0:1
0:2
- : -

Panthers Praha - Tatran Střešovice 0:7
8. Sofie Gocová, 8. Adéla Bořilová, 9. Kateřina Fousová, 11. Mariana Býčková, 17. Kateřina Fousová, 25. Kateřina Fousová, 36. Adéla Bořilová; rozhodčí: David Hejzlar - Jan Šubrt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jana Reitmajerová ? - Monika Šolleová ?, Eliška Rojíčková ?; po třetinách: 0:4, 0:1, 0:2;
36:00
35:52
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adéla Bořilová, asistoval Katka Nádeníková (0:7).
35:35
Vyloučen hráč Veronika Trenklerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:16
Vyloučen hráč Michaela Mechlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
25:22
Omlouvám se, ale dochází mi inspirace a dále vás mými komentáři nebudu zatěžovat. Díky za pochopení.
24:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová bez asistence (0:6).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Eliška Rojíčková družstva Tatran Střešovice
24:00
24:00
22:09
Šolleová zatím bezchybná a pomalu se přibližuje k cennému čistému kontu.
19:30
Bartušková mazácky posouvá na Hejzlarovou. Ty by se na hřišti našly asi i poslepu.
16:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Katka Nádeníková (0:5).
15:50
Trenér hostí Pavel Hudík si právě stoupl na lavičku. Nejspíš protože ho jeho svěřenkyně dorůstají a on už přes ně asi ani nevidí na hru.
14:20
Fair play gesto Panterek doprovázeno potleskem diváků.
12:03
Kris je očividně týmová hráčka a dorazila podpořit své kolegyně z týmu i přesto, že nehraje.
12:00
12:00
10:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mariana Býčková, asistoval Anna Bartušková (0:4).
10:08
Býčková se jako býk procpala k balónku a je z toho 4. gĺ Tatranu.
08:47
Sice jsme se načekali, ale stojí toza to. Tatran utíká o rozdíl 3 branek.
08:38
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Barbora Burianová (0:3).
07:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adéla Bořilová, asistoval Barbora Břešťálová (0:2).
07:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Sofie Gocová, asistoval Kateřina Fousová (0:1).
05:30
Tatran předvádí týmový výkon a chválí se za každý dotek s balónkem.
03:40
Po 4. minutách nám ani jeden z talentovaných celků nepředvedl gólovou akci. Snad se toho dnes dočkáme.
01:50
Hejzlarová na míčku dominuje a ukazuje nám co umí.
00:01
Je zřejmé, že nás dnes čeká šlágr 7. kola ligy dorostenek. Uvidíme co nám oba týmy dnes předvedou.