:04
Vyloučen hráč Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za sekání.
11:08
Staněk ukázal své dřevorubecké schopnosti a sekerou zastavuje hru Písku.
10:25
Lajna domácích Stráňka-Procházka-Volf dneska válí. Obráncům se z jejich kombinací točí hlavy.
08:40
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Pavel Procházka, asistoval Jan Volf (1:0).
08:40
Ale ta do minuty přichází. Procházka využil nahrávku od Volfa a otevírá skore. 1:0 pro Milevsko.
07:45
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu. K vidění je mnoho krásných akcí, avšak gol zatím nepřišel.
05:09
Milevsko oslabení přežilo a hraje v plném počtu.
04:13
Hosté se snaží najít v přesilovce recept na milevskou obranu.
03:09
Vyloučen hráč Václav Dvořák družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za blokování hokejky.