0:4
2:2
- : -

DDM Holice B - MŽ - FBC LETOHRAD Orel Orlice 2:6
19. Jaroslav Tošovský, 20. Jaroslav Tošovský - 3. Jan Faltus, 8. Dominik Brdíček, 11. Jan Faltus, 11. František Novotný, 19. Jan Burianec, 23. Jan Faltus; rozhodčí: Tomáš Šimon - Michal Sotona; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Fliger ? - Jakub Kudlačík ?; po třetinách: 0:4, 2:2;
24:00
22:17
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Faltus, asistoval Nikolas Brdíček (2:6).
21:50
Vyloučen hráč Albert Lepin družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:17
Branku družstva DDM Holice B - MŽ vstřelil Jaroslav Tošovský, asistoval Viktor Pražák (2:5).
18:34
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Burianec, asistoval Jakub Kudlačík (1:5).
18:14
12:00
12:00
10:31
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Novotný, asistoval Jan Faltus (0:4).
10:14
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Faltus, asistoval Vojtěch Řehák (0:3).
07:10
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Dominik Brdíček, asistoval Jan Burianec (0:2).
02:18
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Faltus bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Šimon a Michal Sotona.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: Jakub Kudlačík; hráči v poli: Jan Faltus, Albert Lepin, Nikolas Brdíček, Huslen Munkh-Erdene, Jakub Jakeš