1:2
1:3
- : -

FT Sokol Praha-Břevnov - IBK Svatý hole Kladno B 8:7pn
7. Jakub Milion, 8. Vojtěch Šust, 9. Ondřej Rabiňák, 12. Tomáš Pilař, 15. Vojtěch Šust, 25. Ondřej Rabiňák, 34. Daniel Bora, N Vojtěch Šust - 2. Pavel Habada, 9. Marek Michálek, 27. Jan Holý, 28. Václav Babor, 38. Tomáš Prchal, 39. Tomáš Prchal, 42. Pavel Habada; rozhodčí: Václav Flek - Petr Dunda; vyloučení: 4:4; využití: 1:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Lukáš Pípal ? - Lukáš Mach ?; po třetinách: 5:2, 1:2, 1:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno B hráč Pavel Hušák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno B hráč Pavel Habada , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno B hráč Marek Michálek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Vojtěch Šust a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FT Sokol Praha-Břevnov hráč Daniel Bora , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:35
Vyloučen hráč Pavel Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za hrubost.
42:43
Vyloučen hráč Daniel Bora družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
41:45
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Pavel Habada, asistoval Tomáš Prchal (7:7).
40:43
Vyloučen hráč Jiří Hloušek družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za špatné střídání.
38:14
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Tomáš Prchal, asistoval Václav Babor (7:6).
37:32
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Tomáš Prchal, asistoval Pavel Habada (7:5).
36:43
Vyloučen hráč Ondřej Daniš družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
35:34
Vyloučen hráč Ondřej Rabiňák družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za nesportovní chování.
33:25
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Daniel Bora, asistoval Jakub Milion (7:4).
30:00
30:00
27:12
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Václav Babor bez asistence (6:4).
27:01
Trestné střílení družstva FT Sokol Praha-Břevnov neproměnil Jonáš Volf.
26:51
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Jan Holý, asistoval Jan Juklíček (6:3).
24:57
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Ondřej Rabiňák, asistoval Štěpán Feist (6:2).
24:01
Vyloučen hráč Daniel Bora družstva FT Sokol Praha-Břevnov na 2 minuty za hrubost.
20:42
Vyloučen hráč Tomáš Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
14:41
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Vojtěch Šust, asistoval Jonáš Volf (5:2).
11:11
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Tomáš Pilař, asistoval Vojtěch Šust (4:2).
08:44
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno B vstřelil Marek Michálek bez asistence (3:2).
08:42
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Ondřej Rabiňák, asistoval Daniel Bora (3:1).
07:17
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Vojtěch Šust z trestného střílení (2:1).
06:22
Branku družstva FT Sokol Praha-Břevnov vstřelil Jakub Milion, asistoval Ondřej Rabiňák (1:1).
05:48
Vyloučen hráč Marek Michálek družstva IBK Svatý hole Kladno B na 2 minuty za bránění ve hře.