2:0
- : -
FbC Plzeň B

FBŠ SLAVIA Plzeň B - FbC Plzeň B 6:0
2. Jan Kašpar, 14. Jiří Löffelmann, 30. Šimon Jonáš, 30. Jan Kuncl, 34. Adam Petrák, 43. Lukáš Kubinec; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Vojtěch Horák 14 - Petr Nový 19; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:0;
45:00
44:59
Zápas sice skončil, ale pořadatelský stolek trápí veliký hlad.
43:56
Hráčům FbC v tomto zápase není souzeno dát gól. Proti je skvělý golman Slávie a jeho zákroky.
42:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Lukáš Kubinec, asistoval Michal Povolný (6:0).
42:22
Avšak tu neseděl dlouho, neboť hráči Slávie využili přesilovku.
41:38
Vyloučen hráč Filip Horčička družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:38
Unikajícího hráče Slávie zastavil Filip Horčička a již za svůj faul sedí na trestné lavici.
39:40
Skrytá střela FbC málem překvapila golmana Slávie.
37:32
Hráči FbC jsou všude o krok pozadu a z toho pramení tlak Slávie. Přestože Slávisti určitě měli více piv. Potvrzeno z důvěryhodných zdrojů.
33:21
Šoumenova střela zasvištěla těsně vedle levé šibenice.
33:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Adam Petrák bez asistence (5:0).
32:30
Kuncl se překonává, jeho fotbalové schopnosti jsou neuvěřitelné. Málem zasáhl pořadatelský stolek.
30:00
30:00
Sudí Tomeš asi hodně spěchá, protože ukončil přestávku o minutu dřív.
30:00
29:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jan Kuncl, asistoval Jan Kašpar (4:0).
29:59
Neuvěřitelný plachtící náhoďák , který teď vsítil Jan Kuncl. Tento gól si golman za zámeček nedá.
29:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Šimon Jonáš, asistoval Adam Petrák (3:0).
29:30
Šance FbC dát gól, ale nevyšlo to.
29:00
Šoumen ze Slávie se vrátil z útoku a pomohl obraně.
28:01
Hráči FbC dělají v obraně chyby a z toho pramení tlak Slávie
27:00
U zapisovatelského stolku je nálada pod psa. Všichni mají hlad. Tak snad ti cimbálové, co šli na jídlo, si pospíší!!!
24:39
Vyloučen hráč Ondřej Polák družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
13:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jiří Löffelmann, asistoval Ondřej Hlinovský (2:0).
01:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Jan Kašpar, asistoval Michal Povolný (1:0).