3:1
3:4
- : -

Florbal Primátor Náchod - Florbal Exelsior Havířov 7:8
7. Henrich Klimeš, 24. David Kocián, 25. David Cejnar, 30. David Kaválek, 41. Daniel Kříž, 50. Daniel Kříž, 56. František Donaj - 10. Adam Feber, 11. Martin Kutáček, 13. Martin Šulc, 38. Daniel Matloch, 43. Jakub Čechal, 44. Jan Fiedor, 45. Dominik Křístek, 49. Daniel Matloch; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 29 - David Lipowski 8, Vojtěch Marszalek 9; po třetinách: 1:3, 3:1, 3:4;
60:00
Střely po třetí třetině: Náchod 8, Havířov 11 Celkem: Náchod 24, Havířov 37
60:00
Komentář trenéra hostů Michala Ondruše: Pozdní nedělní utkání v dalekém Náchodě bavilo první a třetí třetinu. Druhá byla neflorbalová. Děkuji týmu za odmakaný zápas, který nám ukázal na čem zapracovat.
60:00
Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy: "Máme za sebou velmi dobré utkání s kvalitním soupeřem, díky kterému jsme se zase posunuli dál. O tři body nás připravily menší zkušenosti a spousta neproměněných šancích. Pokud v těchto výkonech budeme nadále pokračovat a podpoříme je odmakanými tréninky, tak je jen otázkou času, kdy budeme pravidelně bodovat. Děkuji soupeři za zápas."
60:00
59:22
Timeout Florbal Primátor Náchod
59:22
Vyloučen hráč Jakub Čechal družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
55:43
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil František Donaj, asistoval David Kaválek (7:8).
54:21
Vyloučen hráč Martin Brejtr družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou.
49:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval David Kaválek (6:8).
48:16
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Daniel Matloch, asistoval Jan Fiedor (5:8).
47:55
Vyloučen hráč Martin Brejtr družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:19
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Křístek, asistoval Adam Feber (5:7).
43:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Fiedor, asistoval Daniel Matloch (5:6).
42:49
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Čechal, asistoval Josef Hřivna (5:5).
40:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Tomáš Poupa (5:4).
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Náchod 12, Havířov 13
40:00
37:05
34:36
Vyloučen hráč Daniel Matloch družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Marszalek družstva Florbal Exelsior Havířov
29:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kaválek, asistoval František Donaj (4:3).
27:57
Vyloučen hráč Radim Pecháček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
24:36
Vyloučen hráč David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
24:04
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Richard Benjamín Chaloupka (3:3).
23:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kocián, asistoval David Kaválek (2:3).
20:00
20:00
Střely na branku: Náchod 4, Havířov 13
20:00
12:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Šulc, asistoval Tomáš Nivnický (1:3).
10:17
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Martin Kutáček, asistoval Štěpán Graf (1:2).
09:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber bez asistence (1:1).
06:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Henrich Klimeš, asistoval David Cejnar (1:0).
02:49
Vyloučen hráč Marek Šolc družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: David Lipowski; hráči v poli: Daniel Matloch, Tomáš Habrnál, Tomáš Nivnický, Martin Šulc, Jan Fiedor
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Filip Pajkrt, David Kaválek, František Donaj, Marek Šolc, David Kocián