2:4
3:0
5:1
- : -
branky (asistence): 02:14 Matyáš Pik (Jakub Vávra), 08:42 Tomáš Čáslava (Matouš Burian), 34:45 Jakub Hromada (Jakub Vávra), 34:57 Tomáš Čáslava (Dominik Janda), 35:31 Thomas Heřmanský (Štěpán Čejka), 40:07 Tomáš Čáslava (Dominik Janda), 48:21 Matouš Burian (Martin Surový), 53:24 Matouš Burian, 53:46 Adam Bouček (Štěpán Čejka), 57:13 Matouš Burian (Jakub Hromada)
branky (asistence): 11:06 David Čermák (Adam Klimeš), 12:13 Adam Hemerka (Matyáš Kůra), 14:47 Adam Hemerka, 18:54 Zdeněk Malich (Jiří Halama), 42:40 Jiří Halama (Adam Hemerka)

BLACK ANGELS - FBŠ Hummel Hattrick Brno 10:5
3. Matyáš Pik, 9. Tomáš Čáslava, 35. Jakub Hromada, 35. Tomáš Čáslava, 36. Thomas Heřmanský, 41. Tomáš Čáslava, 49. Matouš Burian, 54. Matouš Burian, 54. Adam Bouček, 58. Matouš Burian - 12. David Čermák, 13. Adam Hemerka, 15. Adam Hemerka, 19. Zdeněk Malich, 43. Jiří Halama; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Jiří Procházka 23 - Matěj Abraham 20; po třetinách: 2:4, 3:0, 5:1;
60:00
Střely po 3. třetině BA 11 Hattrick 8
60:00
Komentář trenéra domácích pana Zalubila: Zápas se lámal ve druhé třetině za stavu 2:4. Nás nakopla vstřelená branka k dobrému obratu. Soupeř nás hezky prověřil před zítřejším zápasem s Tatranem. Děkujeme za zápas.
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Až na poslední třetinu kvalitní a důstojné utkání. Ve zlomové fázi jsme nedokázali ubránit soupeřovi standarky. V poslední části se kluci nechali zcela zbytečně rozhodit velmi nesportovním chováním hráčů i fanoušků soupeře, na které u nás na Moravě nejsme zvyklí.
60:00
57:50
Utkání se už jen dohrává
57:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jakub Hromada (10:5).
56:01
Po přihrávce Čáslavy měl Surový prázdnou bránu, ale bohužel se skore nemění
55:25
Vyloučen hráč Adam Hemerka družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
54:45
Vyloučen hráč Matouš Burian družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adam Bouček, asistoval Štěpán Čejka (9:5).
53:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian bez asistence (8:5).
50:45
Jeden z fanoušků byl až moc aktivní vůči rozhodčím a tak pro něj utkání muselo skončit
50:23
Dobrý tlak Hattricku
49:45
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
48:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Martin Surový (7:5).
48:21
Burian si povodil obranu a pak to bezpečně uklidil za záda bezmocného Abrahama
42:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Halama, asistoval Adam Hemerka (6:5).
40:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Dominik Janda (6:4).
40:00
40:00
Střely po 2. třetině BA 12 Hattrick 10
40:00
38:49
Procházka vychytal hostujícího útočníka..
35:31
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
35:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Thomas Heřmanský, asistoval Štěpán Čejka (5:4).
34:57
34:57
Série branek BA a je srovnáno
34:45
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Jakub Vávra (3:4).
18:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Zdeněk Malich, asistoval Jiří Halama (2:4).
18:54
Z malého brankoviště se nohou prosazuje Malich
17:49
Kůra nad bránu
17:03
Vyloučen hráč Tomáš Čáslava družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
16:52
Signalizovaná výhoda pro Hattrick
14:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka bez asistence (2:3).
12:13
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Adam Hemerka, asistoval Matyáš Kůra (2:2).
12:13
Hemerka nedal svou střelou Procházkovi šanci a je srovnáno!
11:06
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Čermák, asistoval Adam Klimeš (2:1).
11:06
Po ráně Klimeše se na brankovišti nejlépe zorientoval Čermák a hosté snižují
08:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tomáš Čáslava, asistoval Matouš Burian (2:0).
08:42
Burian si vyměnil míček s Čáslavou a ten prostřeluje gólman hostů.
02:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Pik, asistoval Jakub Vávra (1:0).
02:14
A máme tu první branku utkání! Po přihrávce Vávry na velké brankoviště se Pik nemýlí a domácí vedou 1:0