2:2
5:1
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - FbC Aligators Sokol Bučovice B 9:3
3. Lukáš Šmarda, 12. Pavel Brückner, 20. Ondřej Dobrovolný, 25. Lukáš Šmarda, 38. Ondřej Dobrovolný, 39. Ondřej Dobrovolný, 43. Lukáš Šmarda, 45. Lukáš Vašínek, 45. Jan David Šamánek - 18. Patrik Vích, 21. Jaromír Lazor, 35. Jakub Gremmel; rozhodčí: Michal Havelka - Adam Hollósy; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Bořek Králík ? - Petr Kalous ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 5:1;
45:00
44:59
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan David Šamánek, asistoval Robin Růžička (9:3).
44:24
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Vašínek, asistoval Pavel Brückner (8:3).
42:28
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Ondřej Dobrovolný (7:3).
41:19
Vyloučen hráč Jaromír Lazor družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
40:03
Vyloučen hráč Daniel Havel družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání.
38:09
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný, asistoval Pavel Brückner (6:3).
37:35
Vyloučen hráč Pavel Horňák družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za sekání.
37:04
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Ondřej Dobrovolný, asistoval Ivan Kebeleš (5:3).
34:20
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Patrik Vích (4:3).
30:00
30:00
24:10
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Lukáš Vašínek (4:2).
20:15
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Jaromír Lazor, asistoval Ladislav Dufek (3:2).
19:24
17:24
Branku družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B vstřelil Patrik Vích, asistoval Roman Svoboda (2:1).
15:00
15:00
12:39
Vyloučen hráč Ladislav Dufek družstva FbC Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za nesportovní chování.
12:39
Vyloučen hráč Jan David Šamánek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nesportovní chování.
11:37
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Pavel Brückner, asistoval Lukáš Šmarda (2:0).
02:50
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Lukáš Šmarda, asistoval Jan Slavíček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Adam Hollósy.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Sokol Bučovice B:
00:00
Line-up domácích Hornets Brno ZŠ Horní : brankář: Bořek Králík; hráči v poli: Pavel Brückner, Daniel Havel, Jan Slavíček, Lukáš Šmarda, Lukáš Vašínek