2:0
0:1
FBC Liberec

Sokol Pardubice - FBC Liberec 5:6p
15. Patrik Bartoš, 16. Tomáš Číhař, 16. Vojtěch Kaluža, 56. Adam Šmíd, 57. Adam Šmíd - 10. Martin Čermák, 11. Tomáš Martin Matušů, 11. Tomáš Ballaty, 26. Šimon Stránský, 28. Tomáš Pšenička, 62. Martin Čermák; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Haleš 26 - Jan Král 16; po třetinách: 3:3, 0:2, 2:0, 0:1;
65:00
Střely v prodloužení - 2:1
65:00
Komentář trenéra hostí Matěje Klucha: Dvě třetiny velmi dobrý výkon. V poslední části měli více ze hry domácí. Nakonec, myslím si spravedlivá dělba bodů i s extra bodem pro nás. Díky všem zúčastněným za utkání.
61:10
65:00
Komentář trenéra domácích Milana Randy: První dvě třetiny jsme hráli hluboko pod svoje možnosti. V poslední periodě jsme byli lepší a zaslouženě srovnali. V prodloužení jsme měli být trochu trpělivější, nicméně vzhledem k průběhu utkání musíme být s bodem spokojeni. Díky Liberci a šťastnou cestu domů.
61:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák bez asistence (5:6).
60:01
Začalo prodloužení. Pardubice se ujaly míčku a jdou do 4 bez gólmana.
60:00
60:00
Střely ve 3. třetině - 10:4
60:00
59:06
V poslední minutě jsou Pardubice na míčku a vytváří poslední útok.
58:52
Timeout Sokol Pardubice
58:38
Šmíd trefil tyčku.
56:15
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Martin Haleš (5:5).
56:15
A je znovu vyrovnáno, po výborném výhozu Haleše prudkou střelou zasazuje Šmíd míček za záda Krále.
55:48
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Lukáš Kučera (4:5).
55:48
Pardubice přesilovku využívají a mají něco málo přes 4 minuty na to vyrovnat.
55:06
Vyloučen hráč Tomáš Pšenička družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
55:06
Pardubice si dnes poprvé zahrají přesilovku.
53:00
Do haly právě dorazil Weinelt s rukou v sádře. Má zlomený prst.
52:50
Timeout FBC Liberec
52:47
Novák namísto odkryté branky u tyčky trefil gólmana. To už snad není možné!
51:25
Pardubicím se dnes střelecky prostě nedaří. Šmíd poslal pěknou přihrávku L. Kučerovi, tomu však míček při střele odskočil a ani trochu neohrozil Královu branku.
49:52
Domácí Bartoš trefil pěknou střelou Královu helmu.
48:28
Kohoutkovu střelu Král vykryl.
47:50
Novák nevyužil další jeho samostatný výběh.
47:07
Šmíd zkusil prudkou střelu z půlky, ale ani ta neprošla.
46:20
Pšenička trefil tyč.
44:31
Haleš už měl toho shonu kolem jeho branky plné zuby, tak raději vykopl míček mimo hřiště.
41:27
Pardubice začaly 3. třetinu jen ve dvou lajnách.
40:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrál tým hostů.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině - 4:14
40:00
39:46
V poslední minutě 2. třetiny bude Liberec rozehrávat na půlce hřiště.
38:08
Liberec rozehrává v rohu hřiště za soupeřovou brankou a je stále lepším aktérem dnešního zápasu.
35:23
Pardubice své druhé oslabení ubránily.
33:21
Vyloučen hráč Jiří Kohoutek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
33:15
Sákra bravurně přihrál Součkovi, jenže jeho šťouchnutí do míčku prostě nestačilo.
30:49
Trčkovu střelu Haleš zachytil v podpaždí.
29:56
Číhařovu střelu Král vyráží hrudí za mantinely.
29:40
Haleš předvedl pěkný zákrok po střele Pšeničky.
29:12
Souček doběhl s míčkem k brance Krále a ten mu s klidem míček sebral.
27:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Pšenička, asistoval Vladimír Trčka (3:5).
27:53
Liberec využívá přesilovku.
26:58
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
26:22
Haleš se nebál vyběhnout daleko ze své branky a odkopnout balonek. Zažehnal tak gólovou situaci Liberce.
25:47
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Vladimír Trčka (3:4).
25:47
Zmatené pobíhání Pardubic opět k jejich štěstí nepřispělo, Liberec je znovu ve vedení.
23:55
I přes Halešovo úsilí s vysvětlováním spoluhráčům, co se bude po rozehrávce Liberce pravděpodobně dít, prošla střela až na něj. Neměl však problém ji chytit a rychle vyhodit.
21:43
Filip Novák šel sám do útoku, ale dlouho vymýšlel, jak zakončí až o míček přišel.
20:55
Na zlomené florbalky to je dnes zatím 2:0.
15:26
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Vojtěch Kaluža, asistoval Adam Šmíd (3:3).
15:26
Pardubice ukázaly, že umí také rychle střílet branky. Utkání je dorovnáno a je nutné zmínit, že Kalužův gól byl přímo výstavní.
15:12
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Číhař bez asistence (2:3).
14:55
Míček nejprve trefil tyčku Halešovi branky, potom nebezpečně poskakoval v brankovišti. Libereckým se ho podařilo vsítit, ale byl vstřelen vysokou. Rozehrávají tak Pardubice.
14:05
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Patrik Bartoš, asistoval David Petržela (1:3).
14:05
Po zběsilém pobíhání Pardubice snižují ráznou střelou na rozdíl dvou branek.
13:00
Nakonec post obránce namísto Weinelta obsadil útočník Petržela.
10:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Ballaty, asistoval Šimon Stránský (0:3).
10:29
Liberec se teď vyšvihl třemi rychlými góly a Pardubice mají co dohánět.
10:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Martin Matušů, asistoval Lukáš Lhota (0:2).
09:15
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Čermák, asistoval Šimon Stránský (0:1).
07:55
Na střídačce domácích můžeme vidět rozcvičovat se Číhaře. Nejspíše nastoupí namísto Weinelta, který nejspíše dostal u mantinelu sekeru do ruky a rázem mu otekly dva prsty. Příliš času tak na hřišti dnes nestrávil.
06:55
Bartošovu pěknou střelu Král vyrazil.
05:56
Po Šmídově přihrávce Lukáš Kučera minul.
01:40
Petržela si při svém útoku pomohl odstrčením hráče, proto teď rozehrává Liberec.
00:40
Stránského střela nebyla velkým ohrožením.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostů a žene se hned do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Lukáš Weissgráb.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Jan Král; hráči v poli: Tomáš Ballaty, Tomáš Martin Matušů, Lukas Krejčí, Vladimír Trčka, Tomáš Pšenička
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Martin Haleš; hráči v poli: Vojtěch Kaluža, Adam Šmíd, Filip Novák, Lukáš Kučera, Marek Weinelt