3:3
3:3
- : -

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Jirkov 11:7
3. Richard Hartmann, 3. Jiří Brandejský, 4. Ondřej Kavalír, 5. Daniel Pilař, 13. Marcel Holíček, 21. Jiří Brandejský, 26. Ondřej Kavalír, 28. Daniel Pilař, 32. David Dudek, 33. Marcel Holíček, 39. Marcel Holíček - 11. Štěpán Cvekl, 19. Daniel Mára, 22. Michal Chytrý, 30. Tomáš Salaďak, 32. Daniel Mára, 35. Michal Chytrý, 44. Josef Čermák; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 3:3; využití: 2:3; diváků: 10; zásahy brankářů: Matěj Fišer ? - Ondřej Ilko ?; po třetinách: 5:1, 3:3, 3:3;
45:00
43:18
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Josef Čermák, asistoval Daniel Mára (11:7).
38:19
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marcel Holíček, asistoval Jiří Brandejský (11:6).
34:03
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Michal Chytrý bez asistence (10:6).
32:01
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marcel Holíček bez asistence (10:5).
31:46
Vlastní branku družstva Florbal Jirkov vstřelil David Dudek (9:5).
31:23
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Daniel Mára, asistoval Tomáš Salaďak (8:5).
30:26
Vyloučen hráč Petr Borňás družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hra bez hokejky.
30:00
30:00
29:37
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Salaďak, asistoval Ondřej Cvekl (8:4).
28:44
Vyloučen hráč Lubor Hanžl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za vysoká hokejka.
27:06
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Ondřej Kavalír (8:3).
25:15
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Kavalír, asistoval Daniel Pilař (7:3).
21:24
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Michal Chytrý, asistoval Ondřej Hlaváček (6:3).
20:37
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Brandejský, asistoval Marcel Holíček (6:2).
19:31
Vyloučen hráč David Dudek družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za sekání.
18:24
17:45
Vyloučen hráč Lubor Hanžl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:03
Vyloučen hráč Michal Chytrý družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za blokování hokejky.
12:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marcel Holíček, asistoval Ondřej Kavalír (5:1).
10:48
Vyloučen hráč Tomáš Jelínek družstva Florbal Jirkov na 2 minuty za držení.
10:28
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval David Dudek (4:1).
04:20
Timeout Florbal Jirkov
04:17
03:37
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Kavalír, asistoval Jiří Brandejský (3:0).
02:40
02:06
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Richard Hartmann, asistoval Ondřej Kavalír (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Jirkov: brankář: Ondřej Ilko; hráči v poli: Josef Čermák, Daniel Mára, Ondřej Hlaváček, Tomáš Salaďak, Michal Chytrý