1:2
1:4
- : -

Tatran Teka Střešovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:7
16. Filip Ullmann, 23. Mikuláš Komárek, 60. Filip Langer - 9. Marek Matejčík, 34. Ondřej Mikeš, 37. Tom Ondrušek, 54. Tom Ondrušek, 55. Marek Vávra, 55. Mikuláš Krbec, 57. Tom Ondrušek; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 205; zásahy brankářů: Michal Rebro 20 - Jan Barák 16; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:4;
60:00
Střeli v třetí třetině Tatran 6 Chodov 10
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: "Elen i Lucka mohou být na taťku pyšné. Ještě jednou Tomovi za celý Chodov gratuluju a jsem rád, že jsme tuhle část sezóny ukončili vítězně, po skvělém výkonu ve 3. třetině! Přeju všem reprezentantům hodně štěstí a těším se na pokračování sezóny!"
60:00
Komentář trenéra domácích : Do poloviny utkaní poměrně vyrovnaný zápas od druhé poloviny jsme soupeři nabídli příliš velké množství brejků , na tyto věci se budeme muset zaměřit , děkujeme divákům a soupeři přijemný večer .
60:00
59:55
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Milan Meliš (3:7).
59:55
A Filp Langer kosmeticky upravuje výsledek..
59:08
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:08
Tatran standartní situaci rozehraje znovu v 6.
57:43
Tatran to hraje dál v 6 !
56:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Ondřej Mikeš (2:7).
56:33
Znovu Ondrušek , tentokrát do prázdné branky..
56:00
Tatran stále kombinuje na pulce Chodova
54:54
Timeout Tatran Teka Střešovice
54:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Marek Matejčík (2:6).
54:54
Tatran dostal druhý gol po krátkem časovém úseku a jde do 6 .
54:42
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Tom Ondrušek (2:5).
54:42
Ondrušek a Vávra to je noční můra Tatranu.
54:20
Krbec si prokoupal cele hříště ale Rebro mu ukázal kdo je pánem branky a drží Tatranu naději !
53:46
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (2:4).
53:46
Po hezké kombinaci zvyšuje Ondrušek na 4:2
52:38
Krbec zamířil svojí střelu do Rebrovy masky !
51:51
Váňa znovu zastavuje přihrávku soupeře a vyslal projektyl nad branku Baráku!
51:00
Půjde Tatran do 6 v této třetině?
49:18
Váňa ted zastavil přihrávku ze standartní situace bohužel si balonek moc předkopl!
48:10
Voštova nepřesná přihrávka kazí akci chodova
45:49
Chodovské 3 na 2 naštěstí Rebro zklidnil svým zákrokem!
44:29
Filip Langer rozjel nádhernou akci a u koncovky byl Gašpařik ale ten už střílel z nulového úhlu
43:44
Chodov stáhl svojí hru od začátku třetiny na 2 lajny
43:05
Hraje se opět velice vyrovnaně
41:24
Po krásne kombinaci Sládeček poslal balonek na samotného Komárka ,ale ten vubec netrefil branku..
40:01
Chodov vstupuje do třetí třetiny s brankovým náskokem!
40:00
40:00
Střeli na branku v 3 třetině Tatran 6 Chodov 8
40:00
39:24
Chodov naštěstí situaci 2 na 1 nevyřesil golem , hrajeme dál!
38:10
Jak řiká časoměřič Filip Hruška "Váňa netrefil prazdnou bránu"
37:31
Hra je velice vyrovnaná ! Hraje se tvrdě !
36:38
36:38
Vávra posilá z voleje centr na Ondruška a ten z voleje trefuje před brankou Tatranu a je to gol !
34:11
Michal Podráský teď odchazí na stídačku s bolístkou u které mu musí spoluhráči pomoct na střídačku snad bude moci pokračovat
33:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Mikuláš Krbec (2:2).
33:01
Kapitán Chodova dorovnavá po střele k levé tyčce
31:00
Pixa ted v obrovské šanci 2 na 1 ale bohužel chodovský hráč zblokoval přihrávku!
29:55
Benešova přizemní střela prosvištěla , jen kolem branky Baráka
28:42
Kreysa v obrovské šanci , Barák vytáhl krasný zákrok!
26:41
Pixa z první trefuje míček ,ale bohužel vedle..
25:30
Po standartce z půlky vymetl Slavik pavučiny okolo časomíry která se nachází vysoko nad brankou...
24:48
zatím je velice vysoké tempo , větší než v první třetině!
24:28
Rebro vytáhl krasný zákrok znova!
22:17
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Filip Ullmann (2:1).
22:17
Komárek krasná střela z půlky přímo do šibenice Baráka!
21:46
Komárek si individualně pohrál s 2 chodovskýma hráči , poté Pixa převzal balonek , ale netrefil branku.
20:32
Piták teď pokazil rozehrávku naštěstí Chodov nepotrestal ufff...