2:1
2:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 5:3
20. Lukáš Hájek, 27. Jan Jastřembský, 38. Adam Delong, 42. Pavel Jurčík, 57. Jan Šebesta - 19. Matěj Kostka, 28. Lukáš Pešat, 53. Petr Kittel; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 140; zásahy brankářů: Petr Gurkovský 17 - Radovan Michajlovič 12; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí 3 - hosté 9 Střely celkem: domácí 20 - hosté 17
60:00
Nejlepší hráč domácích s číslem 70 Petr Gurkovský Nejlepší hráč hostů s číslem 26 Matěj Kostka
60:00
Komentář trenéra hostů, pana Michala Kvapila:O dnešní dělbě bodu rozhodli naše nevyužité přesilové hry, nabídnuté šance a hlavně chuť vyhrát. Chybělo nám nasazení a jednoduchost v zakončení. V závěru výborně pochytal golové šance domácí golman. Gratulujeme soupeři k 3 bodům.
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Dlouhá pauza, někteří hráči z tempa. Z naší strany dnešní zápas neměl nic, chyběli nám hráči, ale na výhru to stačilo...Utrpěli jsme vítězství. Doufám, že Mates Černý nebude chtít zpátky do první ligy ať si zahraje v pohybu. V neděli musíme podat o 100% lepší výkon ve všem co zápas musí splňovat. Hooodně práce před náma.
60:00
59:16
Vyloučen hráč Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:00
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Ondřej Firda (5:3).
56:10
Šebesta zvyšuje.
54:05
Vítkovice v tlaku.
52:06
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Pavel Jurčík (4:3).
46:18
Vyloučen hráč Ondřej Firda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
46:18
Otrokovice si zahrají 5 na 3
45:23
Vyloučen hráč Tomáš Sladký družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
45:23
Otrokovice si zahrají přesilovou hru.
41:39
Vlastní branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Jurčík (4:2).
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým Otrokovic.
37:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Tomáš Sladký (3:2).
37:05
Vítkovice jsou do vedení, Delong totiž trefil přesně na bližší tyč Michajloviče.
33:10
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
27:08
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Marek Švajný (2:2).
27:08
Neuběhla ani půl minuty a máme tady další gól, tentokrát Otrokovic, Pešat vyrovnává.
26:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Marek Bräuer (2:1).
26:42
Jastřembský dostává Vítkovice do vedení.
24:30
Vítkovice v tlaku,
20:01
Úvodní buly druhé třetiny pro Vítkovice.
20:00
20:00
Střely v první třetině: domácí 12 - hosté 6
20:00
19:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Adam Delong (1:1).
19:31
Hájek si pohrál s Michajlovičem a vyrovnává.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:15
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Matěj Kostka, asistoval Lukáš Petřík (0:1).
18:15
Lukáš Petřík našel na levém křídle Matěje Kostku, který vstřeluje branku.
15:22
Vítkovice kombinují, avšak zatím nic nevymysleli.
14:32
Hraje se nahoru dolů.
12:20
Samostatný únik se Gattnarovi moc nepovedl.