1:1
2:1
- : -

FBC SION DDM Nová Generace -muži - FbC Titáni USK Pardubice 4:2
10. Oldřich Vaňkát, 28. Jakub Vít, 33. Marek Bláha, 37. Aleš Klemš - 29. Radek Cinko, 36. Radek Cinko; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 21 - Adam Pacinda 19; po třetinách: 1:0, 1:1, 2:1;
43:11
Kuča kyje maskou, Bureš dorážku kryje nohou, důležitý moment, Sion v plném počtu
41:16
Vyloučen hráč Ondřej Baloun družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:16
Baloun nedovoleně poslal soupeře do vlastní branky a Titáni mají jedinečnou šanci snížit v tomto utkání
40:37
Vaňkát vystihl rozehrávku hostí, z výběhu ale těsně nad
39:53
Kuča kryje další nebezpečnou šanci, míček našel ve své výstroji..
38:20
Dobrá chybka v rozehrávce domácích, Janura se dostal do samostatného úniku, ale Kuča ho výborně vystihl a kryje!
36:04
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Aleš Klemš bez asistence (4:2).
36:04
No tak to klobouk dámy a pánové, čtenáři našeho onlinu! Aleš Klemš vypíchl na vlastní polovině balonek, obhodil obránce, zatáhl na křídlo a ranou od mantinelu vysmahl pavoučky v šibenici Pacindy
35:21
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Radek Cinko, asistoval René Mrkva (3:2).
35:21
Přesilovou hru využívá ranou z krosu Cinko, hra pokračuje po čtyřech mužích na obou stranách
34:32
Vyloučen hráč Aleš Klemš družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za blokování hokejky.
34:32
Vyloučen hráč David Roflík družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:32
Vyloučen hráč Jakub Berka družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
34:32
Trošku se nám tady rozjely emoce, kluci si půjdou zchladit hlavy na trestnou lavici a my pokračujeme ve hře 4 na 3
33:33
Jiný Marek, tentokrát Stuchlík v dobrém bloku, Titáni následně velmi nebezpečně doráží, Kuča chytá!
32:26
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Marek Bláha, asistoval Vojtěch Jedlička (3:1).
32:26
Příručka pro milovníky atraktivního florbalu opět v akci. Roflík rozjel akci výbornou kličkou a střílel, Pacinda míček nezpracoval. Jedlička doráží, míček ze vzduchu trefuje pod břevno Mareeeeeeeek Bláhaaa!
30:00
30:00
29:59
Střely ve 2. třetině, SION 11, Titáni Pardubice 5
29:50
Kličky, smyčky tríčky v podání Roflíka gólem nekončí, každopádně hala tleská!
28:20
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil Radek Cinko, asistoval Tomáš Janura (2:1).
28:20
Po několika odrazech se prosazují i hosté, posledním dotykem snižuje Cinko
28:09
Baloun do packy Pacindy
27:38
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Jakub Vít, asistoval Ondřej Baloun (2:0).
27:38
Kapitán domácího celku prostřeluje Pacindu a zvyšuje na 2:0
26:53
Roflík zakopl o čáru, svoji botu, tkaničku, čepel, zvedlou parketu a lehnul. Z hlediště se ozývá :'kontakt tam byl'
25:37
Bureš v dobrém pokusu do ramene Pacindy
24:11
Černohorský ve svém backhandovém pokusu urval i tři řady parket, míček pro Pardubice
20:55
Vyloučen hráč Ondřej Bureš družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži na 2 minuty za blokování hokejky.
20:55
I Titáni mají svojí početní výhodu, když si dobrým pohybem v pásmu Sionu došli pro faul
20:17
Jedlička ustál tvrdý souboj, Sion stále na balonku
19:14
Kuča podržel domácí tým po několika nepříjemných dorážkách Titánů
16:56
Klemš se zaklesl do Berky, souboj okořenilo pár peprných slovíček, ale nic dramatického, jedem dál..
14:10
David Roflík nám vložil do hry trošku baletního umění a vysloužil si od pořadatelského stolu 10 bodů za krásu. Čekáme pozvánku do další řady Star Dance
13:22
Titáni Pardubice v plném počtu
12:51
Povedenou střelu Vaňkáta, která mířila do odkryté branky vykopl jeho spoluhráč Kořínek, přesilová hra zatím bez úspěchu
11:50
Pěkná souhra končí těsně mimo kasu, Sion zatím výrazně lepším týmem
11:22
Vyloučen hráč Jakub Berka družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání.
11:18
Berka opět nad, následuje odložené vyloučení a přesilová hra pro Sion
10:35
Valenta se vysmýkl protivníkům a střílí do bříška Pacindy, škoda kluci škoda!
09:55
Truhlář těsně nad
09:33
Branku družstva FBC SION DDM Nová Generace -muži vstřelil Oldřich Vaňkát, asistoval Aleš Klemš (1:0).
09:33
Vaňkát střílí branku po výběhu a věnuje tento gól svě slečně na tribuně!
08:21
Standardní situace pro Sion z velkého brankoviště, lob Roflíka těsně proletěl kolem břevna
07:40
Krajčír fotbalově nejdřív stehýnkem, pak kolínkem, Tonda Panenka by měl radost
06:39
Suchánek ve výběhu podklouzl a hodil ukázkovýho placáka na záda, následně Kuča vykopává balonek z malého brankoviště