0:5
3:3
- : -

Florbal Primátor Náchod - Florbal Ústí 4:9
13. Jiří Vlček, 42. David Kocián, 45. Filip Geisler, 57. Jonáš Mědílek - 11. Viktor Kopecký, 21. Vít Pavelka, 23. David Stummer, 30. Josef Novák, 36. Vít Pavelka, 39. Jakub Kolstrunk, 52. Josef Novák, 54. Jonáš Janata, 55. Viktor Kopecký; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 119; zásahy brankářů: Brandon Bulis 16 - Marek Netopilík 28; po třetinách: 1:1, 0:5, 3:3;
60:00
2/2 Komentář trenéra hostů M. Vojty: Věřím, že dnes jsme z ní zase kousek odhodili za sebe a budeme v tomto zbavování se nepotřebného s pokorou a odvahou pokračovat. Děkuji soupeři za zápas
60:00
1/2 Komentář trenéra domácích T. Třešňáka: Zápas rozhodla druhá třetina a individuální chyby, které jsme v ní udělali. V této fázi jsme vypadli ze zápasu a soupeř nás za to potrestal. Ve zbývající části jsme soupeři byli vyrovnaným soupeřem a máme na čem stavět.
60:00
2/2 Komentář trenéra domácích T. Třešňáka: Budeme pokračovat v práci a budeme zdolávat schod po schodu. Díky soupeři za kvalitní utkání a přeji mu šťastnou cestu domů. Ještě bych chtěl poděkovat fanouškům, kteří nás podporují v každém zápase.
60:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 10, Ústí 9
60:00
1/2 Komentář trenéra hostů M. Vojty: Jsme moc rádi za výhru proti zlepšujícímu se soupeři. Zvítězili jsme díky trpělivosti a spolupráci v pásmu, ale backchecking byl nás dnešní prostor ke zlepšení. Musíme pracovat na tom, abychom si poradili s naším očekáváním před začátkem soutěže, které si táhneme pořád s sebou jako černou mrtvou hmotu.
60:00
56:03
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jonáš Mědílek, asistoval Vojtěch Bureš (4:9).
55:21
Náchod si zahraje další přesilovku
55:20
Vyloučen hráč Vladimír Štorek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
54:10
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký bez asistence (3:9).
53:42
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jonáš Janata, asistoval Jakub Krupica (3:8).
51:36
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Jakub Kolstrunk (3:7).
50:16
Náchod střílí jednu střelu za druhou, ale ani jedna zatím neskončila v brance
49:00
Vyloučen hráč Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
44:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Filip Geisler, asistoval Ondřej Macháček (3:6).
43:11
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
41:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Kocián, asistoval Marek Čížek (2:6).
41:00
Dnešní utkání sleduje 119 diváků! Děkujeme!
38:57
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Viktor Kopecký (1:6).
38:47
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
36:56
Světlík trefil boční síť
35:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vít Pavelka z trestného střílení (1:5).
35:36
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
35:36
Vyloučen hráč Jakub Kolstrunk družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
34:02
Teď vidíme spíše tenis než florbal
31:09
Mědílkovu střelu vychytal ústecký golman
29:20
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Josef Novák, asistoval Viktor Kopecký (1:4).
27:25
Uvidíme první přesilovku v zápase
27:24
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení.
26:18
Zmatek před náchodskou brankou vyřešil Kopecký
24:09
Bureš se zlobí, ale rozhodčí nepísknul
22:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer, asistoval Vít Pavelka (1:3).
21:53
Ústí nevyužilo rozehrávku z velkého brankoviště
21:34
Hrubý neproměnil velkou šanci
20:28
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Vít Pavelka, asistoval Viktor Kopecký (1:2).
12:37
Kapitán Vlček dal nádherný gol z půlky hřiště!
12:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Jan Hrubý (1:1).
11:33
Světlík s Burešem opět atakovali bránu, ale nezakončili
10:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Václav Vavruška (0:1).