0:1
0:1
- : -

K1 Florbal Židenice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:3
7. Zuzana Žampachová - 11. Daniela Cihlářová, 24. Marie Bartušková, 27. Daniela Cihlářová; rozhodčí: David Tenora - Milan Zouhar; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Klára Stejskalová ? - Nikol Krulová ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:1;
36:00
26:53
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniela Cihlářová, asistoval Adéla Prokešová (1:3).
24:00
24:00
23:07
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Marie Bartušková bez asistence (1:2).
12:00
12:00
10:42
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Daniela Cihlářová, asistoval Natálie Kobylíková (1:1).
06:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Zuzana Žampachová, asistoval Viktorie Fuchsová (1:0).
05:06
Vyloučen hráč Julie Bloudíčková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hra rukou.
02:51
Vyloučen hráč Denisa Valouchová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Tenora a Milan Zouhar.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Nikol Krulová; hráči v poli: Tereza Pokorná, Daniela Komendová, Marie Pelánová, Soňa Dibelková, Marie Bartušková