2:2
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - Bulldogs Brno 5:3
8. Martin Beneš, 26. Filip Nový, 35. Martin Beneš, 50. Štěpán Plachý, 59. Filip Nový - 40. Oliver Gold, 52. Dominik Sláma, 57. Oliver Gold; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Matouš Eret 20 - Jakub Flek 18; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:2;
60:00
A jsem zde s posledním souhrnem. V těchto pěti minutách se nám roztrhl gólvý pytel nejprve hosté snížili a potom domácí navýšili svůj náskok. V závěru se pokoušeli o zvrat hosté bez golmána, ale s konečným výsledkem již nic udělat nestačili.
60:00
Komentář trenéra hostí pana M. Zvala: Ďakujem hráčom za ich výkon bohužiaľ šance sme začali premieňať až v 3, tretine a to bolo už strašne neskoro.
60:00
Komentář trenéra domácích pana V. Michálka: V dnešním zápase byla vidět naše střelecká nemohoucnost, která vyústila v tlak hostujícího týmu ve třetí třetině. Přesto děkuju svému týmu za bojovnost a urvané 3 body do tabulky. Děkuji divákům a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
58:27
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Ondřej Horažďovský (5:3).
58:27
Nový je však proti a dává Plzni střelou tahem klid na hole
58:14
Brno se nadechuje k závěrečnému tlaku
56:14
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Jakub Flek (4:3).
56:14
Pozorný Flek rychlým výhozem uvolnil Golda a ten snižuje
55:44
Timeout FbC Plzeň
55:00
Patnáct minut je za námi a tak je zde opět pravidelný report uplinulých pěti minut. Hosté v nich dokázali reagovat na čtvrou branku domácích a snížili na 4:2. Jinak je zde vše stejné- domácí tlačí a hosté se brání.
54:50
Brno se teď usadilo na polovině domácích a snaží se něco udělat s nepříznívým vývojem utkání
54:40
Po chybné rozehrávce domácích se Brno pustilo do protiútoku. V dobře řešené situaci 3 na 2 Taibl promáchl
51:43
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Dominik Sláma, asistoval Jan Kramář (4:2).
51:43
Sláma po Kramářově přihrávce pěknou střelou do pravého horního rohu
50:00
Dalších pět minut ja za námi a proto vám přináším pravidelný souhrn. Za těchto pět minut přibyl další gól na straně Plzně a to bylo ze strany domácích vše. Hosté ohrozili Ereta v 7. minutě ze standartky ale gól nevstřelili
49:01
Timeout Bulldogs Brno
49:01
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Štěpán Plachý, asistoval Jakub Stelzer (4:1).
49:01
Stelzer nahrál Kvapilovi,který se chytře uvolnil před nehlídanou branku a pohotově zakončil
45:00
V prvních 5 minutách se toho zde v MSH Lokomotiva moc neudálo a tak stále na světelné kostce svítí skóre 3:1
44:45
Brucháček úplně stejně jako před chvílí Horažďovský na druhé straně
44:00
Horažďovský z výběhu nad
40:40
Ondrák právě zblokoval střelu Horažďovského a pak šikovně přešel přes dva hráče.Jeho průnik skončil faulem a Brno tak rozehrává
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 8:7
40:00
Ve druhé periodě jsme mohli vidět spoustu šancí a málo gólu konkrétně pouze tři. Bohužel pro domácí se v posledních vteřinách třetiny prosadili po pohotové dorážce Golda také hosté. Nad našimi hlavami proto svítí stav 3:1.
40:00
39:55
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Jan Černovický (3:1).
39:55
Z protiútoku Černovický pouze do Ereta, jeho střelu však do prázdné branky dorazil Gold a Bulldogs tak zaznamenávají první branku v tomto utkání
39:40
Pěknou Kvapilovu přihrávku vytečoval Bajner a zabránil tak jisté brance Stelzera
38:30
Horažďovský v dalším bizarním obraném souboji složil jedním ramenem dva hráče soupeře
36:00
Stelzer řešil situaci 2 na 1 střelou do pozorného Fleka
35:00
Třetí čtvrtina druhé třetiny nám nabídla mnoho zajímavých situací včetně jedné gólové kdy se po nabídce Brabce trefil Beneš. Na tabuli tak svítí skóre 3:0.
34:18
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Michael Brabec (3:0).
34:18
Beneš v poklidu proběhl středem hřiště a zakončil pod ruku Fleka
31:28
Řeřicha střelou z půlky blízko premiérovému gólu
30:30
Domácí zatím kombinují hlavně po obvodu útočné poloviny, vážnější ohrožení branky chybí
30:00
Ve 2. pětiminutovce 2: třetiny jsme viděli jednu branku když se prosadil Nový. Nic víc jsme zde bohužel neviděli a tak je stav po polovině utkání 2:0.
27:20
Eret teď poprvé v těžší situaci. Únik hostí ale zvládl
25:18
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Filip Nový, asistoval Michael Brabec (2:0).
25:18
Nový se uvolnil na útočné polovině,kde ho ke střelbě vyzval Brabec. Skvělá střela do pravého rohu branky
25:00
První pětiminutovka 2. periody ná ukázala kvalitní obranu plzeňských v oslabení. Vnejvětší šanci se octl Horažďovský ten však svůj samostatný únik neproměnil proto je stav stále 1:0.
24:59
Třetí formace domácích teď vytváří tlak na hráče Bulldogs a ti chybují.
20:00
V 1. třetině jsme viděli spíše boj o každý metr hřiště než florbal ve které domácí tlačili na hosty z Brna. Vstřelit se jim však podařilo pouze jednu branku a tak na kostce svítí skóre 1:0.
20:00
19:50
Zajímavá situace se teď stala za brankou domácích. Horažďovský s balonkem na čepeli čistě složil napadajícího hráče a vyváží balonek.
19:07
Vyloučen hráč Radim Titl družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
19:07
Gold teď trošku zbytečně faulován na vlastní polovině a Brno si zahraje přesilovku
17:50
Domácí kapitán Brabec dvakrát odmítl vyrovnání perfektním blokem
16:19
Horažďovský se dobře vyhnul zdvojení a nalezel Nového před brankou.Flek opět připraven
15:00
Gold zblokoval střelu Hromádkya uklidňuje hru
13:47
Šůs teď předvedl kvality moderního obránce. Nejdříve přečetl hru a výborně zachytil krosovou přihrávku hostí, potom hned vyzval Horažďovského k navýšení vedení.Flek byl však proti
12:37
Brucháček teď z výběhu v dobré šanci přestřelil domácí branku
11:26
Malý teď klasicky našel Kvapila na zadní tyčce, ten stál bohužel z úhlu a tak nebyl úspěšný
09:40
Brno je po obdržené brance výrazně aktivnější směrem dopředu a prověřuje bloky domácích
09:00
Domácí gólman zatím ve svém malém brankovišti spíše postává a je zcela bez práce, jen doufám že nám zde nevystojí důlek.
07:58
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Martin Beneš, asistoval Filip Nový (1:0).
07:58
Nový teď natáhl ke střele,ale místo toho šikovně shodil balonek na odskakujícího Beneše, který dává do prázdné brány
07:30
Brno se po delší době dostává na polovinu Plzně a snaží se ohrozit Ereta
06:52
Stelzer našel Šebka na středu hřiště,domácí vytáhlý obránce zatím jen do Fleka
06:17
Brno zatím velmi pozorně brání na vlastní polovině.Domácí kombinují a hledají místo na finální přihrávku
04:50
Nový po pěkné kombinaci domácích přes střed hřiště zakončuje od mantinelu. Flek pozorný