0:1
1:2
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:7
6. Petra Šebestová, 13. Eliška Chudá, 44. Dagmar Surá - 7. Zuzana Šponiarová, 11. Justyna Krzywak, 12. Nikola Hermannová, 15. Šárka Boľová, 21. Sára Seevaldová, 47. Barbora Husková, 59. Sára Seevaldová; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 121; zásahy brankářů: Kristýna Karli 13 - Nikola Příleská 14; po třetinách: 2:4, 0:1, 1:2;
60:01
Vyjádření trenérky domácích M.Šteglové: Do utkání jsme vstoupily dobře, ale bohužel jsme soupeře nevynucenými chybami pustily do hry. Po zbytek utkání už pro nás bylo příliš těžké utkání otáčet proti takovému soupeři a když už jsme se trochu nadechovaly, tak nás srážely naše vyloučení, které soupeře opět dostávaly zpět. Díky soupeři za utkání.
60:01
Vyjádření trenéra hostí J.Velecký: Spokojenost se třemi body z těžkého utkání, proti soupeři snažícím se o aktivní a dynamický florbal. Musíme zlepšit koncentraci na průběh celého utkání, někdy jsme soupeři vyloženě naši nepozorností pomáhali. Nicméně výhru bereme a těšíme se na trochu oddechu při pauze.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 4, Vítkovice - 5
60:00
59:59
Utkání končí vítězstvím Vítkovic, které si tak připisují tři body.
59:34
Beránková míjí.
58:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Justyna Krzywak (3:7).
58:26
Pojistka hostí do prázdné brány přišla z hole Seevaldové.
58:00
Domácí stále v 6, ale nedaří se jim dostat do střelecké pozice.
56:05
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
56:05
Domácí si vybírají čas na poradu a zkoušejí to v 6.
54:53
Pokus Kovaříkové zblokován.
53:52
Denisa Billá táhlou střelou míjí bránu.
52:58
Přesilová hra hostí nepřinesla víceméně žádný vzruch.
52:15
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
50:58
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za hrubost.
50:58
Domácí kapitánka inkasuje manší trest za hrubost, domácí střídačka je z rozhodnutí dosti udivena.
50:00
Domácím zbývá 10 minut na 3 branky, dokáží se ještě vzchopit?
48:50
Justyna Krzywak dojela do Martiny Kleinové a ta se belhá ze hřiště s velmi bolestivou grimasou, snad to nebude nic vážného.
46:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková bez asistence (3:6).
46:07
Vítkovice přidávají další branku. Barbora Husková trochu diskutabilně získala balónek na Ivet Hyršlové a dokázala sama před gólmankou zakončit do horní části.
43:59
Kačka Kovaříková ze středu, ale Příleská vyráží do rohu hřiště.
43:14
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dagmar Surá bez asistence (3:5).
43:14
Dáša Surá se prosazuje svou zblokovanou střelou, která doskotačila až za Příleskou.
39:59
Druhá třetina nabídla o poznání méně gólové radosti, ale i tak si Vítkovice ještě trochu vylepšily pozici.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny. Domácí se tlačí za snižovací brankou.
37:25
Zuzana Šponiarová to zkusila zápěstím ze středu, Karli chytá.
35:35
Krzywak zkoušela umístit balónek na zadní tyč, ale přestřeluje.
33:55
Alžběta Ďuríková mohutným lobem prozkoušela pozornost Karli, ta bez problému chytá jednou rukou.
33:00
Dnešnímu utkání přihlíží 121 diváků!
32:21
Domácí jsou stále v mírném tlaku, ale nedaří se jim propracovat do větších šancí.
29:37
Přesilová hra přinesla tlak domácích, ale gól ne.
27:37
Vyloučen hráč Markéta Kolářová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
27:37
Markéta Kolářová "vystřídala" domácí hráčku a dostává menší trest.
26:55
Lucka Řezáčová vyprášila pouze boční síťku branky.
25:05
Vendula Beránková se probila přes obraný val, ale k dorážce se už nedostala.
23:51
Nahození Kovaříkové nadělalo Příleské lehké problémy.
21:14
Ivet Hyršlová v brejku nezamířila přesně.
20:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Sára Seevaldová, asistoval Zuzana Šponiarová (2:5).
20:23
Vítkovice vstoupily do druhé třetině výrazně lépe, když hned v úvodu navyšují své vedení.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 8, Vítkovice - 9
20:00
19:25
Třetina se chýlí ke konci a jsme svědky pěkného utkání, gólostroj se však poněkud zadrhl.
15:40
Kristýna Karli teď zabrnkala na nervíky, když vyrazila střelu pouze do tyče a následně jí sbírala z brankové čáry.
14:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Šárka Boľová, asistoval Kateřina Peterková (2:4).
14:18
Ale netrvalo dlouho a hosté opět vedou o 2 branky, z předbrankového prostoru se prosazuje Šárka Boľová.
12:44
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Vendula Beránková (2:3).
12:44
Brejk tří juniorských reprezentantek končí gólem Elišky Chudé!
11:10
Vlastní branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová (1:3).
11:10
Nešťastná pasáž domácích, když si vzápětí Nikola Hermannová dává vlastní gól.
10:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Barbora Husková (1:2).
10:52
Přímočará akce hostí končí gólem z hole Krzywak.
06:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová bez asistence (1:1).
06:56
Zuzana Šponiarová napoprvé promáchla, ale napodruhé už trefila přesně a vyrovnává stav utkání!
06:25
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
06:25
Nikola Hermannová zatáhla za záchranou brzdu a jde si odpočinout.
05:45
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Petra Šebestová, asistoval Dominika Kubišová (1:0).
05:45
Pěkná táhlá střela Petry Šebestové skončila přesně u tyče a domácí jásají jako první!
05:41
Eliška Chudá mířila pěkně, ale Příleská stačila vytěsnit nad břevno.
04:36
Krzywak si povodila Hermannovou, ale nezakončila přesně.
03:16
První větší šance Tigers, ale Kovaříková neprostřelila padající obránkyni hostí a následná střela Šebestové byla vyražena pravou rukou Příleské.
02:26
Zápas nemá od začátku špatné tempo, ale zatím se jedná spíše o boj ve středním pásmu.
00:01
Úvodní buly pro tým hostí.
00:00
Střela do tyčky hráč Zuzana Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Ivana Šupáková, Zuzana Šponiarová, Alžbeta Ďuríková, Veronika Enenkelová, Sára Seevaldová
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikola Hermannová, Iveta Hyršlová, Kateřina Kovaříková, Eliška Chudá
00:00
Vítejte u online přenosu z 12.kola Extraligy žen. Domácí Tigers hostí Vítkovice a jedná se o souboj dvou historicky nejúspěšnějších týmů.