0:1
0:5
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 1:9
9. Gabriela Vaníčková - 3. Paulína Hudáková, 8. Nela Kapcová, 10. Nela Kapcová, 40. Nela Kapcová, 41. Nela Kapcová, 47. Karin Vavrečková, 57. Paulína Hudáková, 57. Nela Kapcová, 59. Veronika Káčová; rozhodčí: Luděk Franc - Václav Patera; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 35 - Jana Dupčáková 13; po třetinách: 1:3, 0:1, 0:5;
60:00
Komentář trenéra hostů (Robenek Jakub): Měli jsme dobrý vstup do utkání, ale během zbytku první třetiny se Nám trochu vytratila jednoduchost. Překvapivě pak zápas výborné tempo, nicméně tomu chyběla kvalita. Prali jsme se výrazně s povrchem a tím pádem i sami se sebou. Soupeře jsme nakonec zlomili a velmi disciplinovaně zápas dohráli. Děkujeme
60:00
Komentář trenéra domácích (Procházka Vít): Dnes bylo pro nás velmi těžké prosazovat se proti fyzické hře soupeře, přesto si myslím že jsme měli dost šancí na to, abychom výsledek lépe zkorigovali. Bohužel jsme se mnohokrát chybně rozhodovali v klíčových situacích na obou koncích hřiště, takže rozdíl ve skóre je vysoký. Děkujeme divákům za podporu a soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. třetině: Slavia 2 - Ostrava 16, celkem 14 - 44
60:00
58:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Pavla Kajfoszová (1:9).
58:47
Chybu domácích nekompromisně potrestala Káčová.
56:44
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Paulína Hudáková (1:8).
56:44
Kapoová se vytočila ve velkém brankovišti a nedala Fišerové šanci.
56:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková bez asistence (1:7).
56:07
I Hudáková si připisuje další gól.
55:32
Ježkové se ani na druhý pokus nedaři usměrnit míček do branky.
54:22
Kapcová tentokrát hodně minula branku.
52:33
Ani Mašková není, ani přes vyhraný sprinterský souboj o míček, úspěšná.
51:46
Šnebergrové bohužel střela nesedla a nepovedlo se jí zakončit podle představ.
51:29
Ostrava má vyloženou převahu, k nějaké nebezpečnější střele se ale ne a ne dostat.
49:35
Slávistkám se nedaří dostat míček pod kontrolu a trochu tak přesunout hru ve svůj prospěch.
46:52
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Karin Vavrečková bez asistence (1:6).
46:52
Nepřehledná situace před brankou domácích končí gólem.
44:53
Domácí jsou v plném počtu.
43:26
Mašková se snažila prokličkovat mezi bránícími hráčkami, ty jí nedali šanci a opět zklidnily svou rozehrávku na domácí polovině.
42:53
Vyloučen hráč Kateřina Šnebergrová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
42:53
Hosté si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání.
41:30
Vaníčková mířila do bližšího horního rohu, Dupčáková maskou vyráží.
40:06
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Denisa Kotzurová (1:5).
40:06
Jak malá chvilka stačí na vstřelení gólu.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Slavia 7 - Ostrava 13
40:00
39:31
39:31
Jen necelá půlminuta chyběla k tomu, abychom viděli třetinu bez gólu. Tuhle střeleckou smůlu prolomila Kapcová, která si připisuje už třetí gól.
39:10
Únik ostravských hráček, k zakončení se nedostaly.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:50
Vaníčková nahazuje na branku, první u míčku je Dupčáková.
37:06
Fišerová se opět prokázala jako opora domácího týmu. Svým odkopem míčku dostala svůj tým z tlaku Ostravy.
34:01
Střela Krňoulové z otočky přeskočila branku.
31:03
Další práce pro Fišerovou v brance.
30:43
Ani Drugdová se k zakončení nedostala.
27:34
Chybu v rozehrávce domácích téměř potrestala Ostrava dalším gólem.
26:53
Hráčky domácích hrají velmi namotivovaně. Jistě k tomu pomáhá i fanklub plzeňských fanoušků.
25:29
Krňoulová utekla ostravské obraně, bohužel se jí nepovedlo přesné zakončení a brankářka získává balonek.
23:30
Ostravské hráčky zaměstnaly Fišerovou, ale ani jejich střely se nepodepsaly na skóre dnešního zápasu.
23:05
Domácí se dostávají do šancí, ještě tak nějakou proměnit.
21:52
Střelu Volkamnnové se hostující brankářce povedlo pouze vyrazit a míček si chvíli skákal brankovištěm než ho bránící hráčky uklidily mimo nebezpečí.
20:48
První zásah druhé třetiny si připsala golmanka hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Slavia 5 - Ostrava 15
20:00
19:01
Staňková mohla zakončovat do prázdné, míček jí ale skočil.
17:38
Krňoulová se ne zcela úspěšně snažila procpat do úniku po křídle.
17:10
Staňová trefuje tyčku.
15:59
Zuzaníková tentokrát vysoko nad branku domácích.
14:48
Vavrečková proti Fišerové. Fišerová úspěšnější a skóre se nemění.
10:30
Další velká šance pro Ostravu, Krňoulová se ale vrátila včas a tělem zabránila dalšímu gólu.
09:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Pavla Kajfoszová (1:3).
09:53
Kapcová už podruhé v dnešním zápase skóruje a opět posouvá severomoravský celek do dvoubrankového náskoku.
08:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Gabriela Vaníčková bez asistence (1:2).
08:09
Vaníčková viděla skulinu vedle tyčky a po zemi nekompromisně poslala míček do sítě.
07:42
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová bez asistence (0:2).
07:42
Mezi hráčkami Slavie se objevila Kapcová a využila svou šanci.
06:11
Kotzurová mohla jít sama na branku, místo toho jí míček sklouznul a akce končí v rohu.
04:44
Sa střelou Zuzaníkové si bezchybně poradila Fišerová.
03:22
Bohmová neúspěšně hledala před branku nabíhající Košťalovou.
02:35
02:35
Hudáková přidává k počáteční převaze Ostravy i gól.
02:15
Velká šance pro domácí ! Ale ani střela ani dorážka neskončila v síti.
02:05
První minuty jsou v režii hostujících.
00:16
Hned v úvodu třetiny jsme viděli dvě střely hostujících hráček, ani jedna ale neprošla přes obranu domácích k Fišerové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Luděk Franc a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková, Alena Zuzaníková, Paulína Hudáková
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Magdalena Kolářová, Pavlína Škardová, Michaela Mašková, Nikola Křemenáková, Gabriela Vaníčková