1:6
3:3
- : -

Florbal Primátor Náchod - FBŠ Hummel Hattrick Brno 6:14
14. Petr Černý, 14. Petr Černý, 32. Jan Světlík, 52. Jan Světlík, 57. Jan Čečetka, 60. Petr Černý - 1. Jan Grábl, 10. Luděk Ondráček, 13. Lukáš Jalový, 18. Tomáš Brom, 20. David Sládeček, 28. Marek Fuchs, 33. Marek Fuchs, 35. Luděk Ondráček, 36. Dominik Dvořák, 39. Luděk Ondráček, 40. Tomáš Brom, 42. Dominik Dvořák, 45. David Coufal, 47. Luděk Ondráček; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 4:1; využití: 0:4; diváků: 153; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 10, Brandon Bulis 16 - Filip Kejík 16; po třetinách: 2:5, 1:6, 3:3;
60:01
Komentář trenéra domácího družstva Florbal Primátor Náchod Tomáš Třešňák: Soupeř v dnešním utkání dokázal jednoznačně svou kvalitu, když využil naše sebemenší zaváhání. Proti takto dobrému soupeři si nemůžeme dovolit tolik laciných chyb. Díky soupeři za těžký zápas, který nám ukázal na čem máme dál pracovat. Díky fanouškům a soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostujícího družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno Marek Fiala: Přijeli jsme pro tři body a jsme rádi, že si je z horké náchodské půdy odvážíme. V celém zápase jsme byli lepší, ale na můj vkus jsme připustili chvílemi až příliš otevřenou hru. Musíme se zlepšit směrem do zadu. Soupeři děkujeme za utkání.
59:57
Pár pokusů Zíbry skončilo na nohou obrany hostí.
59:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý, asistoval Jan Hrubý (6:14).
59:31
Sehrávka Čečetka Hrubý Nýč. Nádherná akce na konci zápasu.
59:00
Zbývá minuta do konce utkání.
57:59
Kopeckému se podařilo získat míček v obranané půlce Brna. Střela byla zblokována.
56:11
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Čečetka, asistoval Vojtěch Bureš (5:14).
55:50
Bláha narušil náchodskou rozehrávku a zkusil sám zakončit. Bránu přestřelil.
54:48
Brno presuje náchodskou rozehrávku až za domácí kasu.
52:53
Bulis podržel domácí obranu dvěma dobrými zákroky z bezprostřední vzdálenosti.
51:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Vojtěch Bureš (4:14).
51:20
Bulisův dlouhý výhoz a Burešova nahrávka stačili na přehrání celého hřiště a celé obrany hostí.
50:30
Bureš se dostal do hezké pozice na hranici velkého brankoviště. Míček mu ale těsně před střelou sjel z hokejky.
49:20
Oba týmy hrají florbal "nahoru dolu".
47:58
Náchod se tlačil do dalšího útoku. Několik střel bylo zblokováno hostující obranou, než rozhodčí odpískali faul domácich.
46:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval David Coufal (3:14).
46:30
Coufal vybojoval na půlce míč a Ondráček obstřelil domácí blok.
46:01
Kopecký zablokoval další rychlý útok hostů po levém mantinelu.
44:52
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Coufal, asistoval David Sládeček (3:13).
44:52
Sládeček prolomil náchodský útok a ihned obrátil do protiútoku.
43:22
Náchod se chopil balonku a už několik minut drží Brno v obraně.
42:30
Vlčkova střela golfem těsně přelétla břevno kasy hostů.
42:00
Kopecký dostal crossovou nahrávku na druhou stranu hřiště. Příklepem nastřelil na kasu. Brankář vyrazil.
41:22
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Lukáš Jalový (3:12).
39:50
Malichovi se povedlo získat míček na středu hřiště. Skalický jeho střelu vyrazil do rohu.
39:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Luděk Ondráček (3:11).
38:56
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Tomáš Brom (3:10).
38:56
Brno snadno překonalo domácí obranu ve třech.
38:45
Vyloučen hráč Jan Savický družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
38:45
Vyloučen hráč Jiří Juhász družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:00
Brno si zahraje přesilovku, teď drží míček a rozhodčí stále ukazuje dvouminutovou výhodu.
36:05
Světlíkův výběh z půlky byl zastaven blokem hostujících.
35:27
Toto utkání sleduje v náchodské plechárně 153 diváků. Děkujeme
35:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Dominik Dvořák, asistoval Tomáš Brom (3:9).
34:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Luděk Ondráček, asistoval Jan Grábl (3:8).
34:37
Vlček získal míček a zkusil jít do výběhu na pravou stranu. Míček těsně minul bránu.
32:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Tomáš Brom (3:7).
32:36
Fuchs se pokusil překvapit Skalického při výběhu od mantinelu. Skalický měl ve výhledu několik hráčů.
31:59
31:59
Bureš nastřelil míček na bránu a od Světlíkovy nohy se míček odrazil za záda Kejíka.
28:03
Brno se tlačí na Náchod a drží většinu doby pod kontrolou míček. Náchod zatím znemožňuje jakékoliv šance.
27:08
27:08
Fuchs dostal z rohu přihrávku a míček z první doklepl pod nohu brankáře domácích.
26:14
Coufal zachytil křižnou přihrávku a šel sám do breaku. Až Skalickému se povedlo Coufala zastavit.
24:46
Juhászova střela z půlky byla pro obranu Brna tvrdým oříškem. Míček naneštěstí pro domácí skončil po několika odrazech za mantinelem.
23:31
Dvořák se pokusil o to samé jako Malich. Tentokrát ho obrana domácích nepustila do střely.
22:01
Malich se z rohu natalčil před bránu domácích a zkusil ránu na "teploměr". Skalický zkušeně míček pokryl.
21:06
Náchod se pokouší o další pres. Zatím ho hosté zvládají.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny získal na svou stranu hostující tým.
20:00
20:00
1. třetina zápasu má vysoké obrátky a spoustu tvrdých soubojů na hranici pravidel. Na střely z pohledu domácích (7-11).
20:00
19:51
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Sládeček, asistoval Tomáš Brom (2:5).
19:51
Sládeček si počkal na skulinu v náchodském bloku. Tu skvěle trefil a míček přeleťel nohu Skalického.
19:19
Vyloučen hráč Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Marek Fuchs (2:4).
17:36
Brom dostal přihrávku na levou stranu hřiště a příklepem trefil prostor nad ramenem Skalickho.
16:00
Čečetka zastavil další nahození na bránu na hraně malého brankoviště.
15:12
Fuchs dostal nahrávku do běhu. Ze středu útočné poloviny hostů vypálil tahem. Skalický vyráží nad.
14:12
Náchod má volný úder v polovině útočné poloviny. Savického střela byla zblokována mimo, hostující obranou.
13:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý, asistoval Jonáš Mědílek (2:3).
13:24
Náchod se po trestném střílení rozjel a začal presovat své opponenty. To přineslo tížené ovoce v podobě souhry Černý-Mědílek.
13:00
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Petr Černý z trestného střílení (1:3).
12:27
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Lukáš Jalový bez asistence (0:3).
12:27
Náchod dal šanci Brnu díky svojí chybě v rozehrávce. Brno ihned vytrestalo domácí tým.
12:14
Hosté jsou v plném počtu.
11:01
Vlček s Burešem si výborně rozuměli a dostali do příležitosti na roh velkého brankoviště. Brankář hostů Kejík srazil míček pryč.
10:14
Vyloučen hráč Dominik Dvořák družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
09:52
09:52
Brno pěti přihrávkami z první úplně přehráli všech 5 domácích hráčů na hřišti.
09:21
Vyloučen hráč Jiří Juhász družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
08:58
Mědílek skvěle z volejeje zabránil dalšímu náhozu z půlky.
07:53
Halama se vytočil z rohu domácích a šel do střely. Skalický s přehledem zakročil.
06:05
Brno se silně tlačí na náchodskou obranu. Ta zatím blokuje jako o život.
04:50
Juhászovi se podařilo zabránit střele z brankoviště po náhozu Sládečka na domácí bránu.
03:22
Čečetka zachytil Bromovu nahrávku na půlce hřiště a pokusil vytvořit útok. Brněnská obrana ho na poslední chvíli překazila.
01:50
Domácí překazili nahrávku Brněnské rozehrávce a šli do breaku. Nepřesná nahrávka ale akci zastavila.
00:35
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Grábl, asistoval David Sládeček (0:1).
00:30
Grábl dostal míček k mantinel chvíli po volném úderu a tahem vystřelil. Skalickému míček prolétl nad ramenem.
00:01
Úvodní buly tohoto zápas vyhrál tým FBŠ Hummel Hattrick Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, David Sládeček, Luděk Ondráček, David Coufal, Jan Grábl
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jakub Téra, Petr Kašpar, Jan Světlík, Vojtěch Bureš, Jan Čečetka
00:00
Zbývá 20 minut do zahájení utkání 1. ligy mužů mezi domácím týmem Florbal Primátor Náchod a hostujícím týmem FBŠ Hummel Hattrick Brno. Několik desítek diváků už je na místě a přicházejí další.