1:5
0:0
- : -

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FbC Hradec Králové C 1:5
11. Albert Lepin - 2. Matěj Kremeník, 6. Roman Barták, 7. Matěj Kremeník, 9. Roman Barták, 11. Patrik Ježek; rozhodčí: Tomáš Šimon - Lukáš Pilný; vyloučení: 0 + Huslen Munkh-Erdene 5:1; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Vojta Krejsa ? - Matěj Záruba ?; po třetinách: 1:5, 0:0;
24:00
22:14
Vyloučen hráč David Soukup družstva FbC Hradec Králové C na 2 minuty za špatné střídání.
12:55
Vyloučen hráč Huslen Munkh-Erdene družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 5 minut za vysoká hokejka.
12:00
12:00
10:55
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Patrik Ježek bez asistence (1:5).
10:38
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Albert Lepin, asistoval Huslen Munkh-Erdene (1:4).
08:38
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Roman Barták bez asistence (0:4).
06:46
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Matěj Kremeník, asistoval Matěj Nosek (0:3).
05:58
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Roman Barták, asistoval David Soukup (0:2).
01:52
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil Matěj Kremeník, asistoval Tomáš Karlík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šimon a Lukáš Pilný.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové C:
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Vojta Krejsa; hráči v poli: Jan Faltus, Václav Novotný, Albert Lepin, Huslen Munkh-Erdene, Nikolas Brdíček