3:2
1:1
1:0

FBC 4CLEAN Česká Lípa - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:5p
6. Radek Krajcigr, 21. Daniel Kněžour, 35. Jaromír Ekl, 40. Daniel Kněžour, 57. Radek Krajcigr, 62. Radek Krajcigr - 10. Jan Daniš, 17. Michal Sládek, 32. Michal Sládek, 33. Vojtěch Mžyk, 59. Jan Daniš; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 223; zásahy brankářů: Ivan Ponomarev 20 - Štěpán Laja 20; po třetinách: 1:2, 3:2, 1:1, 1:0;
65:00
Střely v prodloužení: 1 - 1.
65:00
Vyjádření trenérky domácích paní Lenky Bartošové: „Dnešní zápas byl drama a až do samého závěru, to bylo o nervy, ztratili jsme získané vedení, ale i přesto jsme se nevzdali a bojovali do posledního hvizdu. Děkuju klukům za výkon a soupeři za zápas.“
65:00
Vyjádření trenéra hostí pana Karla Ševčíka:„Dnešní zápas se moc komentovat nedá. Tvrdé až za hranou.“
61:09
61:25
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Štěpán Slaný (6:5).
61:25
Přihrávku Slaného před odkrytou klec dostal Krajcigr, který se nemýlil a ukončil prodloužení!
61:09
Trestné střílení družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa neproměnil Milan Tichý.
61:09
Po faulu na unikajícího útočníka pojede domácí tým trestné střilení!
61:03
Famózní zákrok Ponomareva!
60:00
60:00
V českolipské sportovní hale uvidíme prodloužení!
60:00
Střely po třetí třetině: 5 - 9.
60:00
59:00
Hraje se poslední minuta základní hrací doby tohoto vyrovnaného zápasu.
58:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Daniš, asistoval Matyáš Šindler (5:5).
58:36
Minutu a půl před koncem máme srovnáno. Postaral se o to Jan Daniš po asistenci Matyáše Šindlera.
57:43
Tým FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA rozehrává power-play.
57:37
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
57:00
Hrají se poslední tři minuty třetí třetiny.
56:13
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Dominik Jansa (5:4).
56:13
Po dlouhém půstu vidíme další gól! Po zmatku v brankovišti se k balonku dostal Radek Krajcigr, kterému balon poslal Jansa a spolupráce této dvojice skončila úspěchem.
54:23
Neshoda mezi Tichým a Jansou, k úspěšnému zakončení se tak nedostal ani jeden z nich.
53:41
Tyč za zády českolipského gólmana zvoní po střele jednoho z ostravských forwardů.
50:51
Další vynikající zákrok Ponomareva.
49:30
Opět to byl Slaný, kdo vyslal svou střelu na průzkum, prozkoumává však jen prostor nad brankou.
48:31
Slaný vyslal do dobré pozice Jansu, ten ale za Laju balon nedokázal dostat.
46:46
Tichý sám před bránou pálí vedle.
46:15
Velmi prudkou střelu dokázal zastavit domácí gólman a zabránit tak Ostravě ve snaze dostat se do vedení.
43:51
Vysoká hůl vede k rozehrávce hostí v rohu u brány Ponomareva.
42:05
Krajcigr ve snaze dorazit balon do sítě v ní končí sám. Balon v péči ostravských hráčů.
40:01
Po buly zůstává balonek na domácí straně.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 10 - 5.
40:00
39:48
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Dominik Jansa (4:4).
39:48
Kněžour se dostal do samostatného úniku, který dokázal skvěle využít.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:03
O hokejku opět připravený Kněžour, tentokrát zůstala v celku.
35:00
Dnešní utkání sleduje celkem 223 diváků! Děkujeme za tuto nedělní účast!
34:49
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Radek Krajcigr (3:4).
34:49
Eklův pokus je už ale úspěšnější, těsně po návratu Eichnera se prosadil po nahrávce Krajcigra.
34:38
Tichého pokus končí pouze v rukách Laji.
34:00
Přesilovka zatím nevyužitá, domácí pouze kombinují s balonkem.
32:45
Vyloučen hráč Dominik Eichner družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
32:45
Další dvěma minutami potrestaný faul za sekání, tentokrát na straně Ostravy.
32:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Matyáš Šindler (2:4).
32:00
Další gól přidává Ostrava. Mžyk dokázal propasírovat balon opět do klece.
31:16
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Jiří Šebesta (2:3).
31:16
To jsem ale nyní zakřikl. Do prudké střely Šebesty vložil hůl Sládek a zvedl balonek tak, že Ponomarev neměl šanci.
29:27
Jirsa připravil pozici pro Krajcigra, ten ale po hrací ploše uklouzl. K balonku se tak nedostal a v České Lípě tak stále sledujeme vyrovnaný zápas.
27:10
V rohu hřiště o balon připraven Štěrba.
26:24
Na vlastní polovině drží balon hosté.
23:11
A právě Kněžourova hokejka teď končí na hřišti na kusy.
20:53
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Štěpán Slaný (2:2).
20:53
Teď ale vyrazil vpřed a připravil pozici pro Kněžoura, který byl přesný.
20:02
S balonkem vyčkává u vlastní brány Slaný.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 5 - 9.
20:00
19:19
Vyloučen hráč Dominik Jansa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
19:19
Vyloučen hráč Marek Lipový družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
19:19
Vyměnit názory si možná až moc horlivě chtěli Jansa s Lipovým, a tak oba dva končí na lavici trestanců.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:53
Přihrávka Štěrbovi, před kterým se otevřela prázdná brána, byla o poznání úspěšnější, než střela jmenovaného útočníka. Lípa stále prohrává.
16:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Michal Sládek, asistoval Dominik Eichner (1:2).
16:12
K balonku se dostal Eichner, který jej předal na druhou stranu, kde čekal připravený Sládek a ten balon za Ponomarevova záda dopravit dokázal.
15:24
Jirsa rozehrává z rohu, avšak bez gólového zakončení.
09:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jan Daniš, asistoval Michal Sládek (1:1).
09:59
Unikajícího útočníka sekl zezadu Kněžour, za což byl potrestán. Následnou přesilovku dokázal zužitkovat Daniš.
09:18
Vyloučen hráč Daniel Kněžour družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
07:57
Hraje se opět ze strany na stranu, míč střídavě na holích domácích a hostí.
05:22
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jakub Jirsa (1:0).
05:22
Krajcigrův první pokus nebyl úspěšný, narazil si s Jirsou, což stačilo k tomu, aby si připravil lepší palebnou pozici. 1:0 pro domácí.
04:44
Danišův pokus vykryl Ponomarev.
03:22
Šebesta zaváží balonek na vlastní polovinu.
02:28
Svůj průnik po mantinelu nedokázal dokončit Jansa, střelu poslal pouze do bloku hostí.
01:38
Ve vzájemném souboji Spilka s Juhaňákem, balon na holi ostravských.
01:11
Hosté kombinují na vlastní polovině.
00:37
Pěkný pokus Slaného od poloviny končí mimo hřiště.
00:21
Balon na útočné polovině získává Ostrava.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Jiří Bauer, Václav Jurdzin, Jiří Šebesta, Michal Sládek, Jakub Mendrek
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Tomáš Kadlec, Štěpán Slaný, Dominik Jansa, Daniel Kněžour, Jaromír Ekl
00:00
Vážení sledující, je mi ctí vás přivítat u online textového přenosu z 16. kola Tipsport Superligy. Dnešní zápas svedou domácí se soupeřem s města se třemi vykřičníky, hrát o cenné body totiž dorazil ostravský tým.