1:0
4:3
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 6:3
7. Barbora Husková, 22. Alžbeta Ďuríková, 41. Justyna Krzywak, 53. Eliška Planková, 56. Barbora Husková, 58. Šárka Boľová - 47. Denisa Kotzurová, 55. Nela Kapcová, 60. Denisa Kotzurová; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Nikola Příleská 17 - Veronika Tomšová 22; po třetinách: 1:0, 1:0, 4:3;
60:00
Nejlepší hráčka domácích s číslem 16 Zuzana Šponiarová Nejlepší hráčka hostů s číslem 10 Denisa Kotzurová.
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 10 - hosté 9 Střely celkem: domácí 28 - hosté 20
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Tomáše Martiníka: Dnes výborně vybojované vítězství, za které jsme moc rádi. V zápase jsme střídali sebevědomé momenty s těmi nejistými, znovu jsme nebyli ideálně produktivní. Dvě třetiny jsme velmi slušně pracovali v obraně, škoda těch zaváhání v konci zápasu. Spokojenost s výkonem tím mohla být ještě větší. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Jakuba Robenka: Z Naší strany slabý výkon. Bylo jen málo pasáží, kdy jsme soupeře dokázali přehrávat a vytvářet si šance. Bohužel proti Vítkovicím si takový zápas dovolit nemůžeme. Máme na čem pracovat, ale rozhodně jsme letos ještě neřekli poslední slovo.
60:00
59:53
Vyloučen hráč Alžbeta Ďuríková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
59:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Nela Kapcová (6:3).
59:02
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
59:00
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šárka Boľová bez asistence (6:2).
57:59
Boľová z půlky do prázdné.
57:25
Ostrava opět v 6
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková z trestného střílení (5:2).
55:15
Ostrava v šesti.
54:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Nela Kapcová, asistoval Paulína Hudáková (4:2).
52:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Zuzana Šponiarová (4:1).
52:57
Planková dorazila míček do odkryté branky po individuální akci Šponiarové.
47:16
Vyloučen hráč Kristína Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
47:16
Vítkovice si zahrají další přesilovku.
46:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Denisa Kotzurová, asistoval Paulína Hudáková (3:1).
45:27
Kapcová nastřeluje tyč.
43:24
Vítkovice kombinují na půlce hostů.
40:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Lucie Theimerová (3:0).
40:24
Kryzwak se uvolnila na lajně, vyjela do středu a vypálila.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým domácích.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí 12 - hosté 9
40:00
39:35
Hra je ostřejší každou sekundy víc a víc.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:24
Kotzurovou vychytala Příleská.
36:45
Rozhodčí neuznali branku, kvůli špatné rozehrávky FBC Ostravy.
35:00
Dnešní utkání sleduje 120 diváků.
33:47
32:26
Vyloučen hráč Pavla Kajfoszová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.