1:0
1:2
- : -

FTC Vysoké Mýto - FBC LETOHRAD Orel Orlice 3:2
6. Vojtěch Novák, 16. Jan Novák, 33. Vojtěch Patka - 34. Martin Novák, 40. Petr Doleček; rozhodčí: Martin Mareš - Marek Čížek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Tomáš Vopršálek 21 - David Hlaváček 25; po třetinách: 1:0, 1:0, 1:2;
40:31
Tomáš Vopršálek drží svůj tým, fantastickým zákrokem zneškodnil exekutora trestného střílení
40:30
Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil Štěpán Appl.
40:30
Rozhodčí nařizuje trestné střílení za hru bránícího hráče v brankovišti
39:05
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Petr Doleček, asistoval Matouš Faltus (3:2).
38:03
Vyloučen hráč Filip Neumann družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:37
Domácí tým nemůže dostat balónek z vlastní poloviny
34:28
Po snížení na 3:1, hosté berou tempo zápasu do svých rukou
33:17
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Martin Novák bez asistence (3:1).
32:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Patka, asistoval Kryštof Šebetka (3:0).
30:30
Hostující Petr Doleček si vypracoval zajímavou příležitost, avšak na domácího brankáře nevyzrál
30:00
30:00
29:09
Individuální akci předvedl Ondřej Stoklasa, ale výborný zákrok si připsal hostující brankář
27:21
Další brankovou příležitost měl na holi domácí Tomáš Grajciar, stav stále 2:0
24:30
Obrovskou příležitost právě zahodil domácí hráč Radim Filip
21:45
Fantastický zákrok předvedl domácí brankář Tomáš Vopršálek po střele z besporostřední blízkosti
20:54
Velikou chybu v rozehrávce předvedl domácí tým, stav ovšem stále 2:0
19:53
Domácí tým je v tlaku na soupeřovu branku
17:08
Zajímavou standartní situaci předvedli hráči domácího mužstva, stav se ovšem nemění
15:51
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jan Novák, asistoval Radim Filip (2:0).
15:00
15:00
13:05
Vyloučen hráč Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
12:25
Domácí brankář Tomáš Vopršálek předvedl vynikající zákrok proti střele z pravé strany hřiště
09:05
Hráč domácích Vojtěch Novák střílel z levé strany hřiště, bohužel pro domácí netrefil branku
07:42
Hráč hostí Jakub Kalous se pokusil o samostatnou akci ovšem obrana domácích byla ve střehu a k větší příležitosti ho nepustila
05:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Novák, asistoval Kryštof Šebetka (1:0).
03:57
Hra je zatím plná nepřesností
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Mareš a Marek Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice:
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Vopršálek; hráči v poli: Vojtěch Novák, Ondřej Stoklasa, Lukáš Wich, Jan Novák, Jakub Poláček