4:1
5:0
- : -

Florbal Primátor Náchod B - FbC Hradec Králové B 10:1
12. David Kocián, 19. Filip Pajkrt, 20. Aleš Kaválek, 24. Jakub Divišek, 29. František Donaj, 36. Aleš Kaválek, 39. Jakub Divišek, 41. David Kocián, 43. David Kocián, 43. Jakub Bydžovský - 30. Ondřej Vykydal; rozhodčí: Martin Volf - Daniel Jireček; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 16 - Tomáš Marek 19; po třetinách: 1:0, 4:1, 5:0;
45:00
42:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Bydžovský, asistoval František Donaj (10:1).
42:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Kocián, asistoval Aleš Kaválek (9:1).
40:46
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Kocián, asistoval Jakub Divišek (8:1).
38:16
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Divišek, asistoval Aleš Kaválek (7:1).
35:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek bez asistence (6:1).
30:00
30:00
29:17
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Vykydal, asistoval Matěj Mikšovský (5:1).
28:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil František Donaj, asistoval Henrich Klimeš (5:0).
27:25
Vyloučen hráč Lukáš Čubirka družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
23:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Divišek, asistoval František Donaj (4:0).
19:52
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Aleš Kaválek, asistoval Jakub Divišek (3:0).
18:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Filip Pajkrt, asistoval Henrich Klimeš (2:0).
15:00
15:00
12:23
Vyloučen hráč František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře.
11:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil David Kocián bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Volf a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B: brankář: Tomáš Marek; hráči v poli: Lukáš Čubirka, Ondřej Vykydal, Dalibor Vlášek, Matěj Mikšovský, Jan Charouz
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod B: brankář: Matěj Stuchlík; hráči v poli: Vojtěch Prouza, Jakub Bydžovský, František Donaj, Filip Pajkrt, Henrich Klimeš