1:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha 2:7
34. Lukáš Veselý, 60. Daniel Kroupa - 16. Milan Garčar, 19. Ondřej Svatoš, 20. Michal Kareš, 20. Lukáš Ujhelyi, 24. Lukáš Ujhelyi, 28. Robert Košir, 45. Milan Garčar; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 160; zásahy brankářů: Vít Vaníček 11 - Martin Beneš 26; po třetinách: 0:4, 1:2, 1:1;
60:00
Nejlepší hráči utkání: Liberec: Petr Salát , Sparta: Martin Beneš.
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec: 11 , Sparta: 7.
60:00
Střely celkem: Liberec: 28 , Sparta: 18.
60:00
Komentář trenéra hostů(Radek Skalička): Dnes jsme podali koncentrovaný výkon, až na pár vyjímek po celých 60 minut. Pasáž na konci první třetiny rozhodla zápas, a pak jsme díky kvalitní hře na balónu nepouštěli soupeře na dostřel. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích (FIlip Hanžl): Dvě nebo tři minuty na konci první třetiny rozhodly zápas. Udělali jsme v šatně tlustou čáru. Po reprezentační pauze nastoupí znovu aktivní a tvrdý Liberec a na to se moc těším. Díky soupeři i rozhodčím za zápas.
60:00
59:34
Tak nakonec ještě vidíme kosmetickou úpravu skóre, když se prosazují domácí.
59:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Daniel Kroupa, asistoval Radek Valeš (2:7).
58:51
Vypadá to na poklidné dohrání poslední minuty utkání.
58:02
Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:28
Tentokrát pálil hostující kapitán Gajčar, ale branku netrefil.
56:41
V oslabení se hnal do protiútoku Valeš, byl podporován jedním spoluhráčem, ale trefil jediného stojícího obránce Pražanů.
55:54
Vyloučen hráč Patrik Rozkovec družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.
55:14
Tým z Prahy hraje v plném počtu.
54:23
Tentokrát to byl Klucho, který se napřáhl z dálky, ale střela šla nad branku.
53:40
Z rohu pálil Valeš, ale brankář Beneš stál kde měl.
53:13
Uvidíme třetí přesilovou hru Liberce v dnešním utkání.
53:12
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za opakované přestupky.
52:12
Z otočky pálil hostující Burian, ale branku tak tak minul.
49:50
Po uvolnění pálil Bartoš, střela šla mimo tak brankář domácích nemusel ani zasahovat.
49:00
Dnešní zápas sleduje 160 diváků.
48:29
Velká šance Sparty, když z rohu pálil hráč a brankáři Vaníčkovi míček podletěl pod ruku.
45:09
Po dalším vstřeleném gólu Sparty se teď ocitl v šanci domácí Rozkovec, ale branku minul.
44:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Daniel Kalaš (1:7).
44:34
V šanci se ocitl domácí Salát, ale zkoušel ještě přihrát, to se mu nakonec vymstilo a Pražané pláchli do útoku.
44:04
Před prázdnou brankou Liberce se ocitl Krejča, ale skákající míček do branky nedostal.
42:31
Z dálky pálil domácí Ferdan, který je dnes hodně vidět, ale branku minul.
41:22
Na Libereckou branku se hnali hned tři hráči na jednoho obránce, ale naštěstí pro domácí jim nevyšla kombinace.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým Liberce.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Liberec: 10 , Sparta: 4.
40:00
39:32
Tentokrát to byl Valeš kdo zkusil štěstí, ale brankář Valeš drží Pražany.
39:13
Po rychlém úniku domácího Klucha zkusil z rohu vypálit, ale střela šla mimo branku.
39:01
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:48
Liberečtí nevyužili svojí přesilovou hru.
35:43
Z dálky pálil Liberecký Valeš, ale hostující brankář Beneš skvěle nohou zasáhl.
35:06
Před prázdnou bránou se ocitl Kološ, ale branku minul.
34:46
Liberec si zahraje druhou přesilovku v utkání.
34:45
Vyloučen hráč Radim Křenek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
33:55
Liberec snižuje na 1:6.
33:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Petr Salát (1:6).
33:20
V obrovské šanci se ocitl domácí Salát, který se řítil v oslabení sám na branku, ale branku minul.
32:03
Uvidíme přesilovou hru Sparty, poprvé v zápase.
31:49
Vyloučen hráč Lukáš Veselý družstva FBC Liberec na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:11
Po individuální šanci pálil hostující Garčar, ale branku minul.
30:39
Sparta drží míček a Liberec ve vysokém napadání se snaží se zápasem něco udělat.
28:18
Obrovská šance Liberce, Ferdan se ocitl sám před brankou, ale branku minul.
27:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Jan Krejča (0:6).
27:36
Střelu Sparty zblízka zablokoval domácí Bitman.
26:30
Vidíme klidnou část hry, v které Liberec i Sparta drží míček na svých polovinách.
24:43
Přesilová hra domácích nebyla využita.
23:54
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Martin Beneš (0:5).
23:06
Několik střel za sebou vyprodukovali domácí, ale ani jedna neskončila v brance Sparty.
22:46
Z dálky v přesilovce pálil obránce Veselý, ale jeho střela byla zablokována nad branku.
22:04
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
21:50
Tentokrát střelu Sparty skvěle zablokoval Bohm.
20:57
Po dobré přihrávce pálil hostující hráč, ale trefil prvního stojícího, tentokrát Lukáše Veselého. On moc veselý teda nebyl v danném momentu.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Liberec: 7 , Sparta: 7.
20:00
19:44
V poslední minutě vidíme obrovskou převahu Pražanů, když dokázali vsítit tři branky.
19:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Jan Krejča (0:4).
19:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Ondřej Svatoš (0:3).
19:01
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Michal Kareš (0:2).
17:53
Chvíli na to pálil Kořínek, ale protentokrát byla jeho střela zablokována.
17:36
Střelu z dálky vyslal domácí obránce, ale brankář Beneš skvěle zasáhl.
17:20
Vidíme klidnější část hry v které Liberec se snaží vyrovnat, ale Spar´tané skvěle brání.
15:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar bez asistence (0:1).
15:15
Střela z dálky hostujícího Křenka, ale brankář Liberce jistě vyrazil střelu.
14:30
Hostující Svatoš vypálil, ale skvěle zasáhla obrana domácích, když první hráč zablokoval střelu.
14:06
Šance domácích, když Baudisch centroval míček před branku, ale míček nikdo nezasáhl.
13:38
Hráči Liberce uklidňují hru a několika přihrávkami za brankou zpomalují chod hry.
11:11
Na standartní situaci si skvěle naběhl domácí Kološ, ale branku přestřelil.
10:09
Hráči z Prahy se snaží, ale obrana Liberce je pevná a ztěžka se jim povede vystřelit.
08:46
Obrovská šance Sparty. Mířená přihrávka na hráče před brankou, hráč ale míček netrefil a brankář Vaněček polapil míček.
08:08
Vidíme hodně bojovný vstup od obou celků ze začátku utkání.
06:22
Skvělý zákrok předvedl domácí brankář Vaněček, když se na něj řítil sám hráč a rukou střelu vyrazil nad branku.
05:34
Po buly v útočném pásmu domácích pálil Kološ, ale skvěle zasáhl brankář Beneš.
03:46
Šance na druhé straně, když po vyměněné přihrávce pálil jeden z hráčů, ale střela šla mimo.
03:05
Před brankou hostů se sám ocitl Ferdan, ale brankář skvěle zasáhl.
01:46
Hosté z Prahy v úvodu utkání drží míček a vyměňují si po několika přihrávkách v obranných liniích.
00:53
Hned v úvodu utkání se Liberečtí snaží, z otočky pálil Valeš, ale trefil jen obránce.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrává tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: Radim Křenek, Daniel Kalaš, Ondřej Svatoš, Michal Kareš, Milan Garčar
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Daniel Kroupa, Petr Kološ, Radek Valeš, Prokop Ferdan, Adam Balatka