3:1
2:2
- : -

1. FbK Tábor B - FBC Došwich Milevsko A 5:4
18. Petr Kutner, 25. Martin Drtina, 30. Dominik Miloševič, 31. Petr Kutner, 35. Petr Kutner - 1. Václav Dvořák, 18. David Staněk, 36. Pavel Procházka, 44. David Staněk; rozhodčí: Jiří Kučera - Jan Máca; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Vokoun ? - Luboš Rybák ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:2;
43:01
Timeout FBC Došwich Milevsko A
43:01
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil David Staněk, asistoval Pavel Procházka (5:4).
39:47
Vyloučen hráč Martin Klípa družstva 1. FbK Tábor B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:47
Vyloučen hráč Martin Bečka družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za hrubost.
38:10
Trestné střílení družstva FBC Došwich Milevsko A neproměnil Pavel Procházka.
35:11
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Pavel Procházka, asistoval Václav Dvořák (5:3).
34:59
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Roman Klípa (5:2).
32:43
Vyloučen hráč Martin Jošt družstva FBC Došwich Milevsko A na 2 minuty za blokování hokejky.
30:54
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Petr Kutner, asistoval Martin Drtina (4:2).
30:00
30:00
29:58
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Dominik Miloševič bez asistence (3:2).
24:10
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Drtina, asistoval Radek Holub (2:2).
17:55
17:34
15:00
15:00
00:48
Branku družstva FBC Došwich Milevsko A vstřelil Václav Dvořák, asistoval David Staněk (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Jan Máca.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko A:
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor B: brankář: David Vokoun; hráči v poli: Radek Holub, Martin Drtina, Roman Klípa, Petr Kutner, Vladimír Michalovič