5:2
2:2
0:0

Sokol Pardubice - BLACK ANGELS 11:10pn
2. Filip Novák, 6. Lukáš Kučera, 9. Adam Šmíd, 31. Matouš Sákra, 34. Adam Šmíd, 36. Marek Weinelt, 37. Lukáš Kučera, 40. Adam Šmíd, 55. Adam Šmíd, 59. David Petržela, N Adam Šmíd - 7. Ivo Žaloudek, 14. Martin Obuškevič, 16. Martin Obuškevič, 18. Matyáš Pik, 19. Matouš Burian, 20. Dominik Janda, 23. Matouš Burian, 29. Martin Obuškevič, 47. Štěpán Merta, 56. Lukáš Staněk; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 17; zásahy brankářů: Matěj Denemark 18 - Daniel Pfeifer 30; po třetinách: 3:6, 5:2, 2:2, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Adam Šmíd a vstřelil rozhodující gól (11:10).

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Martin Obuškevič , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Adam Šmíd a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Lukáš Staněk , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč David Petržela a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Martin Obuškevič a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Pardubice hráč Lukáš Kučera , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč Dominik Janda a vstřelil gól.
70:00
Komentář trenéra domácích Milana Randa: Souhlas s Kubou. Juniorskej florbal, ve kterém padlo 11 branek a to se muselo divákům líbit. Nám trenérům asi už méně. Díky Litomyšli za uspořádání zápasů, všem přítomným za super atmosféru a Blackům šťastnou cestu domů
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra hostí pana Zalubila: Klasické juniorské utkání nahoru dolu bez obran. Divákům se muselo líbit, my můžeme být s výkonem spokojeni. Děkujeme za zápas.
65:00
64:59
V tomto zápase uvidíme trestná střilení
64:59
Toto utkání sleduje 133 diváků, děkujeme!
59:29
Vyloučen hráč Marek Weinelt družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za hra na zemi.
59:29
31 vteřin před koncem si tým hostů zahraje přesilovou hru
58:17
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil David Petržela, asistoval Lukáš Kučera (10:10).
58:17
Lukáš Kučera teď nahrál Petrželovi téměř do prázdné brány, ten se ze vzduchu nemýlil
57:02
Nyní vstřelil David Petržela branku, rozhodčí ji ovšem kvůli vysoké holi neuznali
56:42
Vyloučen hráč Michal Derevlanyj družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
56:42
Sokol si zahraje přesilovou hru a má velikou šanci vyrovnat
55:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Staněk bez asistence (9:10).
55:40
Propadnutí Pardubic a hosté se zase ujímají vedení
54:19
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Jiří Kohoutek (9:9).
54:19
Máme tu opět srovnáno. Prudkou střelou na rameno Pfeifra se zase prosadil Šmíd
52:56
Krásná akce týmu z Prahy, kterou rozjel i zakončoval Burian, Denemark ale perfektně chytá
50:57
Hra se začíná vyostřovat.
48:42
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu
46:42
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Merta bez asistence (8:9).
39:01
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Matěj Denemark (8:8).
39:01
Srovnáno! Matěj Denemark vyhodil míček na Adama Šmída a ten kompletuje svůj hattrick
37:57
Hosté kombinují na své polovině
36:36
Hra Pardubic se o hodně zlepšila a Pardubice tlačí soueře
36:02
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Filip Novák (7:8).
36:02
A je to pouze o jeden gól. Novák přihrál Kučerovi na střed, ten se nemýlil
35:14
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Weinelt, asistoval Petr Kučera (6:8).
35:14
Petr Kučera výborně v rohu vybojoval míček a hned ho poslal na Weinelta. Ten se střelou do pravého horního rohu prosadil
33:51
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Marek Weinelt (5:8).
33:51
Střela Šmída od mantinelu skončila nad nohou Pfeifra.
30:02
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Matouš Sákra, asistoval Jiří Kohoutek (4:8).
30:02
Pardubice se dočkaly. Střelu Kohoutka od půlky Pfeifer pouze vyrazil před sebe a Sákra v klidu zakončil do odkryté branky
28:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič bez asistence (3:8).
24:40
Vyloučen hráč Ivo Žaloudek družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:40
A přesilovou hru si vyzkouší i tým Pardubic
23:18
Dobrá střela Macka, kterou vyrazil hostující brankář
22:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Jakub Vávra (3:7).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: 9:12
19:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Dominik Janda, asistoval Lukáš Staněk (3:6).
18:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian bez asistence (3:5).
18:07
Rázem se Black Angels dostávají do dvoubrankového vedení. Nejprve se prosadil Pik, který zůstal na středu sám a poté z breaku Burian
17:51
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matyáš Pik, asistoval Lukáš Staněk (3:4).
17:37
Dobrý blok Adama Kučery
15:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Štěpán Merta (3:3).
15:29
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za opakované přestupky.
14:49
Adam Kučera si koleduje o další 2 minuty
13:03
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Martin Obuškevič, asistoval Dominik Janda (3:2).
13:03
A přesilovka je využita. Střelou z první se prosadil Obuškevič
11:46
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za sekání.
11:46
Na trestnou lavičku usedá klasicky Adam Kučera, který zbytečně seknul soupeře a jeho tým bude 2 minuty ve 4
11:27
Pardubice v tlaku
09:13
Špatná rozehrávka Pardubic, ze které mohli těžit hosté, ovšem skvělý Denemark chytá
08:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Adam Šmíd, asistoval Patrik Bartoš (3:1).
08:46
Prudká střela Šmída zaplula do pravého horního rohu
06:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ivo Žaloudek, asistoval Martin Obuškevič (2:1).
06:07
A je sníženo. Zaloudek překonal svojí střelou domácího Denemarka
05:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Jiří Kohoutek (2:0).