1:2
2:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Crazy girls FBC Liberec 3:7
35. Kateřina Šnebergrová, 47. Anna Alexandra Suková, 58. Nikola Křemenáková - 5. Markéta Rumlová, 6. Klára Leierová, 17. Martina Dostalíková, 22. Michaela Mlejnková, 24. Hana Koníčková, 53. Pavla Bárková, 57. Michaela Vejdělková; rozhodčí: Jiří Jelínek - David Scholz; vyloučení: 1:6; využití: 1:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Veronika Fišerová 7, Kateřina Fialová 8 - Martina Lerchová 17; po třetinách: 0:3, 1:2, 2:2;
60:00
Střely na branku ve 3.třetině: Slavia - 4, Liberec - 7
60:00
Komentář trenéra hostů (Jakub Procházka): Konečně vítězství za 3 body, bohužel celý zápas jsme si zkomplikovali naší nedisciplinovaností. Přeji všem krásné svátky.
60:00
Komentář trenéra domácích (Vít Procházka): Bohužel jsme dnes v první třetině třikrát inkasovali z dálky, což nás stálo zápas. Nadále se potýkáme s žalostnou produktivitou, 6 přesilovek a 1 vstřelený gól je zkrátka málo. Snad nám vánoční pauza přijde vhod a v lednu se převedeme v lepším světle. Děkujeme divákům za krásnou atmosféru a soupeři za zápas, krásné Vánoce všem!
60:00
57:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Nikola Křemenáková, asistoval Gabriela Vaníčková (3:7).
57:58
Volný úder z hranice velkého brankoviště dokázaly domácí hráčky využít.
56:35
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Vejdělková, asistoval Michaela Mlejnková (2:7).
56:35
Dlouhá kombinace Liberce na domácí polovině přinesla výsledek v podobě gólu.
53:08
Pěkná střela Rumlové od mantinelu se trefuje Fialové přesně do ruky a ta bez problému chytá.
52:08
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Pavla Bárková, asistoval Michaela Mlejnková (2:6).
52:08
Hosté svoji první přesiovou hru využívají na poslední chvíli, z trestu Krňoulové zbývalo jen dvacet vteřin.
50:29
Vyloučen hráč Barbora Krňoulová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
49:10
Bohmová znovu trefuje tyčku.
48:44
Ve třetí třetině se hra zrychlila a to zejména ze strany domácích.
46:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Anna Alexandra Suková, asistoval Julie Volkmannová (2:5).
46:41
Volkmannová našla Sukovou a ta nekompromisně trefuje a nedává golmance hostů žádnou šanci.
45:25
Drugdová opět sama před Lerchovou ani tentokrát jí to nevyšlo.
44:56
Staňková na Drugdovou ale té střela nesedla.
42:48
Hosté hrají opět v plném počtu.
42:48
Tahle přesilová hra se domácím nepovedla podle představ, hostující dobře bránily a nedovolovaly střelám doletět až k brankářce
40:48
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
40:48
Po kratičké hře pět na pět se na trestnou lavici opět vrací Leierová.
39:59
Domácí vstoupí do třetí třetiny ještě s necelou půlminutou přesilové hry.
38:28
38:28
Tentokrát byla faulována Přerostová.
37:34
Hra se přesouvá ze strany na stranu, ani jeden z celků si nevytvořil žádnou výraznější šanci, která by stála za zmínku.
35:30
Staňková se dobře vytočila z rohu, její střelu ale schytala jen bránící hráčka do nohy.
34:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Kateřina Šnebergrová, asistoval Nikola Staňková (1:5).
34:29
Staňková cross na Šnebergrovou a ta v klidu zakončila do prázdné.
34:00
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
34:00
Ze souboje Mašková - Leierová odešla plzeňská hráčka s vyraženým dechem, ta liberecká s dvouminutovým trestem.
32:23
Vaníčková nenašla po druhém křídle nabíhající Maškovou.
31:03
Dostalíková míří vysoko nad branku.
30:16
Ani toto oslabení se nepodaří domácím potrestat. Knotková zpět na hřišti.
29:57
Bohmová se snažila Denkové střelu dorazit do branky, pokaždé neúspěšně.
28:44
Mašková se snažila ze vzduchu sklepnout míček do branky, Lerchová se ale ve svém brankovišti stačila přesunout včas.
28:16
Vyloučen hráč Barbora Knotková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:16
Knotková poslala Sukovou za mantinel a máme tu další, v pořadí třetí, přesilovou hru domácích.
28:00
Mašková sama před Lerchovou té se jen tak tak povedlo míček chytit.
27:27
Kombinace libereckých na domácí polovině nepřinesla žádnou nebezečnější střelu.
26:48
I Bohmová těsně vedle.
26:04
Vostracká našla Sukovou, její střela ale místo do branky letěla do rohu hřiště.
23:29
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Michaela Mlejnková (0:5).
23:29
Střídání brankáře. Nový brankář Kateřina Fialová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
23:29
Další bod si připisuje Koníčková.
21:55
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Mlejnková, asistoval Markéta Rumlová (0:4).
21:55
Mlejnková dobře trefila horní růžek a zvyšuje náskok Liberce.
20:11
I úvodní buly druhé třetiny se lépe povedlo plzeňským hráčkám.
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Slavia 6 - Liberec 9
20:00
17:26
Nepřesná nahrávka mohla stát domácí další gól, podržela je Fišerová v brance.
16:38
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Martina Dostalíková, asistoval Aneta Foffová (0:3).
15:43
Tentokrát zazněla tyčka za Lerchovou a hosté jsou opět na hříšti v plné síle.
14:36
Vaníčková střela z úhlu jen těsně neprošla mezi tyčkou a golmankou do branky.
13:43
Vyloučen hráč Klára Leierová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:43
Po nehezky vypadajícím faulu na Bohmovou si zahrají domácí další přesilovou hru.
12:36
12:04
Domácím se zatím nedaří najít ten správný klid v rozehrávce a dostat se k zakončení.
11:22
Koníčková se přes oslabení vydala do útoku. Nedostala se ani přes půlku, kde byla zastavené bránící Nachtmanovou.
10:36
Vyloučen hráč Aneta Foffová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
10:36
Faulem na Maškovou jdoucí do úniku si Foffová vysloužila dvouminutový trest a poskytla domácím příležitost změnit průběžné skóre utkání.
10:15
Foffová z půlky rozezněla tyčku za Fišerovou.
08:54
V souboji Volkmannové a Vejdělkové v rohu byla úspěšnější hráčka z Liberce a mohla se vydat před branku. K zakončení ji už ale domácí hráčky nepustily.
07:14
Střela od obránkyně Škardové neproletěla ani blokem bráních hráček.
05:36
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Hana Koníčková (0:2).
05:36
Pozornost bráních hráček byla obrácená někam jinam a Leinerová poslala míček nepozorovaně k tyčce.
05:11
Odražený míček se Drugdové nepodařilo ideálně zpracovat .
04:17
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Markéta Rumlová, asistoval Klára Leierová (0:1).
04:17
Úvodní gól se poměrně rychle podařilo vsítit hostujícím hráčkám.
03:46
Volkmannová vyvezla míček na polovinu Liberce, poslala na Sukovou, s její střelou ale LErchová v brance neměla problém.
02:36
Vostracká jen těsně míjí pravou tyčku.
02:08
Z pravého křídla zahrozila Koníčková.
00:12
Úvodní buly se lépe povedlo domácím, míčku se ale záhy zmocnily hosté ze severu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Martina Lerchová; hráči v poli: Klára Leierová, Michaela Mlejnková, Hana Koníčková, Michaela Vejdělková, Markéta Rumlová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Veronika Fišerová; hráči v poli: Barbora Krňoulová, Karolína Vostracká, Helena Böhmová, Kateřina Šnebergrová, Ivana Drugdová