1:6
5:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - Florbal Chomutov 7:11
4. Jan Macháček, 40. David Kocián, 48. Marek Svoboda, 51. Henrich Klimeš, 54. Richard Benjamín Chaloupka, 58. Richard Benjamín Chaloupka, 58. David Kocián - 4. Daniel Kučera, 6. Daniel Kellermann, 8. Ondřej Halej, 16. Daniel Kučera, 21. Ondřej Halej, 31. Ondřej Halej, 33. Ondřej Jančík, 36. Vojtěch Bernas, 39. Ondřej Halej, 40. Petr Švehla, 59. Ondřej Halej; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 40 - Ondřej Slanař 16; po třetinách: 1:4, 1:6, 5:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 12, Chomutov 8
60:00
Komentář trenéra hostů Martina Bociana: V průběhu utkání jsme využili veškerého prostoru a času, který nám domácí dali k tomu, abychom si vypracovali rozhodující náskok. Ve třetí třetině jsme příliš brzy podlehli uspokojení a proto soupeř zaslouženě snížil. Děkujeme soupeři za utkání a oběma našim skvělým divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra domácích Daniela Prouzy: "V prvních dvou třetinách nás soupeř předčil ve hře na balónku a vypracoval si luxusní náskok. Zápas jsme však nezabalili a dokázali jej v závěrečné části zdramatizovat. Musíme pracovat zejména na herním principu, abychom si dokázali v zápase více užít hry na balónku. Gratuluji Chomutovu k vítězství."
60:00
59:51
Vyloučen hráč Tomáš Zelinka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
58:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Tomáš Zelinka (7:11).
58:20
Náchod zkouší hrát bez golmana
57:54
Timeout Florbal Primátor Náchod
57:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kocián, asistoval Lukáš Jirásek (7:10).
57:19
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Richard Benjamín Chaloupka, asistoval Marek Svoboda (6:10).
55:42
Vyloučen hráč Ondřej Jančík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
53:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Richard Benjamín Chaloupka, asistoval Daniel Kříž (5:10).
50:25
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Henrich Klimeš, asistoval Filip Pajkrt (4:10).
50:23
Timeout Florbal Chomutov
47:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Richard Benjamín Chaloupka (3:10).
46:40
Vyloučen hráč Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
39:00
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Švehla, asistoval Tomáš Zelinka (1:10).
38:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej bez asistence (1:9).
35:49
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Ondřej Halej (1:8).
32:45
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Jančík, asistoval Filip Samuel Dušek (1:7).
30:50
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Vojtěch Bernas (1:6).
23:50
Vyloučen hráč Jan Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
20:17
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej bez asistence (1:5).
20:00
20:00
Střely v první třetině: Náchod 6, Chomutov 26
20:00
16:02
15:03
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Ondřej Halej (1:4).
07:46
05:54
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kellermann bez asistence (1:2).
03:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Macháček, asistoval Marek Svoboda (1:1).
03:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Slanař; hráči v poli: Ondřej Halej, Vojtěch Bernas, Matyáš Müller, Daniel Kučera, Martin Peksa
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Richard Benjamín Chaloupka, Marek Svoboda, David Kocián, Filip Pajkrt, Henrich Klimeš