1:3
1:3
- : -

Florbal Chomutov - PANTHERS OTROKOVICE 4:8
6. Ondřej Halej, 14. Vojtěch Bernas, 27. Matyáš Rauscher, 47. Martin Peksa - 2. Radim Jančík, 20. Petr Kopčil, 28. Radim Jančík, 31. Michael Kořének, 32. Radim Jančík, 43. Michal Kundrata, 51. Michal Kundrata, 52. Michal Kundrata; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Ondřej Slanař 13, Jan Štěpánek 10 - Martin Vičánek 27; po třetinách: 2:2, 1:3, 1:3;
60:00
59:59
Poměr střel ve třetí třetině byl 11:9
59:59
Komentář trenéra domácích Martina Bociana: Velké množství neproměněných šancí nás dnes stálo lepší výsledek. Hosté byli lepší v pohybu a produktivitě a proto zaslouženě vyhráli. Blahopřeji jim a přeji šťastnou cestu domů.
59:59
Vyjádření hostující trenéra Lukáš Ondrášek: Výborný a koncentrovaný týmový výkon nám dnes přinesl tři body. Děkuji soupeři za utkání.
59:20
Hostující brankář dnes podruhé zlikvidoval blafák překopnutím nohy.
56:28
Hostující brankář zlikvidoval tutovku, když si domácí hráč povodil tři soupeře, ale pak nezvedl míček přes brankáře.
55:34
Vyloučen hráč Patrik Karger družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra rukou.
51:48
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Pavel Malošík (4:8).
51:48
Kundratovo utažená střela mu přináší hattŕick.
50:14
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata bez asistence (4:7).
50:14
Domácí chybovali na půlce a už podruhé platí Kundrata - vyloučení = následný gól.
47:26
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Daniel Kučera.
47:26
Vyloučen hráč Michal Kundrata družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
47:26
Domácí neproměnili už třetí trestné střílení, tentokrát bylo odpískané během odloženého vyloučení.
46:45
Trma-vrma před hostující brankou vyřešená brankářem.
46:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Martin Peksa, asistoval Petr Švehla (4:6).
46:04
Nahození od půlky všichni viděli až v síti.
44:35
Domácí si během přesilovky připravili tři nadějné ale nepřesné střely.
43:04
Vyloučen hráč Pavel Malošík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
42:18
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Kundrata, asistoval Petr Kopčil (3:6).
42:18
Hosté trestají z inviduálního průniku po křídle.
42:01
Domácí si na závěr přesilovky připravili dvě šance, bez úspěchu.
40:55
Domácí hezky zakombinovali a trefili břevno.
40:00
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 8:10.
39:14
Vyloučen hráč Filip Samuel Dušek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:34
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Petr Švehla.
38:34
Hostující brankář ukopl skvěle míček při trestném střílení.
38:12
Domácí v brejku trefují boční konstrukci branky.
36:28
Dva bloky domácích rychle za sebou.
33:42
Štěpánek reflexivně likviduje skrytou střelu.
32:51
Hostující brankář zlikvidoval střelu osamoceného útočníka. z blízka.
31:22
Timeout Florbal Chomutov
31:22
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík, asistoval Daniel Popovský (3:5).
31:22
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Štěpánek družstva Florbal Chomutov
31:22
Hostům vyšel rychlý výpad, domácí reagují timeoutem a střídáním brankáře.
30:38
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michael Kořének, asistoval Martin Janeček (3:4).
30:38
Hosté vypracovali pozici pro střelce, který krásně ze střední vzdálenosti zavěsil.
27:09
27:09
Hosté šli bojovností naproti štěstí a poté využili odrazu před branku.
26:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Rauscher, asistoval Vojtěch Bernas (3:2).
26:36
Kombinace domácích přináší vedení.
23:02
Teď zamkli domácí hosty u jejich branky, vyprodukovali nepřesnou střelu a následně přihrávku.
21:40
Pěkná táhlá střela hostí. Ti zatím mají převahu.
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 12:12.
19:50
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kopčil, asistoval Lukáš Chudíček (2:2).
18:22
Teď domácí zahrozili, skvěle brankář.
17:46
Hosté jsou zatím v oslabení nebezpečnější, domácí paradoxně zazdili brejk tří na jednoho.
16:51
Vyloučen hráč Michal Samohýl družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
16:31
Krásné shození domácích na křídlo, výborná reakce brankáře na střelu.
15:36
Zase se více hraje na domácí půlce, hostům chybí přesnost.
13:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vojtěch Bernas, asistoval Ondřej Halej (2:1).
13:31
Domácím se už trpělivá kombinace vyplácí.
13:03
Týmy si vyměňují neproměněná trestná střílení.
12:52
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Daniel Kellermann.
12:34
Domácí hezky kombinují.
11:39
Vyloučen hráč Radim Jančík družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
11:26
Hosté mají převahu, střely končí na obraně.
10:23
Trestné střílení družstva PANTHERS OTROKOVICE neproměnil Michael Kořének.
06:10
Slanař likviduje čistou šanci.
05:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej, asistoval Martin Peksa (1:1).
05:12
Halej míří z křídla k tyči.
03:00
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
01:19
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Radim Jančík bez asistence (0:1).
01:19
První střela hostí končí po samostatné akci v horním rohu branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Martin Vičánek; hráči v poli: Michal Kundrata, Michael Kořének, Martin Janeček, Jakub Zdráhal, Pavel Malošík
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Slanař; hráči v poli: Martin Peksa, Matyáš Müller, Ondřej Halej, Vojtěch Bernas, Daniel Kučera