2:3
1:3
- : -

Bulldogs Brno B - FbC Aligators Orel Moutnice B 4:8
2. Tereza Gabašová, 16. Marie Čechová, 18. Marie Čechová, 35. Tereza Gabašová - 8. Markéta Viktorinová, 11. Tereza Baranová, 24. Veronika Palánová, 25. Marie Kaňová, 26. Tereza Baranová, 32. Marie Kaňová, 36. Veronika Martincová, 39. Jindra Žáčková; rozhodčí: Petr Galasovský - Jana Pražáková; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Michaela Křížová ? - Ivana Hradečná ?; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:3;
39:00
38:18
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Jindra Žáčková, asistoval Tereza Baranová (4:8).
35:21
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Veronika Martincová, asistoval Tereza Baranová (4:7).
34:04
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Tereza Gabašová, asistoval Petra Krejčíková (4:6).
32:31
Vyloučen hráč Martina Lvová družstva FbC Aligators Orel Moutnice B na 2 minuty za sekání.
31:58
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Marie Kaňová, asistoval Martina Horáková (3:6).
26:00
26:00
25:17
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Tereza Baranová, asistoval Veronika Martincová (3:5).
24:07
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Marie Kaňová, asistoval Tereza Baranová (3:4).
23:23
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Veronika Palánová, asistoval Jindra Žáčková (3:3).
17:39
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marie Čechová, asistoval Alena Francúzová (3:2).
16:59
Vyloučen hráč Markéta Viktorinová družstva FbC Aligators Orel Moutnice B na 2 minuty za sekání.
15:57
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Marie Čechová, asistoval Petra Krejčíková (2:2).
13:00
13:00
10:40
07:05
Branku družstva FbC Aligators Orel Moutnice B vstřelil Markéta Viktorinová, asistoval Martina Horáková (1:1).
03:15
Vyloučen hráč Nikol Hunkařová družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za bránění ve hře.
01:51
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Tereza Gabašová, asistoval Veronika Pohlodková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Galasovský a Jana Pražáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Orel Moutnice B:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno B: brankář: Michaela Křížová; hráči v poli: Tereza Gabašová, Petra Krejčíková, Veronika Pohlodková, Alena Francúzová, Jana Machů