0:1
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - TJ Plamen Chodov 3:3
2. Karolína Raslová, 4. Aneta Bernhardtová, 13. Karolína Raslová - 1. Denisa Rodaková, 16. Markéta Parthová, 25. Markéta Parthová; rozhodčí: Pavel Stuš - Jana Vostrá; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková ? - Klára Saxová 5, Tereza Matějková ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1;
36:00
35:59
Zápas končí podle mého zaslouženou remízou. Oba týmy si tak připisují do tabulky po jednom bodu. Pro dnešek vše,loučím se s vámi zase někdy z Klatov.
35:30
Timeout FbC Plzeň
33:00
Tři minuty do konce,dokáže některý z týmů přidat pomyslný kamínek na misku vah a vsítit rozhodující gol?Nenechte si ujít.
31:38
Obrovská šance Chodova,ale obrana Plzně obětavě zastavuje téměř jistý gol.
30:48
Dobrá šance Plzně,Matějková kryje.
29:50
Chodov měl dvě dobré šance ujmout se vedení,jednou ztroskotala střelkyně na Votýpkové,podruhé na přesnosti své mušky.
27:55
Další šance FbC a opět míček schovala do své dlaně brankářka Matějková
27:35
Bernhardtová ted kromě práce nohama předvedla hezkou tahanou střelu, ale radost jí překazila hezkým zákrokem Terka Matějků.
25:27
Hráčka Chodova šla sama,zezadu přišel obranný zákrok, podle názoru jedněch na nájezd,podle druhé strany čisté. Sudí dal za pravdu druhému táboru a nájezd nepíská.
25:25
Hráčka Chodova Hacklová měla na florbalce rozhodnutí,ale netrefila.
24:28
Branku družstva TJ Plamen Chodov vstřelil Markéta Parthová, asistoval Eliška Jará (3:3).
24:28
A to se daří po přihrávce jak z Jara se prosazuje opět Markéta Parthová znovu povedenou střelou. Máme vyrovnáno.
24:01
Třetina začíná, Chodov má ještě skoro minutu přesilovky, uvidíme,zda se jí podaří využít.
24:00
24:00
23:59
Třetina končí, oba týmy dali shodně po jendom golu,stav je tedy 3:2 pro Plzen. Třetí třetina tedy slibuje drama.
22:59
Vyloučen hráč Veronika Sladká družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
22:58
Ukázková sekyrka ze které by měl i Jánošík radost končí dvěma minutami.Chodov si v závěru třetiny zahraje přesilovku.
22:20
Chyba v rozehře Plzně končí střelou Hacklové,bohužel pro Plamen letěla střela nad.
20:42
Baštářová vložila hokejku pod nohy Bernhardtové,pískán faul. Prvně jmenovaná se omluvila,faulovaná hráčka to s úsměvem bere.To je fair-play, tleskáme.
19:37
Hezká kombinace Brožová-Christevová končí zákrokem Votýpkové.
18:35
Krásná práce nohou obránkyně FbC Bernhardtové,z toho musí mít fanoušci fotbalu radost.
17:20
Opět hezká střela Parthové,ale neméně skvělý zákrok brankářky Votýpkové
15:43
Branku družstva TJ Plamen Chodov vstřelil Markéta Parthová bez asistence (3:2).
15:42
Jen jsem to napsal,tak se prosazuje do spodního parthu brány hráčka č.7,Markéta Parthová.Hezký gol.
15:17
Jinak sledujeme celkem vyrovnané utkání,hru nahoru dolu, ale produktivnější jsou zatím holky s velbloudem na prsou.
13:17
Hráčka Chodova č.14 trefuje břevno,tady chyběli centimetry.
12:08
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Sára Bobková (3:1).
12:07
Chyba Chodova v úvodu třetiny a osamocená Raslová nekompromisně zavěšuje.
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Tereza Matějková družstva TJ Plamen Chodov
12:00
12:00
03:05
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Aneta Bernhardtová bez asistence (2:1).
01:49
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Karolína Raslová, asistoval Veronika Sladká (1:1).
00:00
Branku družstva TJ Plamen Chodov vstřelil Denisa Rodaková bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stuš a Jana Vostrá.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Plamen Chodov:
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Kristýna Votýpková; hráči v poli: Aneta Bernhardtová, Miroslava Háková, Hana Dvorná, Lucie Straková, Sára Bobková