2:4
0:4
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Ivanti Tigers Jižní Město 2:11
28. Helena Böhmová, 30. Andrea Košťálová - 3. Eliška Chudá, 11. Simona Pálková, 11. Vendula Beránková, 22. Dominika Kubišová, 23. Kateřina Kovaříková, 39. Denisa Billá, 40. Petra Šebestová, 50. Kateřina Pisárová, 53. Simona Pálková, 53. Eliška Chudá, 54. Lucie Řezáčová; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Kateřina Fialová 32 - Lucie Špačková 16; po třetinách: 0:3, 2:4, 0:4;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 7, Ivanti Tigers Jižní Město - 14
60:00
Komentář trenérky hostů (Markéta Šteglová): První zápas po delší herní pauze. Jsme rádi, že jsme ho zvládli a teď se musíme připravit na neděli. Děkujeme soupeři za utkání
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Technicky jsou Tigers míle před námi, navíc jsme odflákli velkou část poslední třetiny. Škoda tak vysokého výsledku, mnohokrát jsme to soupeři hodně usnadnili. Naposledy když jsme v pátek prohráli, brali jsme v neděli tři body. Snad tedy na tento trend navážeme v Brně. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
55:28
Domácí se dostali k několika povedeným akcím, ani jedna nebyla gólová.
53:16
Timeout FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
53:16
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Dominika Kubišová (2:11).
53:16
Několikátá dorážka Řezáčové nakonec prošla přes Volkamannovou a Fialovou až do branky.
52:58
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Denisa Billá (2:10).
52:58
Jak jednoduché. Billá našla z rozehrávky v rohu Chudou před odkrytou brankou a ta už to neměla složité.
52:39
Bohmové střela opět zblokována.
52:09
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Simona Pálková, asistoval Vanda Šnajberková (2:9).
52:09
I další gól si připisují hostující hráčky.
49:15
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Pisárová, asistoval Tereza Bystrianská (2:8).
49:15
všechny hráčky Plzně koukaly po Chvátalové s míčkem, nevšimly si už nabíhající Pisárové a Chvátalová když zvolila přihrávku místo střely poskytla své spoluhráčce dostatek místa k zakončení.
47:21
Chudá se snažila vyšťourat míček z pod Fialové - neúspěšně.
46:57
Staňková na Přerostovou, ta ale byla moc blízko ke golmance na to aby se jí podařilo zakončit dle představ.
44:57
Vzápětí střela Staňkové, ale ta byla pro změnu zblokována obránci mimo.
44:30
Škardové střela nesedla trefuje reklamní bannery na zdi za brankou.
43:09
V prvních minutách třetí třetiny se na balonku drží převážně hostující hráčky.
40:42
Beránková trefuje Fialovou přesně do ruky.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 4, Ivanti Tigers Jižní Město - 12
40:00
39:38
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Petra Šebestová, asistoval Dagmar Surá (2:7).
39:38
Ještě jednu branku se podařilo hostujícím hráčkám vstřelit před koncem třetiny.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:59
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Denisa Billá z trestného střílení (2:6).
38:59
Billá dlouho čekala, na poslední chvíli se jí podařilo míček zasunout pod padající Fialovou.
37:04
Šnebergrová neúspěšně hledala Bohmovou před brankou.
36:22
Další únik hostujících hráček a přečíslení před Fialovou , tentokrát míček skončil v boční síťce.
35:20
Kombinace hostujících zakončená střelou Hermannové i tentokrát Fialová pozorná.
34:24
Ani protiútok hostujících nebyl úspěšný.
34:07
Bohmová tentokrát promáchla před brankou.
32:56
Denková zastavené v postupu faulem, poskytla ale svému týmu volný úder z dobré pozice. Rozehrávající Volkmannové se jen o kousek nepodařilo toho využít.
31:57
Pálková se snaží ze středu, Fialová ale střelu dobře viděla a bez problémů chytá.
29:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Andrea Košťálová, asistoval Barbora Krňoulová (2:5).
29:57
Krňoulová z rohu našla svou přihrávkou nabíhající Košťálovou a ta dostává míček bez problémů za Špačkovou a připisuje si svůj první extraligový gól.
28:05
Vaníčková prokličkovala mezi hráčkami Ivanti Tigers, její střelu nakonec vytěsnila ramenem mimo hřiště až golmanka.
27:38
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Helena Böhmová, asistoval Andrea Košťálová (1:5).
27:38
Košťálová na Bohmovou a ta k velké radosti domácího publika trefuje !
26:57
Domácí hrají v plném počtu.
25:41
Střela Suré ze záklonu vysoko nad branku domácích.
24:57
Vyloučen hráč Barbora Krňoulová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
24:57
Faul Krňoulové poskytne hostům první přesilovku dnešního utkání.
22:59
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Chudá (0:5).
22:59
Chudá s Kovaříkovou si udělaly z domácí obrany slalom a zakončovaly do prázdné .
21:10
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Petra Šebestová (0:4).
21:10
I první gól druhé třetiny si připisují hráčky z Prahy.
20:39
První střídaní obou týmů se odehrálo na polovině hostujícího celku. Domácím se ale zatím nedaří najít cestu do branky.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - 7, Ivanti Tigers Jižní Město - 17
20:00
19:25
Fialová v brance velkou oporou domácích. Dvě hráčky hostů se dostali přes obranu před branku, ale Fialová nedovolila ,aby míček prošel za ní,
18:19
Několik střel domácích, ale ani jedna nebyla dostatečně přesná, aby ohrozila branku.
15:43
Hráčky pražských Tigers kombinují na polovině domácích, k zakončení se ne a ne dostat.
13:52
Opět šla Drugdová,jeden na jednoho před golmankou, ale zamotala se do svých kliček a neměla prostor k zakončení.
13:35
Havlová cross na Denkovou, ta ale byla vytlačena bránícími hráčkami do rohu, kde také tahle akce končí
11:41
Nad Fialovou zazvonilo břevno.
11:10
Na druhé straně velká šance Drugdové, sama před Špačkovou, ale netrefila ideálně.
10:50
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Nikola Hermannová (0:3).
10:50
Svůj gól vzápětí přidává Beránková. Její střela od mantinelu záhadným způsobem prošla až do branky.
10:08
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Simona Pálková, asistoval Kateřina Pisárová (0:2).
10:08
I druhý gól skončil v brance domácích. Pálková se dobře trefila a Fialová neměla šanci.
09:28
Šebestové střela mířila do růžku branky, ale Fialová si s ní poradila.
07:39
Denkové střela z otočky jen těsně míjí levou tyčku.
06:12
Řezáčová kličkou obelstila Nachtamnovou, na blok bránících hráček před Fialovou už byla krátká.
03:53
Hosté nevyužili volného úderu z dobré pozice před brankou.
02:55
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Vendula Beránková (0:1).
02:55
Nedáš, dostaneš. Skóre dnešního utkání otevírají hosté.
02:42
Ani Košťálové se nepodařilo dostat míček za Špačkovou.
02:05
Suková našla Staňkovou, ta je ale zastavená faulem.
00:36
První šanci si připsaly hostující hráčky. Fialová, ale pozorná.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Denisa Billá, Vendula Beránková, Nikola Hermannová, Kateřina Kovaříková, Eliška Chudá
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Kateřina Fialová; hráči v poli: Aneta Nachtmanová, Julie Volkmannová, Lenka Přerostová, Anna Alexandra Suková, Nikola Staňková