3:3
0:0
TJ Turnov

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - TJ Turnov 5:4pn
33. Patrik Svoboda, 54. Jan Lang, 58. Karel Horký, 58. Pavel Dvořák, N Marek Sluka - 18. Štěpán Matěcha, 52. Vojtěch Palatínus, 59. Štěpán Matěcha, 60. Štěpán Matěcha; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 5:5; využití: 0:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Martin Kohout 12 - Jaroslav Švec 8; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Marek Sluka a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Štěpán Matěcha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Karel Horký , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Pavel Sekyra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Marek Sluka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Tomáš Váňa , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč Antonín Palatínus , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely na bránu v prodloužení: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 2, TJ Turnov - 1.
65:00
Komentář trenéra domácích Michala Kuberta : Slušné utkání, bojovnost našeho týmu v oslabeních, škoda neproměněných šancí a chtěl bych vyzdvihnout výkon našeho gólman KOHOUTA. Hosté utekli hrobníkovi z lopaty v poslední chvíli a bod si dle mého zasloužil každý tým. Bod z nájezdů už byl ve vzduchu a se štestím připadl nám. Díky Turnovu za férové utkání a šťastnou cestu domů.
65:00
Komentář trenéra hostů Antonína Palatínuse: Souhlasím s kolegou. Bylo to slušné utkání, kde dominovali především obrany a byla k vidění celá řada neproměněných přesilových her na obou stranách, což se přeneslo i do prodloužení. Nájezdy jsou náhoda. Jsem rád, že všichni kluci ukázali, že umí hrát zodpovědně, což je před play.off to nejdůležitější. Díky za zápas.
65:00
64:15
Kohout chytá střelu Matěchy a Váňa míjí prázdnou bránu Turnova.
63:29
Švec drží míček po střele Váni a následné dorážce Horkého.
60:58
Hráči Turnova hrají i v prodloužení bez brankáře, Matěcha míjí bránu a na balónku jsou domácí, kteří také odvolávají brankáře. A já se táži, k čemu je prodloužení tři na tři v českém florbale? Divácky neatraktivní hraní si na hokej...
60:00
60:00
Střely na bránu ve třetí třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 3, TJ Turnov - 5.
60:00
59:55
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (4:4).
59:55
Znovu z levé strany Matěcha překonává Kohouta a pět vteřin před koncem třetí třetiny srovnává stav utkání na 4:4.
59:28
Vyloučen hráč Karel Horký družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
59:18
Hráč třetích třetin Tomáš Vlček vyhazuje míček přes celé hřiště do bezpečí.
58:09
58:09
Hosté zkoušejí hru v šesti a jsou úspěšní. Střela Sekyry se odrazila na čepel Štěpána Matěchy, který znovu snižuje na rozdíl jediné branky.
57:36
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Jan Petrmichl (4:2).
57:36
Neskutečná práce Pavla Dvořáka! Nabral balónek na vlastní půlce a prokličkoval se s ním až do zakončení.
57:14
Timeout TJ Turnov
57:14
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Karel Horký, asistoval Marek Sluka (3:2).
57:14
Karel Horký znovu svou typickou akcí skóruje. Levý mantinell, střela tahem zpoza nohy a domácí jdou poprvé v utkání do vedení.
56:22
Teď asi Švecovi přelezl mráz po zádech. Kodlova střela jen o milimetry minula zařízení.
56:10
Útočný faul Matěchy končí menší nápor Turnova.
54:43
Uhříkův protiútko končí zákrokem pozorného Švece.
53:30
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Jan Lang, asistoval Marek Veselý (2:2).
53:30
Střela Veselého sice "jen" orazítkovala tyč Švecovy brány, míček se od ní ale odrazil k Janu Langovi, který dokázal z bezprostřední blízkosti překonat turnovského brankáře.
51:42
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Antonín Palatínus (1:2).
51:42
Já na bráchu, brácha na mě. Antonín Palatínus našel před bránou svého bratra Vojtěcha, ten si posadil Kohouta a zakončil do horní části brány.
50:37
Jakub Janoušek z výpadu po levém mantinelu míjí Kohoutovu klec.
48:22
Ze standardní situace pálil Horký pouze do bránícího hráče hostů.
46:33
Nejpilnější střelec hostů Matěcha teď v krátké době dvakrát netrefil zařízení svou střelou.
45:11
Hausmann nasměroval skákavý míček pouze do připraveného Kohouta.
42:07
Votava se skvěle vrátil do obrany a zastavil Korycha v stoprocentní brankové příležitosti.
41:21
Domácí se v přesilové hře do žádné šance nedostali.
40:00
40:00
Střely na bránu ve druhé třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 4, TJ Turnov - 7.
40:00
39:29
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:22
Matěcha dnes již po několikáté namířil míček pouze do připraveného gólmana Kohouta.
37:08
Váňa mířil sám na Švece, brankář hostů ale proti Tomášovi hodně vyjel a vychytal jeho zakončení.
36:20
Vyloučen hráč Jonáš Vaculík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za hra bez hokejky.
34:27
Kohout vyráží střelecký pokus Matěchy do rohu hřiště.
32:43
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Patrik Svoboda, asistoval Matěj Kurell (1:1).
32:43
Ještě před půlící čárou napřáhl Svoboda ke svému pověstnému granátu, který ale nakonec nepřišel. Střela mu nesedla, ale smolně pro hráče Turnova míček doskákal až do brány - 1:1.
31:41
Vlček se vymotal ze soubeje s míčkem na čepeli a nasměroval ho na bránu, bohužel pro domácí ale trefil jen boční síť Švecovy brány.
30:11
V dnešním duelu jsme zatím viděli hodně přesilových her. Můžeme ale říci, že paradoxně se do větších šancí vždy dostává tým, který je v oslabení.
29:06
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
27:18
T.B.C. ubránilo těžké oslabení a nyní jsou to právě domácí, kteří mají výhodu přesilové hry.
26:22
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:07
Střelu Matěchy zablokoval Kodl.
25:46
Hosté zatím v přesilovce pět na tři nedokázali vypálit na bránu.
25:11
Vyloučen hráč Matěj Kurell družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
24:39
Vyloučen hráč David Konečný družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:07
Domácí pracují v oslabení velice dobře a nepouštějí Turnov do žádného tlaku.
22:03
V probíhající hře čtyř proti čtyřem se pokoušel Váňa prosadit individuálně, ztratil ale míček na půlící čáře.
21:20
Vyloučen hráč Marek Veselý družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za bránění ve hře.
20:47
Kohout na poslední chvíli vyrazil střelu Matěchy z výběhu.
20:13
Vyloučen hráč Lukáš Švitorka družstva TJ Turnov na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
Střely na bránu v první třetině: T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - 3, TJ Turnov - 3.
20:00
19:07
Kodl střílel po křížné přihrávce od Váni mimo. Přihrávka mu nešla úplně ideálně, a tak měl složitý úkol.
17:46
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (0:1).
17:46
Turnovští ze své první větší příležitosti ihned skórují. Těsně před Kohoutem sklepl Vojtěch Palatínus míček na Štěpána Matěchu, jenž procedil míček pod domácím gómanem, a otevírá tak skóre dnešního utkání.
16:25
V aktuální pasáži utkání jsme mohli sledovat řadu nepřesností na obou stranách.
13:28
Domácí v tlaku. Ani Kodl ale Švece k zákroku nedonutil, T.B.C. chybí přesnost v zakončení.
12:59
Váňa svou další střelu nasměroval pouze do kotníku Antonína Palatína.
12:05
Haloun se od mantinelu prokličkoval až na střed. Jeho zakončení ale bylo nepřesné.
11:21
Míček vylétl z čepele Konečného hodně vysoko a míjí turnovskou klec.
10:16
Kohout zkrotil míček po střele Sekyry.
09:47
Po Kurellově střele z předbrankového prostoru nemusel Švec zasahovat.
08:49
První lajna domácích se snaží napadat turnovské obránce hned při rozehrávce. Nyní jejich snahu ale brzdí hvizd rozhodčího, fauloval Votava.
07:38
Veselého pokus prolétl jen těsně kolem svatyně hostů.
06:32
Po přihrávce Váni střílel Lang, střela mu ale nesedla a Švec zalehl míček, jenž k němu směřoval po zemi.
06:08
Vyloučen hráč Jakub Janoušek družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
04:13
Až teď vypálil Váňa od levého mantinelu přímo do brankáře Švece.
03:30
Ve čtvrté minutě zatím nepočítáme ani jednu střelu na bránu.
00:38
V první šanci zápasu našel před turnovskou bránou Vlček Konečného, druhý jmenovaný ale nedokázal míček nasměrovat na bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kapr a Michal Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Vojtěch Palatínus, Lukáš Švitorka, Štěpán Matěcha, Antonín Palatínus, Pavel Sekyra
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr: brankář: Martin Kohout; hráči v poli: Tomáš Vlček, Jakub Uhřík, Martin Chaloupka, Jakub Votava, David Konečný
00:00
Dobrý nedělní večer přeji z Králova Dvora, kde za malou chvíli rozehrají domácí florbalisté T.B.C. svůj poslední domácí duel základní části Národní ligy proti Turnovu.