2:3
- : -
TJ Turnov

FAT PIPE Traverza Mukařov - TJ Turnov 3:8
1. Karel Svatoš, 45. Šimon Otto, 60. Radim Fořt - 5. Patrik Rozkovec, 28. Adam Balatka, 32. Adam Balatka, 35. Štěpán Matěcha, 36. Jan Hausmann, 42. Adam Balatka, 49. Pavel Sekyra, 59. Adam Balatka; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 6:2; využití: 0:3; diváků: 10; zásahy brankářů: Karel Mrkos 21 - Jaroslav Švec 26; po třetinách: 1:1, 0:4, 2:3;
60:00
Střely na branku ve třetí části: Traverza 12 - Turnov 8.
60:00
Komentář trenéra hostů Antonína Palatínuse: Dneska jsem odehrál asi minutu a půl při přesilovkách, došel jsem si pro jeden bodík do kanady a jinak tady 15 kluků odjezdilo zápas podle toho, jak jsme si představovali. Musíme pracovat dál, stále máme na čem, ale za tři body jsme rádi. Na velkém hřišti na jedenáctce nám to jde. Díky soupeři za utkání,
60:00
Komentář trenéra domácích Dejva Podhráského: "Čtvrteční tréninkové tempo dnes na body rozhodně nestačilo. Turnov byl po celý zápas lepším týmem a zaslouženě zvítězil."
60:00
59:53
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Radim Fořt, asistoval Jan Fiala (3:8).
58:53
Ještě kosmetická úprava z Fořtíkovy hole.
58:47
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Balatka, asistoval Pavel Sekyra (2:8).
58:47
Osmička je taky pěkné číslo.
58:06
Vyloučen hráč Jakub Majer družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
58:06
Tak jsme se těšili, že budeme brzo doma, ale nebudeme. Zbytečný zdržování tyhle vyloučení.
57:49
Seno vydoloval zbytky sil a vylítl do útoku. Tam ale tvrdě narazil a skončil na zemi.
57:14
Vyloučen hráč Jakub Noha družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
55:25
Od rozhodčích je aspoň pěkné, že se nezabývají zbytečným přerušováním a nezdržují hru. Asi chtějí být brzo doma.
54:14
Další pěkný zákrok od Karla. Když už obrana není tam, kde má, tak aspoň Karel podrží.
53:02
Další úprk zelenobílého mladíčka na Karlose. Tentokrát z toho branka nebyla.
52:12
A i Renda je zpátky. Tak a teď je čas na obrat! Nebuďme troškaři.
51:09
Pudich je zpátky. Neskutečné! Traverza ubránila oslabení.
50:12
Vyloučen hráč Jakub Majer družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování.
50:12
Rozhodčí nebyli na Rendovy kecy moc zvědaví. Asi měli pocit, že je mukařovský bek převyšuje, tak ho radši poslali sednout.
49:35
Na turnovské poměry už čekáme na přesilovkovou trefu nějak dlouho.
49:09
Vyloučen hráč Jan Pudich družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hra bez hokejky.
48:44
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra bez asistence (2:7).
48:44
Sice bylo pěkné, že Renda nastřelil tyčku... Zpátky do obrany to měli všichni Mukařovští daleko.
48:17
Traverza vzdoruje a nehodlá jen tak opustit útočné pásmo. Bohužel téměř všechny její pokusy míří mimo.
47:21
Renda se nebojácně opřel do střely, ta skoro lízla levou tyč. Bohužel jen zvnějšku.
46:01
U míčku jsou opět hostí. Nalijme si čistého vína, tohle na obrat moc nevypadá.
44:25
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Šimon Otto bez asistence (2:6).
44:25
Tak se Otto dočkal! V úvodu zápasu měl pár nadějných šancí, ale proměňuje až za téměř rozhodnutého stavu. Nebo tento gól snad Traverzu nastartuje k obratu?
44:19
Pudich to teď zkoušel z otočky. Ale nic.
43:22
Sen o druhé vstřelené brance si ale mukařovští bojovníci nechtějí nechat rozplynout. Stále se srdnatě bijí a snaží. Nechť je jim to ke cti.
41:12
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Balatka, asistoval Patrik Rozkovec (1:6).
41:12
A aktivní vstup do třetiny završila Traverza obdrženou brankou. Když se daří...
40:40
Traverza si měla o přestávce asi hodně o čem povídat. Možná se i trochu křičelo. Do závěrečné části vstupuje hodně aktivně.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé části: Traverza 8 - Turnov 12.
40:00
38:59
Hosté v plném počtu. To zase byla početní výhoda...
38:28
Teď už ne, teď už Traverza brání.
38:07
Zatím se v přesilovce hraje alespoň vyrovnaná partie.
36:59
Vyloučen hráč Jan Grmolec družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
36:28
Traverza hraje bez gólmana. Zahraje si další přesilovku. Nedá se však říct, jestli je to dobře, nebo špatně.
35:25
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Jan Hausmann, asistoval Patrik Rozkovec (1:5).
35:25
Páááátáááá.... no co k tomu dodat...
34:58
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha bez asistence (1:4).
34:44
Další nevyužitá akce a do odkryté klece v podání Traverzy.
34:20
Bože.... Traverza nebyla daleko od toho, aby inkasovala ve vlastní přesilovce. Ještě že má Karla...
33:40
Renda pěkně z vrcholu, ale trefil jen tyč, možná něco jiného, ale každopádně ne prostor, který by znamenal snížení.
33:07
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
33:07
Tak šance na přesilovkový gól i na druhé straně..
31:50
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Balatka, asistoval Antonín Palatínus (1:3).
31:50
Sedmnáct vteřin stačí. Minule to sice bylo rychlejší, ale i v tomto oslabení Traverza inkasuje. V početní nevýhodě je zatím jalová.
31:33
Vyloučen hráč Lukáš Kášek družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
31:08
Kde se vzala, tu se vzala střela Hrona. Urostlý bek nic nevymýšlel a napálil to od manťáku na kasu. V té se ale nakonec lopta nezatřepala.
30:09
David Šiman je dnes sice jen v roli mantineláře, stojí ale tak nebezpečně střídačky domácích, až to vypadá, že je to nový trenér Mukařova.
29:18
Turnov vysouvá forčeking hodně vysoko, což domácím činí značné problémy v rozehrávce. Do útoku přechází jen sporadicky.
27:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Adam Balatka, asistoval Štěpán Matěcha (1:2).
27:27
Tohle byl rychlej proces. Hosté se s tím moc nerozpakovali a po povedené kombinaci zakončovali do prázdné. Balónek si tentokrát nenechávají.
27:16
Vyloučen hráč Miroslav Hanzlíček družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
26:45
Nahoru, dolu.... dolu, nahoru... ale šance nic moc.
25:09
Opět si tu hrají na kočku s myší...
23:46
Nemohoucnost jednoho hráče v zeleném teď zajistila Traverze pokračování smírného stavu.
22:23
A stejně je tomu i na druhé straně. Střední pásmo je zkrátka konečná.
21:38
Traverza už opět drží míček ve své moci, ale vysunutý forčeking Turnova jí dělá problémy.
20:26
Mrkvička musel zasahovat hned v úvodu třetiny. Dobrý zákrok břevnovského sládka!
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Traverza 9 - Turnov 9.
20:00
19:21
Trochu nesoudný konec třetiny. Obrana nijaká, běhá si to tady kam chce...
18:54
Nebojácný Pudich vybojoval míček z téměř ztracené šance. Pěkně pak Ševcovi zatopil v brankovišti.
17:24
Seno opět nesoudně! Místo střely volilo přihrávku, což znamenalo i konec nadějně rozjeté akce.
16:33
Obrana Traverzy teď trochu zaspala. Naštěstí nemohoucnost hostí stála při Mrkvičkovi.
14:32
Rondoš měl teď silnou minutku. Nejprve se nám téměř po...zvracel před pořadatelským stolkem. Poté, když si takto skoro ulevil, nastřelil tyč.
13:53
Krásný zákrok Doma Hrona, který pohotově odpálil loptu, jež poletovala v brankovišti nad bezmocným Mrkosem.
13:01
Krásná Ottovo střela lehce nad nohu na zadní tyč. Na Švece to ale nestačilo.
12:19
Teď hostí zmáčkli Traverzu před Mrkvičkou. Dlouhého trvání jejich tlak ale neměl.
11:06
Seno! Nerozvážné Seno! Zírala před ním odkrytá branka, ale ani tak to pro tohoto elitního střelce to nebylo dost.
09:37
Další pěkný zákrok od Mrkvičky, který svým pružným nártem vykopl balónek dáááleko od branky.
07:59
Když jsme to neudělali u prvního pokusu, tak musíme alespoň tentokrát. Pěkný zákrok od Karlose, který se vytáhl proti naprosto po....kažené střele.
06:27
Dejv zkoušel prostřelit zeď, ale v Turnově je stavebnictví zřejmě na dobré úrovni.
04:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Patrik Rozkovec, asistoval Jan Hausmann (1:1).
04:05
A máme srovnáno. Po Rozkovcově gólu si Turnovští vyprosili, zda si mohou balónek nechat. Nevíme ale, jestli to je Patrikův první gól, nebo je na severu nedostatek loptiček.
03:34
Pudich po palubovce jezdí jak autíčko na Matějský. Takže rychle, ve skluzech a ještě to bolí všechny okolo.
02:47
Zápas se zatím nese v takovém přátelském tréninkovém tempu.
01:35
Krásná střela od Rendy mířila pod šibenici. Čo chýbalo...
00:44
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Jakub Majer (1:0).
00:44
Než se všichni stihli rozkoukat, tak už tu máme první branku. Čtvrteční předehrávku otevírá gólově Čača.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Beránek a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Tomáš Vitásek, Martin Hejduk, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Pavel Sekyra
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Karel Mrkos; hráči v poli: Lukáš Kášek, Jakub Majer, Radim Fořt, Tomáš Sláma, Karel Svatoš