1:2
1:1
- : -

FbC Strakonice P.A. - TJ Centropen Dačice 2:5
22. Karel Šavrda, 59. Tomáš Houska - 13. Kryštof Kůs, 14. Pavel Gellner, 26. Jan Sláma, 35. Lukáš Pluskal, 59. Daniel Holeček; rozhodčí: Lukáš Teska - Adam Hofhansl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Vaníček 18 - Tomáš Ferdan 23; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:1;
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Zápas byl vyrovnaný, domácí nás trápili rychlými útoky, dobře nám zachytal brankář. A opět jsme se vrátili k dobré a pevné obraně. Děkujeme soupeři za hru.
60:00
Trenér domácích Mikeš: "Až začneme proměňovat šance tak možná některé zápasy vyhrajeme"
60:00
58:53
Vyloučen hráč Miloš Procházka družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za vysoká hokejka.
58:22
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Houska bez asistence (2:5).
58:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Jan Sláma (1:5).
57:11
Timeout FbC Strakonice P.A.
40:00
40:00
34:34
Vlastní branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Lukáš Pluskal (1:4).
28:23
Vyloučen hráč Pavel Stejskal družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
25:19
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Sláma, asistoval Daniel Holeček (1:3).
21:30
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Michal Strejček (1:2).
20:00
20:00
13:43
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Petr Jindra (0:2).
12:32
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Gellner (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Tomáš Kubek, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner, Petr Jindra
00:00
Line-up domácích FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Houska, Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Jiří Křesák, Karel Řezanka