2:1
4:2
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - Hippos Žďár n/S. C 8:4
3. Adam Líbal, 13. Adam Líbal, 23. Jakub Kocour, 27. Adam Líbal, 33. Patrik Kučera, 35. Jan Pešek, 36. David Slanař, 45. Vojtěch Jonák - 3. Adam Neubauer, 30. Ondřej Kostečka, 39. Karel Blažek, 43. Karel Blažek; rozhodčí: Jan Buhr - Marek Čížek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Hozlár 36 - Tomáš Rybenský 33; po třetinách: 2:1, 2:1, 4:2;
45:00
Střely na branku ve 3. části: 12:15
45:00
44:53
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Patrik Kučera (8:4).
43:58
Vyloučen hráč Karel Blažek družstva Hippos Žďár n/S. C na 2 minuty za hrubost.
42:18
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Karel Blažek, asistoval Jan Fousek (7:4).
38:57
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Karel Blažek, asistoval Zdeněk Pachl (7:3).
35:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil David Slanař, asistoval David Ondráček (7:2).
34:52
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Pešek, asistoval Patrik Kučera (6:2).
32:50
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Patrik Kučera, asistoval Vojtěch Jonák (5:2).
30:00
30:00
Střely na branku ve druhé části:14:12
30:00
29:49
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Ondřej Kostečka, asistoval Karel Blažek (4:2).
26:59
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Líbal, asistoval Patrik Kučera (4:1).
22:47
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Kocour, asistoval David Ondráček (3:1).
15:21
Vyloučen hráč Libor Denk družstva Hippos Žďár n/S. C na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
Střely na branku v 1. části: 15:13
15:00
14:46
Vyloučen hráč Vojtěch Jonák družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
12:45
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Líbal, asistoval Jan Pešek (2:1).
02:53
Branku družstva Hippos Žďár n/S. C vstřelil Adam Neubauer, asistoval Josef Moravec (1:1).
02:14
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Líbal, asistoval Jaroslav Štolc (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Buhr a Marek Čížek.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S. C:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Jakub Hozlár; hráči v poli: Vojtěch Jonák, Patrik Kučera, David Ondráček, Jakub Kocour, Adam Líbal