1:2
1:0
- : -

KM automatik FBK Jičín - Crazy girls FBC Liberec 5:3
4. Zuzana Svobodová, 8. Lucie Paulovičová, 10. Kristýna Bachmaierová, 26. Kristýna Bachmaierová, 53. Kristýna Bachmaierová - 20. Gabriela Horáková, 21. Hana Koníčková, 23. Michaela Vejdělková; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Veronika Samková 21 - Marcela Štěpánová 18; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:0;
60:00
Komentář trenérky Gabriely Žůrkové: Zápas byl ve velmi vyrovnaném tempu. Po žalostné druhé třetině se nám podařilo ve třetí části hry vrátit do zápasu. Koncentrovaným výkonem jsem došly pro výhru. Děkujeme soupeři za zápasu a divákům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Procházky: Děkujeme soupeři za utkání. Bohužel jsme udělali příliš mnoho osobních chyb, které soupeř dokázal využít.
60:00
Střely v poslední části hry: Jičín 8 - Liberec 8.
60:00
59:30
Liberec na jičínské polovině.
58:30
Čas hry se nám krátí, Liberec se snaží...bude jim to stačit?
56:32
Jičín takticky kombinuje v bezpečné vzdálenosti od vlastní branky.
54:42
Samková se musela pořádně natáhnout, aby střelu dostala mimo tyče.
54:14
Žůrková pálí po krásné kombinaci těsně mimo.
53:05
Spletitá situace u branky Liberce, ale rozhodčí rozpažuje.
52:11
Timeout Crazy girls FBC Liberec
52:11
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Anet Jarolímová (5:3).
52:11
Jarolímová s Bachmaierovou připravily hráčky Liberce o míček na jejich polovině a druhá jmenovaná kompletuje hattrick.
51:21
Jičín přestál další tlak Liberce.
50:19
Bachmaierová opět za mantinelem, dnes už po několikáté.
49:19
Rozhodčí se dnes rozhodl učit extraligové hráčky, jak se postavit na buly :) vtipná situace.
48:28
Žůrková se stihla bleskově vrátit do obrany a zblokovat střelu, se kterou už si následně Samková poradila.
48:00
Nenápadná střela Chlumské, Štěpánová vyráží.
47:15
Svobodová na Kosovou - rychlý protiútok domácích končí střelou nad.
46:59
Liberec se usadil na útočné polovině a Samková se má co ohánět.
45:53
Střela Kuchařové měla gólové parametry -Štěpánová se štěstím likviduje.
44:10
Paulovičová motala hlavu obraně Liberce, ke střele se Jičín nedostal.
42:00
Jičín na začátku třetí třetiny aktivnější než soupeř.
40:24
Úder domácích z hranice brankoviště Štěpánová chytá.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro domácí.
40:00
40:00
Střely ve druhé části hry: Jičín 5 - Liberec 8.
40:00
39:49
Dva výborné zákroky Samkové na samý závěr třetiny!
39:19
Pokus Kuchařové o freestyle jen těsně nevyšel, ale v publiku to obdivně zahučelo.
38:15
Důležitý zákrok Samkové proti střele Koníčkové!
37:45
Jičín oslabení bez větších problémů ustál.
37:05
Bekhend Jarolímové míří mimo branku, Jičín v oslabení zatím na pohodu.
36:25
Žůrková se ve vlastní oslabení řítila na polovinu soupeře, ale Mlejnková jí k bráně nepustila.
35:45
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
35:45
Máme tu první vyloučení zápasu.
33:48
Žůrková nedokázala vzdušnou přihrávku trefit.
33:08
Rána Kuchařové od poloviny hřiště míří těsně mimo.
30:28
Mlejnková zachytila rozehrávku domácích, ale Samková její střelu dobře viděla.
28:54
Samková likviduje liberecké přečíslení.
27:32
Máme tu klidnější pasáž utkání. Jarolímová v tutovce míjí.
25:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová bez asistence (4:3).
25:41
Bachmaierová se vyhla 3 soupeřkám a namířila si to z rohu rovnou do brány.
24:03
Jičínská elitní formace se dostala do tlaku. Žádný z pokusů si cestu do branky nenašel.
23:19
Chlumská se zorientovala na brankovišti hostí, ale míček přes golmanku nedostala.
22:10
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Michaela Vejdělková, asistoval Michaela Mlejnková (3:3).
22:10
Další nedůraz v obraně domácích a je srovnáno.
21:51
Domácí jsou po inkasované brance rozhozené a mají díry v obraně.
20:06
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Michaela Vejdělková (3:2).
20:06
Otevřenou situaci po úvodním buly využívá Liberec a dává bleskovou branku.
20:00
20:00
Střely v první části hry: Jičín 10 - Liberec 8.
20:00
19:32
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Gabriela Horáková, asistoval Aneta Foffová (3:1).
19:32
Liberec využil rozhozené domácí obrany a Horákové se podařilo přehodit Samkovou.
19:07
Mlejnková obkroužila velkou část jičínské poloviny ale i její střela míří mimo.
18:38
Koníčková ve slibné pozici míří mimo.
18:06
Kuchařová vyvezla míček přes celé hřiště, přihrávka na Svobodovou neprošla.
16:51
Poslední minutku se nám zápas trochu přiostřuje v osobních soubojích, rozhodčí zatím nechávají hru plynout.
15:32
Liberec se snažil rychle rozehrát, ale střelecký pokus byl velmi nepřesný.
14:16
Střela Jarolímové zblokována.
13:45
Smetáková to zkoušela z půlky, ale Štěpánová střelu dobře viděla.
12:29
Bachmaierová končí po jednom ze soubojů za mantinelem, následující volný úder z prostoru brankoviště Jičín nedokázal využít.
11:45
Další slibná šance Bachmaierové, tentokrát si Štěpánová dala pozor.
10:48
Volný úder Liberce z prostoru před velkým brankovištěm, ale střela pouze proletěla kolem jičínské branky.
09:59
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Gabriela Žůrková (3:0).
09:59
Brilantní forčeking jičínské elitní formace a Bachmaierová skóruje.
08:55
Projektil Kosové pouze do golmanky.
07:56
Jarolímová zkoušela prostrčit jednou rukou na Žůrkovou, ale přihrávka neprošla. Následně zákrok Samkové na druhé straně.
07:07
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Paulovičová bez asistence (2:0).
07:07
Jičínské přečíslení 2 na 1 vzala Paulovičová na sebe a zvyšuje na 2:0.
06:27
Blesková rozehrávka volného úderu po faulu na Kosovou, střela míří nad odkrytou branku.
05:27
Kuchařové míček sjel z hokejky v poslední chvíli.
03:25
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Zuzana Svobodová, asistoval Nikola Kuchařová (1:0).
03:25
Milimetrová přihrávka a Svobodová se na brankovišti brilantně zorientovala.
02:27
Liberecké hráčky aktivně napadají rozehrávku domácích.
01:55
Třetí domácí útok orazítkoval tyč liberecké branky.
00:43
Hostující hráčky téměř potrestaly chybu domácí rozehrávky, ale Samková ve spolupráci s Paulovičovou rychlému gólu v jičínské síti zabránily.
00:01
Úvodní buly utkání pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Klára Leierová, Adéla Dlouhá, Hana Koníčková, Michaela Mlejnková, Michaela Vejdělková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Nikola Kuchařová, Lucie Paulovičová, Gabriela Žůrková, Anet Jarolímová, Kristýna Bachmaierová