1:1
0:2
1:0

Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice  4:3p
2. Jakub Gruber, 7. Jan Řehoř, 34. Jakub Bína, 63. Jan Jelínek - 40. Ondřej Firda, 54. Lukáš Řezanina, 57. Marek Bräuer; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 355; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 12 - Lukáš Souček 14; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:2, 1:0;
65:00
Střely po prodloužení: Mladá Boleslav-1, Vítkovice-0.
65:00
Nejlepší hráči utkání: Mladá Boleslav- 33 Jan Jelínek, Vítkovice- 44 Lukáš Hájek.
65:00
Komentář trenéra hostí, pana Pavla Bruse:,,Přestože prohra vždy mrzí, tak v kontextu dneška jsme byli silní. Přijet k mistrovi s 12 lidma do pole bez dvou klíčových hráčů a se 3 zraněnými. Kloubouček pro kluky. Na konci opět silnější morál. 3:3 je nesmysl, v play-off se hraje 5:5. Stáhnutí bodu v tabulce bereme. Jsme silní a budeme silnější. Dneska Mates Černý říkal, že už to mělo celkem tempo."
65:00
Komentář trenéra domácích, pana Jana Pazdery: ,,S kolegou souhlasím v tom, že jsme bohužel dnes Vítkovicím odevzdali 1 bod a to ze dvou důvodů. Prvním je mizerná produktivita, měli jsme několik příležitostí zápas ukončit, to se nestalo. Vítkovice si do poslední desetiminutovky uhráli přijatelné skóre, které se jim podařilo díky naší pasivitě vyrovnat. Prodloužení rozhodla naše herní kvalita."
62:20
62:20
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Jan Natov (4:3).
61:59
Stále na útočné polovině domácí.
61:23
Na straně Mladé Boleslavi vidíme na hřišti 4 hráče z přesilovkové formace.
60:50
Tomašíkovu střelu kryje Delong.
60:43
Curney prověřil Součka, ten zasahuje přesně.
60:33
Bauer opouští branku.
60:04
Curney úspěšnější na buli, míček drží domácí.
60:00
60:00
Střely po třetí třetině: Mladá Boleslav-4, Vítkovice-8.
60:00
Hostujícímu celku se podařilo srovnat stav zápasu a můžeme čekat napínavé prodloužení mezi mistrem a vícemistrem.
60:00
59:38
Hosté drží míček za brankou a působí, že jsou smířeni s prodloužením.
59:17
Krzyžanek z dálky, avšak těsně mimo.
58:55
Tomašík v úniku, míček nekončí mezi třemi tyčemi.
58:09
Bína prověřil Součka, který se pro dlouhý míček natáhl až na hranici brankoviště.
57:12
Do konce zápasu zbývají 3 minuty, oba brankáři jsou naprosto soustředěni na balónek.
56:43
Řezanina vypálil na Bauera, Řehoř jeho střelu zblokoval.
56:22
Hosté na míčku.
56:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Tomáš Sladký (3:3).
56:07
Chyba v obraně domácích znamená vyrovnané skóre.
55:48
Besta se dostal do střelecké pozice, ze které přestřeluje.
53:49
Mladoboleslavští zvyšují tempo, musí si ale dávat velký pozor v obraně.
53:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Řezanina, asistoval Lukáš Hájek (3:2).
53:41
Hosté se dostávají na rozdíl jediné branky, když Řezanina tečuje střelu Hájka za záda Bauera.
53:09
Firda se opřel do střely, Bauer bez práce jelikož míček míří vysoko mimo.
52:27
Curney připravil přímo luxusní šanci pro Pluhaře, tomu balónek sjel.
51:13
Vítkovičtí hráči se dostali před Bauera, ten dostal během dorážek přes prsty a bude následovat standartka pro domácí.
51:02
Chroust z dálky připravil test pozornosti pro Součka, který protentokrát uspěl.
49:50
Z rozehrávky není žádné nebezpečí pro hosty.
49:09
Zakonov sprintoval po mantinelu, kde překonal 2 soupeře a následně byl faulován, rozehrávka pro Mladou Boleslav.
48:15
Natova zastavuje v úniku noha Besty.
48:14
Timeout Technology Florbal MB
47:54
Delong úplně volný před Bauerem, Řezanina však ne a ne mu nahrát.
47:26
Bauer si připisuje důležitý úspěšný zákrok.
46:46
Vítkovické hráče přijeli podpořit jejich týmové kolegyně, které se vrací ze zápasu v Liberci se 3 body.
46:12
Řezanina faulován, hosté budou rozehrávat.
45:40
Natov ze středu vysoko nad.
44:53
Nehera zpět na hřišti, Technologové nevyužívají přesilovky.
44:20
Curney před odkrytou bránou netrefuje.
44:06
Znovu Jelínek, nyní do zakleknutého Součka.
43:26
Jelínek to zkusil z dálky, míček se ale dostává k Curneymu a nabízí se tak další akce středočechů.
43:01
Domácí se budou snažit v přesilovce navýšit svůj náskok, ale soupeři jim jistě nedají ani metr hřiště zadarmo.
42:51
Vyloučen hráč Martin Nehera družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:53
Už přes minutu si vyměňují "kuličku" domácí hráči, to se vůbec nelíbí Sladkému, který vyslal dopředu první formaci.
40:35
Jelínek tento záměr pokazil, ale stále nemá míček zcela pod kontrolou.
40:12
Hosté získávají míček a snaží se něco vymyslet.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Mladá Boleslav-5, Vítkovice-6.
40:00
Domácí si i ve druhé hrací části udrželi svou hru. Vítkovice zrychlili a podařilo se jim snížit. Uvidíme velice zajímavou poslední třetinu, kterou nebude ani jeden tým chtít prohrát.
40:00
39:55
Další hrubka mladoboleslavských, Tomašík ale skvěle stopuje míček.
39:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Lukáš Hájek (3:1).
39:41
Firda propaluje Bauera po zaváhání domácích.
38:11
Blok domácích hráčů účinný, Zakonov posílá dopředu Chrousta.
37:58
Delongovu střelu vytahuje Bauer.
36:29
Tokoš pod tlakem správně řeší situaci a znovu tak jeho spoluhráč prověřuje Součka.
35:11
Po dlouhé době, kdy se domácí zabydleli na vítkovické půlce, se dostávají zpět k balónku hosté.
33:45
Jastřembský skočil Chroustovi do rány a usnadnil tím práci Součkovi.
33:27
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína z trestného střílení (3:0).
33:14
Zakonov v bloku zastavuje šanci Vítkovic.
31:45
Jediný český zástupce v all star týmu MS Delong nyní odpaluje balónek mimo hřiště a věnoval tím soupeřům jednoduché získání "kuličky".
30:45
Bauer se obětavě vrhl po míčku, Krzyžanek měl jen tak tak co dělat, aby svého spoluhráče nezašlápl.
30:23
Firda v úniku, Řehoř hasí situaci.
29:25
Tadeáš Chroust na svého bratra Tomáše, který ovšem pálí nad.
29:06
Tokoš zpět na hřišti, domácí v plném počtu.
28:55
Palba od Šebesty míjí Bauerovu bránu.
28:25
Velké neshody na hřišti musel vyřešit až rozhodčí.
27:42
Vítkovice na polovině soupeře, na úspěch jim chybí to nejdůležitější a tím je střela.
27:20
Domácí aktivní i v přesilovce, míček vybojoval Krzyžanek, Natov nedopravil míček mezi tři tyče.
27:06
Vyloučen hráč Martin Tokoš družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za blokování hokejky.
26:22
Bína zkoušel doklepnout letící balónek do branky, ale to se mu v rychlosti nepodařilo.
25:52
Nyní to samé Natov na druhé straně palubovky.
25:12
Řezanina netrefuje branku ze slibné pozice.
24:48
Řehoř rychle opouštěl hřiště, v tom mu zabránil mantinel a dost svým ladným pádem pobavil spoluhráče.
23:50
Řehoř se otočil okolo vítkovické branky, Souček vykopává.
22:58
Jelínkova nečekaná střela, Souček maskou vyráží.
21:52
Hosté hluboko před reprezentantem Bauerem, ten jim radost překazil přesným zásahem.
20:28
Vítkovice kombinují na vlastní polovině, což jim dost kazí aktivně napadající Natov a Bína.
20:03
Domácí se znovu zmocňují míčku
20:00
20:00
Střely po první třetině: Mladá Boleslav-8, Vítkovice-1.
20:00
Zdá se, že taktika mistrů je jasná. Nenechávají své soupeře hrát na balónku a i během střídaní zůstávají před Součkem. Vítkovičtí budou muset přidat na napadání, ale zároveň si nenechat dát laciné branky. Jistě budeme sledovat zajímavé dvě třetiny, jelikož ani jeden tým nebude chtít reprízu loňského Superfinále prohrát.
20:00
19:49
Nehera vyhazuje balónek mimo hřiště.
18:24
Domácí zatím jasně dominují ve hře na míčku, Vítkovice do hry téměř nepouští.
17:54
Další úspěšný zákrok vítkovického brankáře.
17:26
Jastřembský fauluje a dává tak soupeřům další šanci na zvýšení náskoku.
16:54
Nyní mířil Pluhař, reprezentační gólman Souček vytahuje mimo svou svatyni.
16:33
Tomašík trefuje pouze Sladkého.
15:52
Brauer mohl vyslat střelu na brankáře soupeře, jenže k němu přistoupil Hoffer a o balónek ho připravil.
14:43
Curney na volného Natova, tomu selhala mířidla.
13:55
Kapitán Vítkovic se vydal po levém mantinelu, tam mu Bína nedal šanci.
13:19
Řehoř natáhl ke střele, Souček si připisuje úspěšný zákrok.
11:31
Úřadující vícemistři před Bauerem, dobře postavená obrana jejich soupeře z posledního Superfinále ale nedává příležitost ke snížení skóre.
11:05
Nehera nedovoleně proti Natovovi, standartka pro domácí.
10:14
Hosté stále čekají na příležitost jak se dostat do akce.
09:39
Novák s chladnou hlavou drží míček a jeho spoluhráči tak mohou střídat.
08:50
Šebesta nepřesně, mladoboleslavští z brejku vysoko nad.
08:24
První formace hostí na útočné polovině, zatím bez úspěchů.
07:40
Domácí po sérii soubojů na míčku.
07:22
Hájek ostrou střelou do blokujícího hráče.
06:23
Besta nahazuje backhandem až před Bauera, kde číhají hned dva vítkovičtí hráči, Zakonov si ví rady.
06:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Josef Pluhař (2:0).
06:11
Nádherná spolupráce Pluhaře s Řehořem znamená další branku v Součkově brance.
05:41
Chroust dorážel, Jastřembský odpaluje balónek.
05:29
Vítkovice v šanci, míček končí mimo mantinely po teči Řehoře.
04:39
Exvítkovický Tokoš v souboji proti svým bývalým spoluhráčům, tentokrát štastnější Sladký.
04:03
Brauer v šanci, kterou stačil uhasit Jelínek.
03:31
Domácí zamkli soupeře na jejich polovině, Souček zůstává v pohotovosti.
02:40
Šebesta neúspěšně proti staršímu z bratří Chroustů.
02:09
Novák fotbalově odkopává míček mimo nebezpečí.
01:49
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Milan Tomašík (1:0).
01:45
Řezanina v problémech po napadání od Tomašíka.
00:50
Krzyžanek po mantinelu spěchal před Součka, čistě ho zastavil Firda.
00:06
Bauer sbírá míček s ledovým klidem a posílá své spoluhráče vpřed.
00:02
Na úvodní buli zápasu úspěšnější domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jan Jastřembský, Adam Delong, Tomáš Sladký, Marek Bräuer, Jan Šebesta
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Filip Zakonov, Petr Krzyžanek, Jakub Bína, Jan Natov, Jiří Curney
00:00
Dobré 3. adventní odpoledne u online přenosu ze zápasu Tipsport Superligy mezi domácí Mladou Boleslaví a jejich dnešními soupeři z Vítkovic.
00:00
V dnešním zápase budeme mít možnost sledovat na obou stranách hned několik hráčů, kteří reprezentovali ČR na uplynulém MS v Praze.