2:3
- : -
FBŠ Jihlava

PSKC Okříšky-MoBu - FBŠ Jihlava 9:5
1. Tomáš Kotačka, 4. Jan Trnka, 7. Jan Vochyán, 12. Jan Vochyán, 17. Martin Veselý, 22. Jáchym Hons, 30. Jan Trnka, 35. Jáchym Hons, 43. Vojtěch Novotný - 3. Filip Kolář, 7. Filip Krpálek, 42. Jakub Horský, 44. Vojtěch Žďánský, 44. Vojtěch Paul; rozhodčí: Libor Štěcha - Jiří Vrána; vyloučení: 3:2 + Jakub Horský 5; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jiří Chalupa ? - Libor Domkař ?; po třetinách: 4:2, 3:0, 2:3;
43:25
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Vojtěch Paul, asistoval Jakub Horský (9:5).
43:18
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Vojtěch Žďánský bez asistence (9:4).
42:30
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Adam Ampapa (9:3).
41:22
Timeout FBŠ Jihlava
41:22
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jakub Horský, asistoval Lukáš Dvořák (8:3).
34:37
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jáchym Hons, asistoval Vojtěch Novotný (8:2).
31:14
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za zdržování hry.
30:00
30:00
29:12
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jan Trnka, asistoval Dominik Čech (7:2).
21:48
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jáchym Hons, asistoval Jan Vochyán (6:2).
18:14
Vyloučen hráč Jakub Horský družstva FBŠ Jihlava na 5 minut za hrubost.
18:14
Vyloučen hráč Jan Vochyán družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za sekání.
16:08
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Martin Veselý, asistoval Jan Vochyán (5:2).
15:00
15:00
13:59
Vyloučen hráč David Vlk družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
11:09
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jan Vochyán, asistoval Tomáš Kuchyňa (4:2).
10:05
Vyloučen hráč Jan Trnka družstva PSKC Okříšky-MoBu na 2 minuty za hra bez hokejky.
06:48
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Filip Krpálek, asistoval Lukáš Dvořák (3:2).
06:30
05:48
Vyloučen hráč Filip Kolář družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
03:01
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Jan Trnka bez asistence (2:1).
02:03
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Filip Kolář, asistoval Lukáš Dvořák (1:1).
00:38
Branku družstva PSKC Okříšky-MoBu vstřelil Tomáš Kotačka, asistoval Jan Trnka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Štěcha a Jiří Vrána.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava:
00:00
Line-up domácích PSKC Okříšky-MoBu: brankář: Jiří Chalupa; hráči v poli: Vojtěch Novotný, Tomáš Kotačka, Jan Trnka, Jan Vochyán, Jáchym Hons