3:3
1:0
- : -

FBC Sokol Ivanovice na Hané - TJ Znojmo LAUFEN CZ B 6:5
11. Lukáš Skácel, 12. Lukáš Skácel, 20. David Hedvík, 23. Lukáš Dočkal, 23. Pavel Sysel, 40. David Hedvík - 8. Igor Stašek, 12. Josef Fišer, 23. Patrik Mašek, 25. Gabriel Miklík, 30. Zdeněk Rada; rozhodčí: Petr Števček - Ondřej Lukáš; vyloučení: 5:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Aleš Tvrdý ? - Radek Pechura ?; po třetinách: 2:2, 3:3, 1:0;
45:00
44:19
Vyloučen hráč Lukáš Skácel družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
43:16
Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané
43:16
Vyloučen hráč Lukáš Dočkal družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
39:23
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Hedvík, asistoval Tomáš Tauchman (6:5).
36:24
Vyloučen hráč Tomáš Tauchman družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hra na zemi.
30:00
30:00
29:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Zdeněk Rada, asistoval Radek Pechura (5:5).
25:38
Vyloučen hráč Lukáš Dočkal družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za bránění ve hře.
24:43
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Gabriel Miklík, asistoval David Jedlička (5:4).
22:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Patrik Mašek, asistoval David Kučera (5:3).
22:30
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Pavel Sysel, asistoval Lukáš Dočkal (5:2).
22:19
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Dočkal, asistoval David Hedvík (4:2).
19:12
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil David Hedvík, asistoval Lukáš Dočkal (3:2).
15:00
15:00
14:01
Vyloučen hráč David Hedvík družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání.
11:54
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Josef Fišer, asistoval David Jedlička (2:2).
11:13
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil Lukáš Skácel, asistoval Lukáš Dočkal (2:1).
10:10
09:03
Vyloučen hráč Igor Stašek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za sekání.
07:03
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil Igor Stašek, asistoval David Jedlička (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ B: brankář: Radek Pechura; hráči v poli: Zdeněk Rada, Gabriel Miklík, David Jedlička, Marek Hlávka, Josef Fišer