1:2
1:0
- : -

Florbal Chomutov - FbŠ Bohemians 4:5
11. Petr Pastor, 16. Erik Štěrba, 40. Petr Pastor, 60. Vojtěch Semerád - 9. Patrik Kieler, 13. Daniel Cabejšek, 19. Ľuboš Šefčík, 22. Josef Juha, 25. Josef Juha; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 3:4 + Tomáš Kindl OS; využití: 0:1; diváků: 268; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 28 - Ondřej Kratěk 19; po třetinách: 2:3, 1:2, 1:0;
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 7:10
59:59
Komentář hostujícího trenéra Michala Jedličky: Po nadějné první třetině jsme trochu polevili a nechali soupeře stále na dostřel, což se nám na konci málem vymstilo. Musíme zapracovat na přesilovkách a proměňování šancí. Díky divákům, soupeři, rozhodčím a držíme palce Radkovi Zelinkovi.
59:59
Vyjádření domácího trenéra Jakuba Šimka: Na začátku zápasu přišel lehký respekt ze superligového soupeře. Ten z nás opadl hned od úvodního hvizdu druhé části. Mrzí nás neproměněné šance, kterých bylo víc než dost. Na druhou stranu jsme všichni trenéři hrdi na kompaktní bojovný výkon celého týmu. Děkuji soupeři, rozhodčím a fantastickým divákům. PS: Zelí, drž se!
59:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Semerád, asistoval Petr Pastor (4:5).
59:20
Domácí doráží po zblokované střele.
58:49
Šarša trefuje nohu brankáře na vzdálenější tyči, gólman neviděl a nereagoval.
58:38
Zblokovaný Šarša.
58:20
Domácí znovu bez brankáře.
57:40
Linc tvrdě pálí od půlky, gólman vyráží.
57:05
Domácí nechali brankáře na lavičce.
57:04
Timeout Florbal Chomutov
56:55
Smetana bere soupeři jasný gól poté, co se skvěle vrátil.
56:28
Ščurko nadvakrát likviduje samostatný únik., blafák i dorážku.
53:57
Pastor míjí backendem jinak hezky sehranou situaci dvou na jednoho.
52:57
Smetana těsně přestřeluje.
51:47
Vyloučen hráč Erik Štěrba družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:30
Ščurko likviduje další otevřenou střelu z náběhu.
50:11
Cabejšek trefuje o Semerádovu hůl břevno.
49:20
Erik Štěrba zastavuje deset čísel nad palubovkou finální přihrávku soupeře.
49:04
Ščurko likviduje střelu z otevřené pozice.
48:56
Vyloučen hráč Daniel Jäschke družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:23
Vyloučen hráč Daniel Cabejšek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
45:22
Teč Jakuba Štěrby míjí tyč hostující branky.
43:54
Zblokovaný Šarša. Skvěle odehrané dvojité oslabení ze strany hostí.
42:51
Zblokovaný Pastor.
41:48
Volný Jaschke před brankou a skákavý míček - střela nad.
39:54
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování.
39:54
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians - osobní trest.
39:54
Vyloučen hráč Tomáš Kindl družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
39:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Ondřej Šarša (3:5).
39:32
Třetí pastorova střela byla zblokována, čtvrtá vyšla. Přesilovkový vzorec vše na 50 vyšel.
38:58
Hostující brankář likviduje dvě střely Pastora.
37:01
Teď se rychle po sobě předvedli oba brankáři.
36:31
Skvělý zákrok hostující brankáře na "dlouhou" nohu.
36:06
Vyloučen hráč Michal Chudina družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
35:30
Týmy si teď vyměnili dva bloky, bohužel pro domácí to přišlo i v jejich brejku čtyři na dva.
34:07
Jakub Štěrba se dobře uvolnil a přestřelil.
30:27
Hosté nevyužívá brejk dva na jednoho.
29:24
Hostující brankář skvěle proti volnému Pastorovi.
27:56
Chyba domácí a přestřelený blafák.
26:28
Po sérii hostujících zachraňuje jejich brankář.
24:42
Hosté míjí po krásné kombinaci odkrytou branku.
24:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Josef Juha, asistoval Patrik Kieler (2:5).
24:11
Domácí odehráli většinu oslabení na polovině soupeře, aby si pak srazili nahrávku do vlastní branky.
22:53
Vyloučen hráč Ondřej Šarša družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
21:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Josef Juha, asistoval Marek Ďopan (2:4).
21:30
Další rychlý výpad hostí. Ani to nebyl vyloženě brejk, ale rychlý přechod do útoku hosty zdobí.
18:58
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Ľuboš Šefčík, asistoval Daniel Cabejšek (2:3).
18:58
Hosté nejprve v brejku minuli, ale skvěle šli pro míček za branku a využili trvající přečíslení.
16:38
Ščurko vyráží střelu kroutící se z dálky k tyči.
15:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Erik Štěrba, asistoval Ondřej Šarša (2:2).
15:38
Eric Štěrba se doslova prodral do gólu přes dva fauly, dobrá práce rozhodčích s výhodou.
14:32
A teď si oba týmy vyměnili střely nad z nadějných pozic.
14:04
Oba týmy teď nezakončily rychlé výpady, domácí přihrávka byla vysoká, hostující dlouhá.
12:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Ľuboš Šefčík (1:2).
12:55
Cabejšek dobře ze vzduchu dává do branky spíše nastřelený míček.
10:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Jakub Štěrba (1:1).
10:43
Jakub Štěrba vybojoval vyrovnání pro Pastora. ten se prosadil navzdory dvojité obraně.
10:07
Netrefa trefil z první helmu brankáře.
09:19
Teď míček u soupeřovo branky vybojovali domácí, střelecký pokus v nadějné pozici neprošel.
08:46
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Daniel Cabejšek (0:1).
08:46
Dobré napadání hostí jim přináší první gól.
07:27
Táhlý pokus domácích obránců, chyběl hráč před brankářem, který vyráží.
07:21
Zblokovaný domácí pokus.
06:37
Ščurko chytá pohotovou teč hostů po sražené střele.
05:47
Chybná rozehrávka domácích, Ščurko likviduje první vyloženou šanci.
05:37
Brejk hostí končí nedůraznou střelou. Prakticky každá domácí akce na půlce soupeře, končí brejkem Bohemians.
04:58
S míčkem dlouho hráli hosté, domácí zatím v obraně stačí.
03:30
Další výpad hostí končí nepřesnou střelou.
02:10
Hosté zakončují brejk mimo.
01:42
Hosté jsou aktivnější, připsali si zatím i jedinou střelu mezi tyče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Daniel Cabejšek, Ľuboš Šefčík, Jan Dobisík, Patrik Šebek, Patrik Kieler
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Ondřej Šarša, Erik Štěrba, Petr Pastor, Erich Kellermann, Jakub Štěrba