4:1
3:2
- : -

FbC Aligators - FBK Atlas Blansko 8:5
2. Jiří Šubík, 18. Jiří Šubík, 20. Matyáš Zouhar, 25. Tomáš Bílý, 29. Ondřej Frank, 31. Jiří Šubík, 39. Ondřej Frank, 44. Tomáš Kalus - 1. Lukáš Kučera, 9. Lukáš Kučera, 27. Vojtěch Fedra, 37. Vojtěch Fedra, 43. Petr Husnaj; rozhodčí: Bohuslav Juráš - Bruno Weber; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Fryč ? - David Komárek ?; po třetinách: 1:2, 4:1, 3:2;
45:00
43:11
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Tomáš Kalus, asistoval Matyáš Zouhar (8:5).
42:22
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Husnaj, asistoval Patrik Crla (7:5).
38:11
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Ondřej Frank, asistoval Radek Pučálka (7:4).
37:27
Rozehrávka standardní situace na polovině Aligators končí nebezpečnou střelou Blanska.
36:29
Klosowicz a jeho Fatpipe 24K RAW je netrpělivá a neví, že má čekat na píšťalku, na což ho rozhodčí velmi rychle upozornil.
36:28
Timeout FBK Atlas Blansko
36:11
Brankář Atlasu, fotbalovým zásahem uklidňuje situaci do rohu.
36:02
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Marek Hrazdíra (6:4).
34:50
Vojta Fedra zvládnul obtížnou situaci ve středu hřiště a udržel Atlas v tlaku.
34:23
Husnaj střílí,....trošku mimo.
34:06
Vyloučen hráč Tomáš Kalus družstva FbC Aligators na 2 minuty za bránění ve hře.
33:15
Hráči Aligators těží z napadání obrany Atlasu a získávají loptičku.
32:44
Crla na středu hřiště neskutečne vypíchnul míček a doslat se až k soupeřově bráně.
31:49
Hráč Blanska Kubíček stíní soupeřovu brankáři, ale nikdo nepochopil proč, když míček směřoval daleko do rohu.
31:02
Crla se po pobytu na trestné vrhnul na hřiště s novým elánem.
30:38
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Jiří Šubík, asistoval Ondřej Frank (6:3).
30:04
Klosowicz po buly neskutečně pomotal a dostal se k zakončení, ale jen tím ušetřil čas.
30:00
30:00
29:49
Konec druhé třetiny byl napínavý, hráči Blanska přečkali oslabení 5 na 3.
29:02
Vyloučen hráč Vojtěch Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:02
Vyloučen hráč Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za držení.
28:17
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Ondřej Frank, asistoval Tomáš Kalus (5:3).
28:17
Teď jsem neviděl hezkej gól, protože píšu tady ty kraviny.
26:42
Husnaj ani nevěděl jak, se dostal s míčkem před soupeřovu branku a hráčům Aligátors nezbývalo nic než faulovat, aby zabránili nejhoršímu.
26:23
Vyloučen hráč Pavel Horňák družstva FbC Aligators na 2 minuty za sekání.
26:14
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Marek Kubíček (4:3).
25:38
Crla trestuhodně zaváhal v obraně a málem z toho byl závar před domácí brankou.
25:27
Ne, Kučera je v pohodě a Atlas pokračuje v tlaku.
25:15
Zranění na hřišti, na zemi se válí Kučera, který před chvílí zahrozil nebezpečnou střelou.
24:34
Dobrý blok Adama Kováře ve vlastním obranném pásmu.
24:07
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Tomáš Bílý, asistoval Jiří Šubík (4:2).
23:38
Hráči Atlasu dokázali zahrozit i v oslabení, ale v zápětí dostali branku
22:43
Vyloučen hráč Lukáš Kučera družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za blokování hokejky.
22:37
Domácí tým přesilovku nevyužil.
21:55
Domácí tým hraje zatím moc neefektivní přesilovou hru, ale snaží se.
20:49
Hráč č. 72, týmu Aligators, sešrotoval u mantinelu domácího Jana Frýdka.
20:28
Vyloučen hráč Martin Krumpolc družstva FbC Aligators na 2 minuty za hrubost.
19:44
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Matyáš Zouhar, asistoval Patrik Vích (3:2).
19:44
Hosté využili standardku z výhodného prostoru a vsítili branku.
17:49
15:00
15:00
13:30
Časoměřič shání přítelkyni. Pokud by byl zájem napište na náší facebookovou stránku a my se vám ozveme. BTW: na hrišti se nic zajimavého neděje.
08:50
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Fedra (1:2).
08:49
Pan Kučera (Atlas )uklidil ten bílej nesmysl do branky a může jít slavit.
05:29
Jak se říká v Polsku hráči Atlasu šu.... ehm formu .
04:10
Hráči Atlasu jsou neklidní a mažou jak máslo na chleba
01:55
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Jiří Šubík, asistoval Tomáš Kalus (1:1).
00:58
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval František Fedra (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bohuslav Juráš a Bruno Weber.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: David Komárek; hráči v poli: Patrik Crla, Josef Klosowicz, František Fedra, Vojtěch Fedra, Lukáš Kučera