0:0
3:1
- : -

FbC Titáni USK Pardubice - HAGA Pardubice 3:2
33. Mário Krajčír, 35. Jakub Berka, 41. Radek Cinko - 7. Jiří Pulkrábek, 42. Jan Seiner; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Pacinda 27 - Martin Halousek 27; po třetinách: 0:1, 0:0, 3:1;
45:00
44:14
Timeout HAGA Pardubice
42:21
Timeout FbC Titáni USK Pardubice
41:09
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Jan Seiner, asistoval Daniel Sýkora (3:2).
41:09
Haga však velmi rychle snížila a zápas je tak opět otevřený. Nutno říci, že byť má hostující celek daleko více ze hry, koncovka je velmi prachbídná! Za poslední minutu a půl byli hráči několikrát před prázdnou ovšem nedokázali trefit bránu.
40:21
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Radek Cinko, asistoval Jakub Berka (3:1).
40:21
Hostující celek dostává gól po další standardní situaci.
37:28
Hráči Hagy Pardubice ani přes inkasovaný gól nesnížili svůj tlak a derou se s vervou do soupeřovi brány. Zatím neúspěšně.
34:43
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Jakub Berka, asistoval Tomáš Janura (2:1).
34:43
Obrat zápasu je tu! Po značném tlaku hostujícího celku přišel zvrat. Zdánlivě nenápadná střela Jakuba Berky po standardní situaci proletěla přes obránce gólmanovi těsně nad nohou.
32:46
Trestné střílení družstva HAGA Pardubice neproměnil David Götz.
32:46
Po inkasovaném gólu se hráči Hagy vzchopili a vrátili se do tlaku. Obránce Titánů musel faulovat a rozhodčí pískl nájezd. David Götz si najel příliš blízko ke gólmanovi a musel tak udělat kličku do strany. Po kličce však bekhendem trefil pouze břevno.
32:09
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Mário Krajčír, asistoval Roman Truhlář (1:1).
32:09
Mário Krajčír překvapil hostujícího golmana střelou po zemi, jež prošla kolem čepelí a nohou všech hráčů a zajela k levé tyčce.
30:00
30:00
29:59
Střely po první třetině: FbC Titáni USK Pardubice 8, Haga Pardubice 10
29:23
K závěru druhé třetiny svědky pěkných pokusů od hostujícího celku. První však letěla těsně nad bránu, druhý pokus označil pouze spojnici.
27:40
Hráč Hagy dostal přihrávku před golmana. V tvářítvář s golmanem se však zřejmě zalekl a vyslal pouhého šouráka do betonů.
24:13
Utkání nám nenabízí pouze florbalové situace.Na začátku druhé třetině jsme byli obohaceni šerm a nyní o fotbalový zákrok hostí golmana. Brankář hostí vyběhl proti brejku téměř až do poloviny hřiště a zabránil tak nebezpečné situaci.
22:01
Nebezpečnějším týmem jsou nyní Titáni. Chybí jim ovšem potřebná přesnost a razance, tudíž všechny pokusy o změnu skóre končí na hrudi brankáře Hagy.
19:01
Utkání se začíná přiostřovat, což vyhovuje spíše domácímu celku. Stále ale znatelně převyšují fauly holí, a tak se zdá, že se díváme s spíše na MČR v šermu.
16:09
Titáni navýšili tempo a začínají ohrožovat soupeřu bránu. V tomto směru jim pomohl i hráč Hagy, který při odehrávce nepřesně trefil míček a vyslal nebezpečnou střelu na vlastního brankáře.
15:00
15:00
14:59
Střely po první třetině: FbC Titáni USK Pardubice 11, Haga Pardubice 9
13:20
Po nebezpečné situaci se gólman domácích rychle zorientoval a vyslal svého spoluhráče do fantastického brejku. Jeho protějšek mu však dobrým zákrok nedopřál zapsání se do zápasu asistencí. Stav zůstává 0:1 pro hosty.
11:23
Titáni se stále nemohou dostat na delší dobu ze svého pásma. Od další branky je zachraňují pouze sami hráči hostí, kteří situace přehrávají.
08:07
Haga stále udržuje tlak a je čím dál tím nebezpečnější. Hráčům hostí se několikrát nepodařilo skórovat do prázné brány. Míček buď sjel nebo se domácí stihli položit do střely.
06:51
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Jiří Pulkrábek, asistoval Martin Drápalík (0:1).
06:51
Hosté využili převahu na míčku a jdou do vedení.
05:00
Hráči Hagy jsou daleko více na míčku a snaží se ohrozit branku. Po střele ovšem přicházejí brejky a to dělá Titány velice nebezpečné. Gólman hostů zatím nemusí moc zasahovat.
02:30
Utkání probíhá v relativně svižném tempu, nicméně akcí jsme zatím moc neviděli, pouze občasné dorážky po standardních situacích.
00:01
Vítám vás u dnešního pardubického derby v Hradci Králové. Oba týmy se pečlivě připravili na dnešní důležité utkání. Výhra za 3 body může znatelně posunout vítěze dnešního utkání směrem nahoru v tabulce a odtrhnout se od spodku tabulky.