3:3
2:0
0:1
- : -
branky (asistence): 10:20 Michal Vlasák (Petr Brandejs), 13:06 Jiří Novák (Petr Kořínek), 14:16 Filip Kubelka (Petr Kořínek), 16:16 Jiří Novák (Ondřej Kubelka), 23:47 Petr Kořínek (Jiří Novák)
branky (asistence): 02:12 Petr Svojítka (Dalibor Baručák), 12:27 Jakub Kurnas (Filip Cajthaml), 14:59 Jakub Kurnas (Petr Svojítka), 36:48 Martin Eckstein (Daniel Škvor)

FKÚ Ovocné Báze - Panthers Praha C POWER 5:4
11. Michal Vlasák, 14. Jiří Novák, 15. Filip Kubelka, 17. Jiří Novák, 24. Petr Kořínek - 3. Petr Svojítka, 13. Jakub Kurnas, 15. Jakub Kurnas, 37. Martin Eckstein; rozhodčí: Michal Kokeš - Petr Herman; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Procházka ? - Pavel Chlup ?; po třetinách: 3:3, 2:0, 0:1;
45:00
44:09
Timeout Panthers Praha C POWER
36:48
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Martin Eckstein, asistoval Daniel Škvor (5:4).
30:00
30:00
23:47
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Petr Kořínek, asistoval Jiří Novák (5:3).
17:38
Škvor ve velké šanci, ale brankař chytá, jak jinak než svým sixpackem!
16:16
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Ondřej Kubelka (4:3).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Jakub Kurnas, asistoval Petr Svojítka (3:3).
14:59
Tak jsme si mysleli, že Báze dohrají třetinu v poklidu,ale hostující Panthers byli proti a vyrovnávají se sirénou!
14:16
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Filip Kubelka, asistoval Petr Kořínek (3:2).
13:06
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Petr Kořínek (2:2).
12:27
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Jakub Kurnas, asistoval Filip Cajthaml (1:2).
10:20
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Michal Vlasák, asistoval Petr Brandejs (1:1).
10:20
Vlasák se trefuje v oslabení
09:07
Vyloučen hráč Jan Sládek družstva FKÚ Ovocné Báze na 2 minuty za sekání.
06:53
Panthers zkoušeli stěstí pod standardní situaci, ale neustále nastřelují sixpack brankaře Bází